Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Zrobiłem stronę z ogłoszeniami dla osób które zajmują się SEO.

Strona jest w pierwszej wersji i ma minimalną funkcjonalność (tylko dodawanie ogłoszeń).

Wygląd jest jaki jest - prosty i darmowy boostrap.

Stronę można rozwijać ale czy warto?

Oczywiście mam świadomość, że stron z ogłoszeniami jest mnóstwo.

Proszę o ogólną ocenę pomysłu.

Czy jeśli chciałbyś się ogłosić pod względem SEO to skorzystał byś z portalu SeoPraca.pl?

Jeżeli nie z tego portalu to z jakiego?

PiO króluje pod tym względem więc proszę podawać inne portale :)

Namiary na stronie:

http://www.seopraca.pl

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nawet te negatywne :)

plagiaTOM.pl jest najdokładniejszym programem antyplagiatowym. Sprawdź swoje teksy antyplagiatem.
Seo Plagiat chroni unikalność tekstów Twojej strony. Zabezpiecz się przed plagiatami.
Seo Proxy - przy pomocy programu okienkowego możesz uzyskać nielimitowaną ilość google proxy :)

Nie ma co oceniać jak sam napisałeś boostrap wszystko załatwił.

Funkcjonalność to jak każdy serwis ogłoszeniowy.

Bez szału.

edit:

strona typowo postawiona pod reklamy google powodzenia :)

Edited by seoela

Teraz rozumie Pan, że nic Pan nie rozumiał.

Stronę można rozwijać ale czy warto?

W takim wydaniu jak obecnie to na pewno nie. Dorzuć jeszcze z dwie reklamy AS na indeks będzie lepiej wyglądać.

Nie wiem jak można takie coś dawać do oceny, bo to się nadaje do działu KOSZ :nie_powiem:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By CopywriterPaulina
      Jestem od niedawna czytelniczka forum oraz początkującą copywriterką, kreatywną ze sporą ilością wolnego czasu. Oprócz copywritingu rozwijam się także w różnych dziedzinach oferujących taką formę pracy. Więc jestem również otwarta na wszystkie ciekawe pracę zdalne za pośrednictwem internetu. Zapraszam do owocnej współpracy. Osobom zainteresowanym chętnie podam e-maila.

Pozdrawiam, Paulina.
    • By zaklopotanyBolek
      W związku z rozwojem naszej spółki tym razem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. SEO - praca stała na umowę, może być też pół etatu lub zlecenia - napisz jaka oferta Cię interesuje
      Główne obowiązki:
      - optymalizacja stron
      - budowa i zarządzanie zapleczem pozycjonerskim
      - obsługa narzędzi wspomagających seo - prosze o wypisanie używanych oraz stopień zaawansowania np: zennoposter - poziom zaawansowany itp
      - analiza efektów i skuteczności poszczególnych zadań
      - współpraca z copywriterami
      Oferujemy
      - pracę zdalną
      - pracę przy konkretnych projektach
      - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
      - premię za dobre wyniki
      - możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażanie własnych kreatywnych rozwiązań
      Przy aplikowaniu na stanowisko proszę o wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. 

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By zaklopotanyBolek
      Szukam firmy lub freelancera do stałej współpracy w zakresie linkbuildingu - do pozycjonowania sklepu internetowego - branża tekstylna. Interesuje mnie dłuższa współpraca poszukuję osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. Przy efektach z chęcią dam kolejne projekty - nie wyrabiam się z pracą i szukam po prostu kogoś do pomocy.

Forma współpracy/rozliczenia:
      - umowa zlecenie (jeśli jesteś studentem/uczniem)
      - faktura
      - inne formy, możliwe uzgodnienie

Prosimy o zgłoszenia drogą mailową. W odpowiedzi na zgłoszenie proszę podać:
      - dostępną formę rozliczenia,
      - oczekiwanego wynagrodzenia

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By argern
      Cześć.
      Poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. My przygotowujemy strategię kwartalnie i szukamy kogoś z doświadczeniem w link buildingu, kto zajmie się jej realizacją.

Wymagamy:
      Doświadczenia w link buildingu Znajomości zasad white hat seo Umiejętność napisania wytycznych pod wykonanie tekstów Znajomość GA, GSC, ahrefs Dostępności minimum kilku h w każdym tygodniu Wynagordzenie:
      Kwota - 25 - 40 netto /h (lub rozliczenie miesięczne wyznaczane na podstawie strategii)

Zapraszamy do kontaktu na biuro@znajdzreklame.pl w mailu proszę opisać swoje doświadczenie, dostępność oraz wymagania finansowe.
    • By seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie nawiążę współpracę z pozycjonerem lub firmą/agencją, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych tekstów, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl

Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy