Skocz do zawartości

Foxen - prosze o oceny


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł ciekawy ale wykonanie nie do końca - trochę ciężko się w tym połapać. Tego wszystkiego jest tak dużo, że nie wiem co powinienem kliknąć. Przydałoby się jakoś odróżnić od siebie te wszystkie treści, na ważniejsze i mniej ważne, bo teraz wygląda to bardzo chaotycznie. Brak jakiegoś logicznego uporządkowania.

Sklep z kosmetykami naturalnymi  Sanaja.pl - Kosmetyki Naturalne

Meble kuchenne Szczecin. Agencja reklamowa - GreenCitrin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę, bo trzeba od razu przeciąć ten wrzód...

1. Wchodząc na stronę, gość powinien od razu wiedzieć lub przynajmniej się domyślać o czym jest strona. Szczerze powiedziawszy, nie jest to u Ciebie najłatwiejsze.

2. Jak rozumiem te bajerki z zamglonymi kurtynkami, miały dodać efektowności stronie. Nie dodały. Widzialam kilka stron z takimi elementami, ale efekt był o wiele lepszy.

3. Tak jak już tu kolega pisał, totalny chaos. Elementy które powinny być wyżej są niżej. Menu na środku strony? Ruchomy tekst przeważnie też daje się wyżej, tak aby byl widoczny. Poprzez niego komunikujesz gościom na stronie ważne informacje. Newsletter kompletnie schowany i słabo wyeksponowany.

4. Stopka to element informacyjny. U Ciebie ciężko takie informacje uzyskać. 1/3 stopki zawieraja tagi, nieproporcjonalne do strony.

Reasumując, zacznij od przestawienia elementów na stronie. A później się weź za szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lepiej ale w centralnej części dalej bałagan. Za dużo tego wszystkiego albo za duże okienka "ostatnio", "tutoriale", "za darmo". Może pomogły by marginesy między nimi i podpisy pod zdjęciami zamiast na nich. "Ostatnio dołączyli" nie wydaje mi się szczególnie interesującą informacją żeby eksponować ją u góry, w centralnej części. Jeśli koniecznie to musi być to przeniósłbym to do prawego sidebaru gdzieś nisko albo centralnie ponad stopką w układzie poziomym. Stopka może być, chociaż przydałby się kolor do nagłówków. Header wciąż trochę mało atrakcyjny. Jeszcze trochę pracy i będzie dobrze :).

Sklep z kosmetykami naturalnymi  Sanaja.pl - Kosmetyki Naturalne

Meble kuchenne Szczecin. Agencja reklamowa - GreenCitrin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ jest ok, ale głównym problemem są zastosowane zdjęcia. Każde z nich ma mnóstwo szczegółów, napisy wiele kolorów czy obrazków i to właśnie one obniżają czytelność strony.

Sklep z kosmetykami naturalnymi  Sanaja.pl - Kosmetyki Naturalne

Meble kuchenne Szczecin. Agencja reklamowa - GreenCitrin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Używasz czcionki bez polskich znaków ;) - rzuca się to w oczy przy newsie o Joomli.

Jest nawet fajnie, tylko wszystkie nagłówki są takie same i tak naprawdę ciężko się połapać co tu jest najważniejsze na tej stronie. Podoba mi się to zdjęcie w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się ta poprzednia odsłona podobała. Nawet pamiętam że znalazłem coś dla siebie ciekawego. Ta w sumie taka bardziej "portalowa"...

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest nawet fajnie, tylko wszystkie nagłówki są takie same i tak naprawdę ciężko się połapać co tu jest najważniejsze na tej stronie. Podoba mi się to zdjęcie w tle.

A teraz lepiej?


odesłanie do "Reklama" nie działa

Działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia na skórkę (którą i tak zajumał z pewnej stronki - ok ok już pousuwane ślady ;) takie serwisy powinny znikać z sieci równie szybko co powstają.

Naprawdę @Foxen myślisz, że zajedziesz daleko na podkradaniu treści, grafik, promocyjnych kodów i cholera wie co tam jeszcze jumasz z sieci...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz długo zarabiać z adsense to usuń te linki do linkbucksa ;)

No a strona bardzo chaotyczna. Nie działają strzałki do przewijania treści, a sam content ciężko się czyta (ze względu na ubicie innych elementów).

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności