Jump to content

Pytania dotyczące pozycjonowania.

Recommended Posts

Witam,

Mam kilka pytań dotyczących pozycjonowania. Chciałbym pozycjonować stronę serwer-cs.pl pod frazą serwer cs.

Na razie wykonuje katalogowanie jednak chciałbym dopieścić je linkowaniem. Dlatego założyłem konto na stronie seomatik.pl

I tutaj są moje pytania Co trzeba wpisać w anchor czy title ? ile ustawić max linków ile mogę dodawać je dziennie aby nie trafić do filtra ? Czy jest możliwość w seomatik dodawania linków na domeny z pr5 ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

W anchorze wpisz interesujące Cie frazy lub klika zbliżonych fraz do "serwer cs". Pod wpisami z "dobrych" katalogów zrób sobie piramidki i dopiero niższy poziom dopieszczaj SWL'ami.

@edit

Nie ogarnąłem, że podałeś adres domeny :)

1.Zmień title, bo ten aktualny średnio związany

2.Dodaj description

Zresztą popatrz tu, a potem pogrzeb na forum w przyklejonych wątkach :)

Edited by Grubyy

Wideofilmowanie w Krakowie http://www.studioabc.pl/

Chciałbym pozycjonować stronę serwer-cs.pl pod frazą serwer cs.

Wiec zacznij od optymalizacji "strony" pod tą "fraze": serwer cs , bo w tej chwili przedmiotowa strona poza nazwą domeny NIE MA nic wspólnego z pozycjonowanym wyrażeniem "serwer cs" :olaboga:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Co trzeba wpisać w anchor czy title ?

https://www.google.p... pozycjonowanie

ile ustawić max linków ile mogę dodawać je dziennie aby nie trafić do filtra ?

możesz dodać i milion linków o ile dobrze ustawisz anchory/rozkład linkowania.

Czy jest możliwość w seomatik dodawania linków na domeny z pr5 ?

Jesli chcesz miec strone w topie 2-3 miesiace to mozesz uzywac SWLi. W innym przypadku - szeroko omijaj.

Bez urazy, ale po poziomie pytań stwierdzam, że nie powinieneś brać się za pozycjonowanie domeny, na której Ci zależy.

Edited by lilavati

Seomatik nie zawsze jest dobry jak chcesz postawić na jakość i korzystać z swl to polecam statlink, ale jak nie chcesz stracić domeny to lepiej to komuś zleć i na pewno nie firmie z allegro :D

Bez urazy, ale po poziomie pytań stwierdzam, że nie powinieneś brać się za pozycjonowanie domeny, na której Ci zależy.

Web News - ranking smartfonów

Skorzystaj z swla tylko do linkowania tych wpisów w katalogach. Zacznij również pisać na powiązanych blogach i forach, żeby pozyskać kolejne linki. Wtedy podlinkowuj swoje wpisy z swli.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!