Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


ap_seo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że umieszczam to w dobrym miejscu, jeśli nie to proszę wskazówki co poprawić.

Chciałbym prosić o pomoc - w formie przekazania 1% podatku dla Wiktora Rzepeckiego:

https://www.1000dziec...KG8xW4.facebook

Bardzo chciałbym, żeby choć w ten sposób, udało się nieco ulżyć mamie Wiktora, która ma pod opieką także drugiego młodszego synka - wcześniaka, z opóźnieniem w rozwoju, który również wymaga pomocy.

Tak na prawdę zostaje ona z dwójką dzieci praktycznie sama - poza kilkoma godzinami kiedy Wiktor jest w szkole i paroma godzinnymi wizytami w rehabilitacji tygodniowo. Dla mnie to jest taka bohaterka. (nie chce tutaj za dużo mówić jakie problemy ma także z innych stron - bo to już by trzeba było wejść w politykę)

Sam niestety nie mogę aktualnie nic zaoferować, gdyż sam mam pewne problemy, ale mam nadzieję że się uda pomóc!

Wszystkim ludziom z dobrym sercem z góry dziękuję za pomoc i proszę także o rady jak jeszcze można pomóc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa, ale trzeba zgłosić się do fundacji, założyć własną stronę, otrzymać "osobowe" subkonto bankowe tej fundacji i zbierać przez fundację pieniądze konkretnie dla tego chłopczyka .

1% podatku mozna odpisać tylko raz i np. ja zawsze przekazuję te pieniądze na hospicjum i nic tego nie jest w stanie zmienić.Jednak bardzo czesto wpłacam właśnie konkretnym osobom, które zbierają pieniądze dla siebie poprzez fundacje i wydaje mi się, że to jest najskuteczniejszym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności