Jump to content
Sign in to follow this  
Michał Lip

Szukasz długoterminowej, konkretnej, solidnej współpracy? Zapraszam

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Reprezentuje witrynę internetową http://wirtualny-wojownik.pl

Poszukuję stabilnego, kreatywnego copywritera posiadającego doświadczenie w tworzeniu unikalnej treści pod specyficzną tematykę :

- nowoczesne technologie

- systemy operacyjne (m.in Windows, Android )

- CMS'y (m.in WordPress)

- Obszerne poradniki

Interesuje mnie wysokiej jakości treść, unikalny styl oraz łatwość przedstawiania osobistych koncepcji.

Szukam osoby która wykonuje rzetelnie swoją pracę.

Szanuje swój osobisty czas, jak i mój. Nie rzuca słów na wiatr.

Posiada swój własny, orginalny styl wypracowany latami.

Ma ochotę na współpracę z kimś, kto doceni jego pracę włożoną w zlecony projekt.

Naprawdę zależy mi na tym, aby znaleźć odpowiednią osobę i tylko z nią utrzymywać współpracę.

Wytyczne

-UNIKALNOŚĆ tekstów (automatycznie sprawdzana po dostarczeniu tekstów, oraz w przyszłości!!)

-Poprawność stylistyczna i tematyczna (sprawdzana)

-interesujący tekst znakomitej jakości. (Jeśli nie czujesz się na siłach, proszę nie marnuj swojego i mojego czasu)

-Wymagane przekazanie autorskich praw majątkowych do tekstów na wszystkich polach eksploatacji

- Czas na wykonanie zlecenia : Do 5 dni.

Wytyczne SEO

- Słowo kluczowe musi zostać zawarte w tekście w 1 akapicie

- Linkowanie wewnętrzne

- Gęstość słowa kluczowego - stosunek 1:1000 zns

- Kilka autorskich zdjęć / screenshot'ów ( istotne )

Preferowana stała współpraca dla piszących interesujące teksty. Jakość tekstów weryfikowana po pierwszych 3 tekstach próbnych - wtedy decyzja o przedłużeniu współpracy.

Oferuję

- Profesjonalne podejście, kontakt 24/7h via e-mail, phone, skype.

- Płatności BluePay - natychmiastowe - zaliczki uwzględnione przy dłuższym czasie współpracy.

- Możliwość współpracy długoterminowej

- Byłem autorem w wielu podobnych projektach, zleceniach, posiadam doświadczenie związane z copywritingiem.

- Możliwość wyboru tematu, który najbardziej odpowiada lub dotyczy samego autora.

- Elastyczne podejście do przedstawionych zleceń

Po proszę o wycenę pojedyńczego autorskiego artykułu. Jak tylko otrzymam odpowiedź, zdecyduję, czy chcę podjąć współpracę.

Po proszę o przykłady wykonanych wcześniej artykułów.

Kontakt

lipmichal maupa gmail.com

5368899

cropped-test1.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Banic
      Cześć,
      Do współpracy poszukuję link buildera, który wspierałby mnie w pozyskiwaniu linków na rynek Niemiecki. Interesują mnie linki z forów, ogłoszeń, serwisów agregujących grafiki, blogów.

Założenia:
      Publikacja linków w obrębie serwisów, które mają aktywnych użytkowników. DR (domain rataing - parametr z Ahrefsa) minimum 30. Link umieszczany w treści komentarza/postu, nie w stopce, nie w profilu, nie w nazwie itp. Anchor w formacie adresu URL. Miejsce publikacji powiązane tematycznie z linkiem docelowym. 10 - 20 linków do pozyskania w miesiącu. Chcemy pozyskać naturalny ruch. Linki wstawiamy ręcznie  
      Możliwa stała współpraca.

Proszę o przesłanie oferty (przykładowe publikacje, cena) na adres - banic@o2.pl lub priv na PiO.
    • By kwiataleksandra
      Dzień dobry,
      poszukuje zleceń na pisanie różnego rodzaju tekstów. Tematyka całkowicie dowolna, we wszystkim się odnajdę. Copywritingiem zajmuję się od ponad roku, a od 7 lat prowadzę strony firm, organizacji na portalach społecznościowych. Wykonuje prace szybko i dokładnie. Jestem zainteresowana stałą współpracą oraz jednorazowymi zleceniami. Proszę o kontakt mailowy: kwiatkowskaaleksandra93@gmail.com
    • By argern
      Cześć.
      Poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. My przygotowujemy strategię kwartalnie i szukamy kogoś z doświadczeniem w link buildingu, kto zajmie się jej realizacją.

Wymagamy:
      Doświadczenia w link buildingu Znajomości zasad white hat seo Umiejętność napisania wytycznych pod wykonanie tekstów Znajomość GA, GSC, ahrefs Dostępności minimum kilku h w każdym tygodniu Wynagordzenie:
      Kwota - 25 - 40 netto /h (lub rozliczenie miesięczne wyznaczane na podstawie strategii)

Zapraszamy do kontaktu na biuro@znajdzreklame.pl w mailu proszę opisać swoje doświadczenie, dostępność oraz wymagania finansowe.
    • By seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie nawiążę współpracę z pozycjonerem lub firmą/agencją, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych tekstów, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl

Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.

Pozdrawiam
    • By maldon dando
      Zlecę lokalne pozycjonowanie strony z branży serwisowej - Warszawa

Interesuje mnie stała współpraca

info na priv lub dominik.nowakowski@gmail.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy