Jump to content
Marcin Elo

Dotpay, Przelewy24, Ecard czy coś innego?

Recommended Posts

Otwieram sklep i nei wiem na który z systemów płatności się zdecydować.

Co wam lepiej działa i jakie są zalety danych systemów a jakie wady? Chcę brać przelewy, karty i paypal.

seo is dead

przelewy24

> szybki i bezproblemowy kontakt z obsługą

> stabilność działania

> szybkie wypłaty (wypłata w niektórych przypadkach nawet 1dzień od zlecenia już na koncie).

> faktura za usługi zawsze na czas

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

Też polecam przelewy24 - system tylko dla firm, ale skoro otwierasz sklep to rozumiem że jest DG, więc tutaj problemu nie będziesz miał.

Korzystam z tego od około 8 lat i nigdy nie było żadnej awarii.

Polecam katalog firm meblarskich: http://katalogmeble.pl.

Korzystam i jestem zadowolony - wypłaty w ciągu 3 dni, nigdy nie czekałem dłużej, do tego szybka pomoc, ogólnie bardzo na plus.

• Like 1

time4seo-banerek1.png

Rowniez polecam transferuj, najnizsze prowizje i nie mialem jeszcze zadnych problemow

• Like 1

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Płatności w moich serwisach odsługuje CashBill, wypłata środków z płatności kartą do średnio 2-3 dni, smsy to do 2 tygodni, ale najczęściej tydzień.

Korzystałem z Dotpay, ale się przejechałem strasznie na nich, wypłaty po miesiącu, potem masa zwrotów. Kiedy ktoś wysyła sms, a potem nie zapłaci rachunku to po jakimś czasie operator żąda zwrotu pieniędzy i dotpay wysyła rachunek. Tak jest we wszystkich firmach, ale oni nawet po roku Ci wysyłają, BEZ podania przyczyny, ani jakiegokolwiek wyjaśnienia, dostajesz nakaz płatniczy i tyle. W umowie jest napisane, że przez 2 lata mogą przetrzymywać dane. Wysłałem pisemną rezygnację i prośbę o wykasowanie wszelkich danych, niestety dopiero po 2 latach to uczynili, jak już prawnik wysłał im ostrzeżenie.

Nie wiem jak inne firmy, ale z Cashbill nie ma żadnych problemów od ponad 2 lat.

Tworzenie profesjonalnych zaplecz, Presell Pages, multikody, katalogowanie, kampanie mailingowe i wiele więcej. Oferty na stronie http://one-solution.pl/

A jak jest z rozliczeniem US jesli sie nie ma DG i chce sie zarobic jakas kaske na sprzedazy miejsca reklamowegoi?

chyba tylko dotpay pozostaje w tym przypadku, ale nie polecam ze względu na brak chęci do terminowych wypłat

Korzystałem swego czasu z transferuj.pl i uważam go za najlepszy przy prowadzeniu DG oczywiście, kasa na drugi dzień, u mnie do 15.30 w aliorze, nawet przy wypłatach późnym wieczorem