Skocz do zawartości

ask.org.pl


all4sem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szybki projekt, więc proszę o wyrozumiałość.

ask.org.pl

Konwencja - pytanie w tytyle np. "Gdzie tanio kupić używany samochód?" i w treści oczywiście odpowiedź z linkiem, dwoma whatever. Jedyne zastrzeżenie to żadnych sztucznych anchorów typu "samochody używane Szczecin"... Chyba każdy rozumie o co chodzi.

Generalnie szukam osób, które również są w branży od jakiegoś czasu (z własnym zapleczem) w celu wymiany zasobami itd. Sam operuje na kilkudziesięciu prywatnych blogach, które chcę udostępnić (nie publicznie).

Statusy autora są jak najbardziej do wzięcia jednak na razie, jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o maila na info@ask.org.pl z tytułem, treścią i linkiem do img. Szukam raczej małej grupy ludzi, więc jeśli znajdzie się kilka solidnych osób, to strona nie będzie długo otwarta za co z góry przepraszam.

Gwarantuję, że stronka będzie w Sieci dłużej niż miesiąc... Wszelkie uwagi odnośnie tego, że jest zawalona AdSensem rozumiem i przyjmuję jednak jest to pierwszy tego typu projekt, który otworzyłem i jestem ciekawy jak "długi ogon" z takiego bloga będzie się sprawował w serpie.

Zapraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy, że gdzieś w świecie Google zablokowało serwisy wyświetlające jedynie odpowiedzi na pytania typu jak, gdzie, kiedy. Ale to tak przy okazji.

Życzę powodzenia w projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności