Jump to content

Recommended Posts

Nazywam się Adrian Chrząstek i zajmuję się tworzeniem stron i serwisów internetowych. Od dłuższego czasu klienci zainteresowani moją ofertą realizacji zleceń pytają o pozycjonowanie. Kilka miesięcy temu pomyślałem, że fajnie by było dorzucić pozycjonowanie do mojej oferty i kupiłem Addera8 (na szczęście wydatek się zamortyzował w kosztach) i zacząłem katalogować moje pierwsze serwisy. Nie muszę chyba tłumaczyć, że efekt jest znikomy i taki bot nadaje się jedynie jako jedna z gałęzi pozycjonowania, więc postanowiłem się tutaj zarejestrować i posiąść tajemną wiedzę icon_e_wink.gif

Hejo, Witam Ciebie i wszystkich innych.

Zadziwiające, że ktoś jeszcze kupuje Addera. ;)

Addera kupiłem, bo dostałem kasę od klienta na niego, do tego poszedł jeszcze w koszta, więc zero problemu. Co do jego jakości to tragedii nie ma, bo raz napiszesz parę artykułów, podzielonych na akapity i to sobie leci. W przeciągu dwóch miesięcy adder dodał mi do serwisu ok 50 domen zaindeksowanych przez google, więc jako narzędzie wspierające pozycjonowanie zły nie jest, ale tylko jako wsparcie ;)

Witaj.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
ejedrek.eu | crmcube.pl | z229.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy