Jump to content

40tys stron w google, 1 w netsprint

Recommended Posts

• Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

No nie do końca to pomaga, ponad 2 miechy temu zmieniłem strukturę linków, oczywiście stronkę zgłosiłem (na podany wyżej adres), w Google mam ponad 15 tyś podstron i zaindeksował mi je po kilku dniach a tutaj mam tylko 2400 stron i to 95% nieaktualne adresy. Nie wiem może jakiegoś Box'a trzeba wykupić :)

--------------------------------

Katalog Stron

• 1 year later...

Witam wszystkich,

Już miałem dołączyć się do biadolenia, tymczasem patrzę - a tu moja stronka (www.fantastyka-online.pl) z pozycji sto-którejś wskoczyła na drugą stronę w wynikach, pod hasłem "fantastyka". !!! Na początek zawsze coś.

Mam tylko jedną prośbę i pytanie: Dlaczego zamiast opisu mojej strony nie są wyświetlane treści z "description", tylko (jak mi się wydaje) linki z menu??

Będę wdzięczny za poprawienie tego błędu.

Edited by Sir_Mark
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

netsprint to syf, chyba każdy o tym wie, sam dodałem tam stronę przez ich formularz i robot nawet nie raczył zajrzeć do mnie :) ale czym sie tu przejmowac, nawet gdyby zaindeksowali mi wszystkie strony (a tego nigdy ich tępy robot nie zrobi) to i tak wejścia by można na palcach jednej ręki liczyć

A może by tak zrobić fajne zakupy w sklepie Ordin.pl, gdzie znajdziesz m.in. czarne baterie prysznicowe.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

ja mam przypadek taki ze na chwile obecna google po 3 mcach zindeksowalo mi prawie 7,5 tys podstron a netspront glowna + 1 podstrone bez opisu... co ten wasz robot robi, jak nic nie robi ?!

no tragedia, ale tak to jest jak rozwija sie adkontekst a nie wyszukiwarke, dziwie sie jeszcze partnerom - tym wiekszym, ze korzystaja z tak prymitywnej i opoznionej w doslownym znaczeniu tego slowa wyszukiwarce...

Edited by sLAm

zabawa to podstawa ;)

• 4 weeks later...