Skocz do zawartości

Porady SEO dla serwisu internetowego o motocyklach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na jednym z serwisów internetowych napisałem zapytanie z prośbą o ocenę serwisu TwojMotocykl.com na temat motocykli.

W odpowiedzi użytkownik danego forum napisał, że powinienem zwrócić uwagę na SEO. Poprosiłem tą osobę o rozwinięcie tego stwierdzenia ale do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.

Osobiście uważam, że wszystkie potrzebne rzeczy odnośnie SEO są na stronie: unikalne teksty w <title> i <description>. Tytuły na podstronach o artykułach, video i grach są w znacznikach <h1>. Na stronie zawarte są znaczniki schema.org. Dodatkowo strona ma sitemapę, kanał rss. Teksty są unikalne i zawierają słowa kluczowe. W katalogach zdobywam linki na unikalne teksty, przy dodawaniu opisu staram się tworzyć różne teksty.

Staram się obserwować słowa kluczowe, po których użytkownicy trafiają na stronę i zawierać je w artykułach. Narzędzie google webmaster tools nie zwraca żadnych porad do optymalizacji kodu HTMl. Dodatkowo nie występują żadne podwójne tagi tytułowe oraz opisy description.

Czy ktoś ewentualnie mógłby mi wytłumaczyć co mógłbym poprawić aby lepiej zoptymalizować serwis pod Google?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszym rozwiązaniem na stronie głównej jest pozostawienie linków do artykułów w takiej postaci czy na przykład dodanie do każdego tytułu tag <h2> tam gdzie obecnie jest pomarańczowy link a link do danego artykułu zrobić w obrazku oraz pod tekstem i zamiast "więcej" wstawić tytuł artykułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha grisham akurat naprawdę potrzebowałem porady SEO. Zapomniałem się skupić o tych tagach <h1>, <h2>... A teraz już je dodałem do kodu. Zobaczymy jakie tego będą efekty. Ale dobra uwaga. A z tym avatarem to chyba lepiej, że rzuca się w oczy jak to mówią - nie ważne jak o Tobie mówią ważne żeby mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności