Jump to content

Recommended Posts

Senior/- Software Engineer – Mobile Applications

We are looking to recruit a Senior Software Engineer, Mobile Applications based in Wroclaw/Poland. This position will focus primarily on developing software multimedia applications running on specific mobile platforms. As a Senior Software Engineer within the Broadcast Technology group, the candidate will help develop and maintain applications presenting capabilities of different Dolby technologies. This is an ideal opportunity for someone with strong software engineering skills to contribute to the development of Dolby’s leading digital audio and video technology and products. We expect the candidate to become a local expert on mobile phone operating systems.

As Senior/- Software Engineer – Mobile Applications, you will be part of the new engineering team in Wroclaw/Poland and work closely with other Dolby engineering entities in the US, Germany, China and Australia. You will cooperate cross globe with experts in relevant fields, requiring you to have excellent oral and written English communication skills.

For more info, pls go to our website: [/color"]https://e-dolby.icims.com/jobs/1616/senior---software-engineer-%e2%80%93-mobile-applications/job?mode=view

Or contact me directly: Katarzyna.Olejczuk@dolby.com

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By lysy2005
   Witam,
   szukasz kogoś kto pomoże Ci wypromować, stworzyć swój biznes w internecie lub poprawić już istniejący?
    
   Masz problem z działaniem strony, aplikacji?
    
   Potrzebujesz zmodyfikować swój skrypt?
    
   Chcesz pogadać, co by tu zrobić - jak powiększyć sprzedaż?
    
   Masz swoją wizję, potrzebujesz tylko wykonawcy?
    
   Zapraszam do kontaktu.
    
   Co oferuję?
   Od A do Z, od Z do A w internecie. 
    
   Zajmowałem się tworzeniem małych stron i dużych portali, wprowadzeniem produktów na rynek i metamorfoz już istniejących projektów. 
    
   Przygotuję twój projekt nie tylko żeby był piękny, 
   nie tylko żeby konkurencja musiała zmieniać swój pran marketingowy żeby Cię doścignąć, 
   ale przede wszystkim żeby przynosił Tobie radość z jego prowadzenia, 
   byś mógł się nim pochwalić - był dumny, i przynosił zysk. 
    
   Wyznaczam nowe trendy, konkurencja będzie nas naśladować! 
    
   Jak to działa?
   Analiza rynku - Analiza konkurencji - Tworzenie strategii - Wprowadzenie jej - Optymalizacja - Zysk  - Zapraszam.
    
   W zależności od wolnego czasu przyjmuję zlecenia na małe zlecenia i większe projekty, nawet na poszczególne elementy.
    
   Kontakt na PW lub dane ze stopki.
    

  • By MorJac
   Witam.
   Zlecę optymalizację strony opartej na Prestashop 1.7.5
   Chodzi o wyeliminowanie błędów w obsłudze dla urządzeń mobilnych:
   -Elementy klikalne zbyt blisko siebie
   -Mała czcionka utrudnia czytanie tekstu
   Zainteresowanych zapraszam na P.W.
    
    
   Dane firmy:
   P.W.Ichthys Jacek Morzuch
   ul. Sikorskiego 36/2
   77-100 Bytów
   NIP:842-172-16-00
   e-mail: sklepfart@o2.pl
   https://wedkarskifart.pl
  • By Marga
   Dołącz do Programu Partnerskiego CrazyCall, udostępniaj swój link afiliacyjny i zarabiaj prowizję od płatności 

   Oferujemy:
   prowizję w wysokości 20% za każdą płatność klienta za plan, bez limitu czasowego. Zarabiasz tak długo, jak klient będzie z nami dedykowany panel partnerski, w którym znajdziesz przejrzyste raporty o poleconych klientach i statystyki linków partnerskich generator linków, dzięki któremu możesz prowadzić jednocześnie wiele kampanii  specjalne oferty, które są dostępne tylko dla naszych oficjalnych partnerów  szybkie wypłaty bez narzuconego terminu- wypłacaj środki tak często jak chcesz (min $50)  
   CrazyCall to narzędzie call center dostarczane w modelu SaaS. Podobnie jak tradycyjny telefon, umożliwia nawiązywanie oraz odbieranie połączeń telefonicznych oraz oferuje wiele dodatkowych możliwości np. lokalne numery z ponad 70 krajów, automatyczne wybieranie numerów, monitorowanie i nagrywanie rozmów.

   Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie
    
   Serdecznie zapraszamy do współpracy.
    
  • By mikee
   Hej wszystkim forumowiczom!
   Chciałbym spytać Was o radę.
   Otóż.
   Jest sobie strona www.costam.pl - strona od 7 lat oscyluje między 2, a trzecią kartą na frazę ogólnokrajową mocno komercyjną. Dużo fajnych naturalnych linków. Systematycznie linkowana. Od lat stabilne pozycje.   W połowie sierpnia dostałem komunikat w sc o braku protokołu ssl (strona umożliwia zakup produktów online). Jednocześnie się to zbiegło z atakiem bota na forum, w skutek czego na forum pojawiło się kilka bełkotliwych wątków z linkami wychodzącymi. Kilka dni później spadek o ok. 10 oczek w dół, następnie wylot na dwie najważniejsze frazy poza 100, ale uwaga - tylko na urządzeniach desktopowych :). Co ciekawe na najważniejszą dla mnie frazę raz wyświetliła się nie strona główna serwisu, ale właśnie spamowy wątek na forum :/ . Trzy dni temu uruchomiliśmy ssl, zrobiliśmy przekierowania, zlikwidowaliśmy spamowe wątki na forum, wiadomo, że na efekty jeszcze trzeba poczekać. Ale co sądzicie o tej sytuacji. Skąd taka różnica między wyszukiwaniem mobilnym a desktopowym? Na mobilnych strona ma się bardzo fajnie. Czy może być tak, że algorytm na mobilnych 'lżej' traktuje strony bez ssl? Warto przy tym zaznaczyć, że na desktopowych tech strona czasem się pojawia.
   Będę ogromnie wdzięczny za uwagi.
    
   Pozdrawiam!
  • By ingape
   Firma Interfeo to jedna z czołowych polskich Firm z branży IT. Nasza Firma zajmuje się dostarczaniem specjalistycznego oprogramowania dla potrzeb Biznesu - dla Firm, Instytucji i klientów indywidualnych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu aplikacji i stron, które są tworzone w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klienta. Nasze rozwiązania znajduja zastosowania w praktycznie każdej branży - przynosząc naszym Partnerom wiele korzyści, takich jak zwiększenie zasięgów Firmy, wzrost przychodów i przyspieszenie rozwoju. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
    
   - Strony WWW, portale - estetyczny design, tworzone w oparciu o nowoczesne technologie, responsywne z użyciem Interfeo CMS
   - Aplikacje mobilne - na Androida, Wnidows Phone i iOS - pozwolą Państwu dotrzeć do klientów, informować ich o promocjach i nowościach - nie ma ograniczeń, zrealizujemy Państwa pomysły
   - Systemy dedykowane dla Firm - CRM, ERP
   - E-commerce, platformy sprzedażowe
   i wiele innych
    
   Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą prosimy odwiedzić nasza stronę : www.interfeo.com
   bądź skontaktować się z nami : biuro@interfeo.com , +48 783 75 75 75
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy