Skocz do zawartości

Galeria zdjęć


solarzmr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję pomocy z następującym problemem. Mam na stronie zainstalowaną wtyczkę NextGEN Gallery w której mam zrobione galerie dołączane do artykułów. Ostatnio postanowiłem trochę przebudować stronę celem zwiększenia liczby odsłon, ale pomyślałem że można też przy okazji zwiększyć liczbę stron zaindeksowanych w G. Generalnie zamiast robić galerie wyświetlane w formie ikonek we wpisach, teraz każda galeria jest robiona na swojej podstronie.

I teraz dokładnie o co mi chodzi z linkami do konkretnych stron. Poprzednio galerie wyglądały tak jak w tym wpisie link, jednak wtedy jeśli oglądający kliknął na zdjęcie, statystyki tego nie odnotowywały i najczęściej miałem w statystykach odnotowane tylko jedno kliknięcie. Obecnie galerie są robione na podstronach, tak jak tu link. Automatycznie liczba odsłon się zwiększyła, gdyż każde kliknięcie zdjęcia jest odnotowane i tu jest ok. Sposób wyświetlania galerii taki jak teraz jest jak najbardziej w porządku. Ale chciałbym żeby w tych nowych galeriach każda podstrona ze zdjęciem była faktycznie osobną podstroną i była osobno indeksowana przez G. W tej chwili większość zdjęć jest w google niewidoczna, a chciałbym żeby wszystkie były widoczne.

Od dwóch dni szukam jakiegoś rozwiązania, wtyczki lub podpowiedzi, ale niestety nic konkretnego nie znalazłem. A trochę za dużo roboty żeby każde zdjęcie umieszczać na osobnej podstronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności