resweb

Wtyczka do WP - Wordpressel płatne precle WP

Polecane posty

logo3.jpg

Wtyczka WordPressel V2 to wtyczka, dzięki której możesz prowadzić nie tylko własną, prywatną sieć blogów Presell Page, ale również dzięki wtyczce z dodatkowymi modułami możesz w prosty i szybki sposób zbudować potężne zaplecze, którym w sposób szybki, przyjemny i zautomatyzowany będziesz mógł zarządzać, a przy tym zarobić prowadząc sieć Presell Page czy płatnych katalogów. Dzięki modułom takim jak seoTXT czy TXTWordPressel możesz zaoferować swoim użytkownikom dodanie gotowych wpisów, bez konieczności pisania treści - szybko i łatwo, a przy tym i ty możesz zarobić.

WordPressel V2 to już nie tylko sieć Presell Page, ale również katalogi na Wordpressie, własny system podlinkowania czy wykonywania tekstów i opisów.

WordPressel V2 posiada multum funkcji, między innymi:

 • Obsługa blogów na platformie Wordpress, także wszelakie platformy typu wordpress.com, blog.com z obsługą XMLR-PC
 • Instalacja wtyczki tylko na głównym blogu centralnym
 • Kompatybilność z najnowszą jak i starszymi wersjami Wordpress
 • Edytor graficzny treść WYSIWYG
 • Możliwość dodawania obrazków do wpisów
 • Obsługa synonimów w treści, tytule
 • Możliwość ustalenia dziennego limitu ilości wpisów dla użytkowników
 • Obsługa płatności
 • Multikody z określoną wartością punktów
 • Określenie czasu publikacji - harmonogramu - wpisów np. co godzinę, co 2 godziny itd.
 • Określanie minimalnej długości dodawanego tekstu, tytułu, czy maksymalnej ilości linków w treści
 • Tworzenie grup blogów
 • Sprawdzanie unikalności wpisu podczas moderacji
 • Podgląd wpisu przed dodaniem do moderacji
 • Eksportowanie linków do dodanych wpisów do .txt
 • Lista blogów dostępna przed dodaniem/po dodaniu - ustala administrator
 • Podgląd wpisów zaplanowanych do dodania wraz z datą i innymi szczegółami
 • Informowanie emailowe o postępach użytkownika
 • Edycja dodanych wpisów w blogach
 • Sprawdzenie dodawanego blogu pod kątem XML-RPC - czy działa.
 • Dodatkowe pola dla tekstów
 • Limit na tekst. Np. 1 tekst zostaje rozlosowany tylko do 25 blogów. Kolejny tekst do kolejnych 25 itd.
 • Możliwość ustawienia własnej treści w kokpicie użytkownika.

Moduł seoTXT

Moduł ten jest integracją platformy seoTXT i wtyczki WordPressel. Dzięki temu użytkownik, czy też sam administrator w prosty, szybki sposób dodaje po prostu wpis do blogów. Jak to działa?

Administrator sieci ustala cennik. Dla przykładu koszt dodania projektu do sieci, dla grupy blogów seoTXT w skład, której wchodzi blogów administrator ustala na 1 punkt seoTXT. Cena zakupu pkt seoTXT dla użytkownika zostaje ustalona na kwotę 30 zł. W skład tej ceny powinno wchodzić cena tekstu w seotxt ok. 9 zł brutto oraz cena dodania wpisu do blogów, w tym przypadku ok 21zł.

Użytkownik dokonuje zakupu pkt. Przez system płatności transferuj na jego konto Wordpressel trafia 1 pkt, a na konto transferuj.pl administratora sieci trafia ustalona kwota za taki punkt. Użytkownik wypełnia formularz, podając słowa kluczowe, linki, czas publikowania oraz wybiera grupę, kategorię i dodaje obrazek.

Następnie zlecenie trafia do realizacji przez seoTXT. Po przesłaniu tekstu jest on automatycznie "obrabiany" i trafia automatycznie do moderacji. Po moderacji wpis jest publikowany. Oczywiście zarówno użytkownik, jak i administrator cały czas jest informowany o postępach, a także ma podgląd w panelu co do zlecenia.

Moduł TXTWordPressel

Jest to specjalny dodatek do wtyczki WordPressel, dzięki któremu po podłączeniu go przez administratora danej listy blogów, używającego oczywiście wtyczki WordPressel, użytkownik chcący dodać wpis do blogów będzie mógł to zrobić, bez konieczności pisania własnego tekstu itd. - teksty będą pochodziły prosto od właściciela danej sieci precli. Administrator dodaje własne teksty, lub też dodaje copywritera do panelu, który pisze teksty, a administrator się z nim rozlicza. Takie teksty trafiają do podglądu, ale bez treści przez użytkownika, który wybiera odpowiedni dla niego artykuł. Następnie trafia on odrazu do publikacji, bez oczekiwania na moderacje. Taki tekst jest również automatycznie obrabiany, dodawane są linki itd. w sposób automatyczny.

Jaka jest zaleta TXTWordPressel?

Użytkownik chcący dodać tekst nie traci tekstu na szukanie copywritera, czy też nie traci czasu na pisanie tekstu.

Administrator listy ma pewność, że teksty są poprawne, unikalne i spełniają wymagania jego listy co do ilości tekstów, linków, obrazka itd.

Moduł LINKWordPressel

LinkWordPressel to skuteczny sposób na podlinkowanie wpisów w swoich preclach. Można to zrobić na kilka sposobów.

 • Pierwszym takim sposobem jest wykorzystanie swl Gotlink lub E-weblink, z którego API korzysta ten moduł. Użytkownik chcący podlinkować swoje wpisy oczywiście wykorzystuje do tego celu punkty na swoim koncie w Gotlinku czy E-weblinku.
 • Drugim sposobem są blogi na Wordpress. Na przykład w tym celu tworzymy blogi na subdomenach. Podajemy odpowiednie parametry jak url, login, hasło oraz wgrywamy treści, mniej wartościowe artykuły z synonimami, które z kolei są losowane do takich blogów, a w treści są budowane linki, które prowadzą do wpisów, kategorii, tagów wszystkich podpiętych precli.

Moduł Wordkatalog

Moduł Wordkatalog to nic innego jak katalog stron na silniku Wordpress. Użytkownik w prosty, szybki sposób może dodać swój wpis do Twoich katalogów, może eksportować linki, podlinkowywać wpisy za pomocą LINKWordPressel czy również automatycznie dodawać wpisy przy pomocy seoTXT lub TXTWordPressel. Co ważne, modułu nie trzeba instalować na każdym katalogu, a razem z wtyczką WordPressel, na jednym blogu centralnym.

MODERACJAWORDPRESSEL-1024x652.png

Przy pomocy wtyczki WordPressel możemy stworzyć potężne centrum zarządzania naszym zapleczem. Możemy stworzyć ogromną sieć własnych Pressel Page, Katalogów, a także miejsc do ich podlinkowania. Możemy szybko i bezpiecznie zlecać teksty przy pomocy modułu seoTXT czy kupować gotowe wpisy korzystając z TXTWordPressel. Możemy zatrudnić copywritera i nie będziemy mieć problemów z rozliczeniem, panel zawiera odpowiednie funkcje, które umożliwiają szybki i skuteczny kontakt z copywriterem. Możemy się z nim rozliczać za pomocą panelu, wystarczy, że copywritera poda w ustawieniach swojego profilu numer konta bankowego.

Korzystając z WordPressel, użytkownik w jednym miejscu może dodać automatycznie wpis do Twoich precli, wpis do Twoich katalogów, a dodatkowo wszystko podlinkować, by wpisy nabrały mocy, oraz wyeksportować dane, aby jeszcze lepiej zadbać o swoje wpisy. WordPressel, to naprawdę świetne narzędzie do pozycjonowania, które z pewnością ułatwi życie nie jednemu pozycjonerowi. Nie jednemu pozycjonerowi również pozwoli zarobić nie małe pieniądze.

WORDPRESSELMENU.png

Osoby posiadające licencję na WordPressel, otrzymają darmową aktualizację WordPressel V2, w skład, której wchodzi wtyczka WordPressel oraz moduł seoTXT. Pozostałe moduły, tj. TXTWordPressel, LINKWordPressel, WordKatalog właściciele mogą dokupić w ramach upgrade w cenie 50zł całość.

Dla chętnych, nowych klientów przewidziana jest mała promocja. Wtyczka WordPressel V2 wraz ze wszystkimi modułami w cenie tylko 179zł.

Aktualizacje wtyczki, jak i każdego modułu są bezpłatne.

Edytowano przez michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka, to brakuje sporo opcji.

Przede wszystkim podwójne synonimy, to za mało. Zagnieżdżanie powinno być nieskończone. Tym bardziej, że jest możliwość dodania tylko jednego wpisu, który pójdzie na wszystkie blogi.

Przydałoby się też jakieś zróżnicowanie w czasie publikacji. Wpisy nie powinny się pojawiać na wszystkich preclach od razu. Powinny być wysyłane w jakiś odstępach, a do tego losowo, aby kolejność wpisów na wszystkich blogach nie była taka sama.

Jeśli wtyczka ma służyć zarabianiu na preclach, to przydałaby się jeszcze jakaś opcja wpisów "premium". Takie arty mogłyby być promowane w jakimś dodatkowym widgecie, czy coś takiego.

Tyle na początek ;) Więcej mógłbym napisać, jakby była jakaś możliwość przetestowania wtyczki..


Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uwagi.

Obecnie zmodyfikowałem nieco mieszacz synonimów i pozwala on na zagnieżdżanie synonimów potrójne. Jeśli będzie taka potrzeba w przyszłości nie widzę problemu by dodać większą opcję. Tymczasem jeśli już ktoś chciałby dodać tekst z ilością zagnieżdżeń synonimów, może skorzystać np. z: SEO normalizator.

Zróżnicowanie w czasie publikacji jest, teraz być może nie wielkie, ale nie problem, aby to zmienić. Otóż obecnie wpisy dodawane są w ciągu conajmniej 1 godziny, a jeśli ilość wpisów w kolejce jest duża to czas ten się wydłuża.

Mogę jednak wprowadzić opcję, by użytkownik podczas dodawania wpisu wybrał opcję na przykład:

- dodaj co 5 godzin

- dodaj co 12 godzin

- dodaj co 24 godziny

- dodaj co 48 godzin

Wpisy premium, również mogę wprowadzić. Opcja na przykład kosztowała by więcej (administrator ustala cenę w panelu), użytkownik kupuje punkty premium. Wpis premium może na przykład posiadać kolorowe podświetlenie, tak by się wyróżniał, i na przykład znajduje się w specjalnym boxie na stronie głównej. Jednak z drugiej strony to wymagało by tego, by instalować osobną wtyczkę na każdym blogu jaki chcemy podpiąć do wordpressel.

Edytowano przez resweb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmodyfikowałem nieco mieszacz synonimów i pozwala on na zagnieżdżanie synonimów potrójne. Jeśli będzie taka potrzeba w przyszłości nie widzę problemu by dodać większą opcję.

Koniecznie. Nieskończone zagnieżdżenie :)

Zróżnicowanie w czasie publikacji jest, teraz być może nie wielkie

Poza czasem chodzi mi też o to, aby wpisy były wymieszane między sobą, w zależności od precla. Muszą być więc dodawane losowo do precli, a nie za każdym razem w takiej samej kolejności.

Jednak z drugiej strony to wymagało by tego, by instalować osobną wtyczkę na każdym blogu jaki chcemy podpiąć do wordpressel.

Skoro mają to być zarabiające blogi, warto poświęcić kilka minut na zainstalowanie przydatnych wtyczek i zróżnicowanie tych blogów przez zmianę skórki, układ widgetów, ustawień, adresów itp.


Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem funkcjonalności o jakich wspomniał Karlosky, czyli:

Zróżnicowanie w czasie publikacji - można wybrać w jakim czasie system ma dodać wpisy do blogów. Dodałem takie opcje jak:

- 6 godzin

- 12 godzin

- 24 godziny

- 48 godzin

Wybierając opcję 6 godzin - po pierwszych 6 godzinach zostanie dodane x wpisów, po kolejnych 6 kolejne x...

I analogicznie 12, 24 i 48 godzin.

Email z listą linków wysyłany jest po dodaniu wszystkich wpisów.

Opcję wpisów premium dodam również niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatną rejestrację można łatwo zrobić za pomocą wtyczki "BAW Easy Invitation Codes". Wystarczyć w panelu podać listę jednorazowych kodów, które dostanie się po wysłaniu SMSa lub dokonaniu przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę można używać na wielu Wordpressach - nie ma jakichś ograniczeń ilościowych.

Dobrze rozumiem?

Płacę raz za wtyczkę i mogę ją zainstalować na 1000..000 wordpressach?

Jest może jakieś demo?


Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało wprowadzonych kilka zmian jak i poprawek.

wordpressel1.png

Nowe zakładki w menu - Dodaj wpis, Moderacja

Nowa funkcja dodawania wpisów - własny formularz

Moderacja szybka i przyjemna

wordpressel4.png

Możliwość wyboru podczas dodawania wpisu częstotliwości w jakiej dodawane mają być wpisy - np. co 6 godzin. Skrypt sam (poprzez crona) będzie dodawał w określonym czasie wpisy, a na koniec wyśle emaila do użytkownika z listą linków oraz stosowną informacją.

wordpressel3.png

Również od teraz nie trzeba żadnej dodatkowej wtyczki, jak WyPiekacz itd., gdyż we wtyczce Wordpressel jest możliwość ustalenia np. minimalnej długości tekstu, czy maksymalnej ilości linków w treści.

Instalacja jest bardzo szybka i banalnie prosta. Wgrywamy pliki do folderu plugins i po prostu aktywujemy wtyczkę. Konfiguracja opiera się na podaniu takich parametrów jak ID konta transferuj czy też ceny za 1 punkt.

Przypominam również, że do poprawnego działania wtyczki wymagane jest po stronie serwera obsługa crona, a także opcja włączonego postowania przez xmlr-pc na każdym blogu wordpress jaki podpinamy.

W najbliższym czasie, czyli w ciągu 1-2 dni pojawią się takie funkcjonalności jak:

- możliwość dodania wpisu premium za odpowiednio wyższą kwotę (użytkownik będzie miał do dyspozycji tradycyjne punkty jak i punkty premium). Dzięki takiej opcji, na blogach będzie można wyświetlać wpisy premium, jednak do tego będzie konieczne zainstalowanie na każdym blogu na jakim będziemy chcieli wyświetlać takie wpisy premium wtyczki - która będzie umożliwiać wyświetlanie właśnie takich wyróżnionych wpisów czy też slidera z wpisami premium.

Przypominam także, że support i aktualizacje wtyczki są bezpłatne. A możliwość instalacji na 1,2,5 czy 10 wordpressach nie jest zabroniona. Cena z pierwszego posta, czyli 99zł obowiązuje do czwartku. Pod tym linkiem można jeszcze dokonać zakupu w promocyjnej cenie.

Edytowano przez resweb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje wtyczkę i daje rade. Support bardzo dobry. Po wprowadzeniu funkcji o których pisze autor będzie na prawdę dobra wtyczka i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa lista todo, postaram się jeszcze dzisiaj i jutro wprowadzić poniższe funkcje.

1. Kupowanie punktów

1 punkt - cena

2 punkty - cena

5 punktów - cena

10 punktów - cena

2. Dodaj wpis

a ) Upload obrazka na serwer, gdzie stoi główny wordpress -> przesyłanie danych w meta post linku do obrazka + zamieszczenie go w blogach z artykułem.

b ) Znaczni <-more-> dodawany automatycznie po określonej liczbie znaków, którą admin określa w panelu.

3. Zarządzaj blogami

a ) zapisz

b )usuń

c ) page rank

d ) site

4. Dodać zakładkę "Wpisy w kolejce" dla admina

a) lista wszystkich wpisów zmoderowanych, oczekujących na dodanie do blogów przez crona

5. Wyświetlanie innej informacji u admina w kokpicie (obecnie liczba punktów admina itd. co nie jest potrzebne) - np. statystyki, ilość wpisów w kolejce itd.

6. Dodać zakładkę "Lista blogów" dla użytkownika z url, page rank, site

7. Dodać zakładkę "Twoje wpisy" z listą dodanych wpisów + linki do nich

8. Wpisy premium

a ) zakup punktów premium

b ) cena punktów premium

c ) formularz wpisu premium

d ) licznik wpisów premium

e ) wtyczka do każdego bloga, na którym maja wyświetlać się wpisy premium z konfiguracją (slider, wyróżnienie wpisu itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja - nowe funkcje - opisane post wyżej.

 • Kupowanie punktów

1,2,5,10 punków. Administrator ustala cennik za poszczególną ilość.

 • Multikod

Administrator dodaje kod, np. kod_promocyjny i przypisuje do niego wartość np. 25 punktów. Osoba, która go wykorzysta na swoim koncie (w zakładce zarządzaj punktami) - do jej konta zostanie doliczone 25 punktów.

wp1f.png

 • Uploadowanie obrazka + dodawanie do wpisu

Użytkownik uploaduje obrazek podczas dodawania wpisu. Obrazek zapisywany jest na serwer a odnośnik do niego jest wysyłany z artykułem do blogów. Dzięki temu dodawane wpisy nie będą samymi tekstami, i nabiorą nieco estetycznego wyglądu + podgląd obrazka podczas moderacji.

wp2.png

 • Znacznik <-meta-> we wpisie

Do każdego wpisu dodawanego na blogi dodawany jest znacznik meta. Również ma wpływ na estetykę, ale nie tylko.

 • Sprawdzanie unikalności tekstu

Szybkie sprawdzenie unikalności tekstu w wyszukiwarce Google.

 • Licznik znaków z synonimami, bez synonimów, podgląd obrazka

wp3.png

 • Zakładka - aktualna lista z kolejką wpisów

wp3i.png

 • Lista blogów - podgląd dla użytkownika

wp3.png

 • Zakładka Twoje wpisy - z listą wpisów dodanych (lista linków do wpisów) oraz zaplanowanych do dodania

W zakładce Twoje wpisy użytkownik może podejrzeć swoje dodane wpisy, które oczekują na publikację (są w kolejce). W zakładce Lista wpisów ma podgląd na dodane już wpisy oraz dostęp do linków bezpośrednich do tych wpisów.

wp3.png

 • Więcej opcji rozłożenia postowania w czasie

wp3a.png

Czekam na dalsze propozycje co do nowych funkcjonalności, czy też ulepszenia obecnych.

Edytowano przez resweb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.