Skocz do zawartości

Ilość czy jakość? Częstotliwość aktualizacji zaplecza


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wykupienia hostingu i podstawienia na nim kilku domen, pod którymi umieszczę rotacyjne SWL do wpisów w katalogach i blogach. Mam następujące pytania:

1. W przypadku dodawania wpisów do katalogów bardziej stawiać na ilość, czy jakość? A może najlepiej dwa jednocześnie? ;)

2. W SWL linkować wpisy z blogów, czy z katalogów, a może oba jednocześnie?

3. Z jaką częstotliwością aktualizować blogi, na których póki co oparłem swe zaplecze?

Jeśli poszukujesz części dla rolnictwa to zapraszam na tę stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do katalogów, to jeśli możesz połączyć ilość z dobrą jakością, to wiadomo, że to najlepsza opcja.

Jeśli idzie o wpisy na blogach, to gdy kiedyś współpracowałem z jedną z firm zajmujących się pozycjonowaniem, to chcieli bym dodawał po 3 wpisy w tygodniu na każdy blog. Nie wiem, czy to najlepsza ilość, ale z tego co widziałem, to na pewno skuteczna/dająca efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. zamiast domen zainwestuj w scrapeboksa i sam podlinkowuj sobie wpisy.

zamierzałbym skorzystać z darmowych domen, oferowanych w ramach hostingu, np. od linuxpl vot.pl

3. to to jest zaplecze pod pozycjonowanie, punkty swlowe czy jakie?

zaplecze

Jeśli poszukujesz części dla rolnictwa to zapraszam na tę stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę blogów != Zaplecze

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakość i tematyczność...

a jak boty to analizują?

nie istnieje coś takiego jak jakość i tematyczność dla bota

w jaki sposób Twoim zdaniem bot miałby odróżnić opony mózgowe od opon zimowych?

a może dla bota zamek błyskawiczny to ten zamek, który błyskawicznie postawiono?

bot ocenia tematyczność witryny za pomocą linków prowadzących do i z i w żaden inny sposób nie jest w stanie tego zrobić.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności