Skocz do zawartości

Pingwin 4 juz niebawem...


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

W Halloween będzie; zawsze wybierają okres świąteczny, bo mniejszy ruch w sieci i serwery można bardziej obciążać.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omyłkowo Google opublikowało swoje kwartalne wyniki w trakcie trwania sesji na Wall Street. Słabe rezultaty spowodowały załamanie się kursu akcji

...

Z dokumentów wynika, że zyski internetowego giganta w trzecim kwartale spadły o 20 proc. do poziomu 2,18 mld dol. co odpowiada 9,03 dol. na akcję. Tymczasem analitycy szacowali, że zysk Google wyniesie 10,65 dol na akcję.

Przychody wyniosły 11,3 mld dol. Tu również wynik nie spełnił oczekiwań analityków, którzy prognozowali 11,9 mld dol. przychodów.

https://www.ekonomia2...dka-Google.html

E: Trochę dziwne patrząc na ilość reklam w YT. Konkurencja ze strony FB? Może zamkną G+ zamiast gnębić pozycjonerów... :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować, że wzrost przychodów z reklam wyniósł o 16% w ostatnim kwartale, z płatnych kliknięć aż o 33% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku oraz o 6% w stosunku do ubiegłego kwartału.

No i wszystko jasne...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe info. Dziękuję za nie. Zobaczymy co się będzie działo nadal. Kolejny pingwin, panda, czy jakiś inny zwierzak wcale nie muszą im wyjść na dobre. Może to być jedynie chwilowy efekt, którego konsekwencje mogą się odbić na nich samych. Już w tym momencie wyniki są gówniane. Przeciętny użytkownik ma problem ze znalezieniem czegokolwiek w tej wyszukiwarce. Wcale nie będzie tak, że ludzie zaczną klikać w AdWords. Po prostu znajda inne źródło informacji. Zawsze na rynku znajdzie się ktoś, kto na tym skorzysta.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na swoje statystyki na średni/długi ogon + to co sam usiłuję w różnych tematach znaleźć niestety muszę stwierdzić to samo. Bajzel totalny. Wyniki z tymi samymi domenami przez kilka stron dalej nie poprawione, codziennie totalna rotacja. Często mam wejścia z fraz, które sobie ta wyszukiwarka sama przypisała do docelowej strony z czapy. Czasem włażę i myślę na jakiej podstawie to się znalazło w top1-10 - zero związku z zawartością, opisami, tagami czymkolwiek. To już nie chodzi nawet o jakąś tam moją stronę. Szukam czegoś po prostu co mi jest potrzebne i niestety coraz gorzej to wygląda. Czasami dochodzę do sedna poszukiwanych informacji idąc przez 3-4 przejściowe strony. A najlepsze jest to, że jak już znalazłem to czego szukałem ale nie zapiszę sobie strony w ulubionych to na 100000% nie znajdę już tej strony w przyszłości. Coś mi się zdaje, że zaczynają zjadać już swój własny ogon. Jadą jeszcze na sporych przyzwyczajeniach i zniewoleniu innymi usługami, natomiast to z czego słynęli leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyszukiwarka internetowa (ang. search engine) to program lub strona internetowa, której zadaniem jest ułatwienie użytkownikom znalezienie informacji w sieci." - to że Google ułatwia wyszukiwanie informacji, nie oznacza, że musi robić to dokładnie. Powinniśmy być wdzięczni, że Google w ogóle powstał, bez niego korzystalibyśmy z Panoramy Firm, ulotek reklamowych ze Społem lub reklamowej gazetki pocztowej. Dla mnie obecne wyniki, to najlepsze wyniki w historii, bo G. prezentuje mi strony które lubię i często odwiedzam, czasami mam wrażenie, że układa on wyniki w oparciu o moje preferencję, więc czuję się wyróżniony, kocham Google i moi znajomi z Google+ też

SQT a teraz k...ra po tym wyznaniu miłości, przywróćcie mi strony sprzed pingwina!!!

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że Google ułatwia wyszukiwanie informacji, nie oznacza, że musi robić to dokładnie. Powinniśmy być wdzięczni, że Google w ogóle powstał, bez niego korzystalibyśmy z Panoramy Firm, ulotek reklamowych ze Społem lub reklamowej gazetki pocztowej.

Nie przesadzaj, po prostu byłyby inne wyszukiwarki, może nieco gorsze, ale na pewno na przyzwoitym poziomie. Nie w każdym państwie Google ma monopol i jakoś ludzie żyją, wyszukując informacje w innych wyszukiwarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robbieriviera fora pomyliłeś :)

1)skrucha(jest)

2)wyznanie grzechów(swoje i spam raporty, najlepiej na kolegów)

3)pokuta(pisanie peanów pochwalnych na rzecz G - jesteś na dobrej drodze)

Spełnienie tych warunków niczego oczywiście nie gwarantuje. Twoja witryna powinna być zasobna w ciekawą i przydatną dla użytkowników treść.

Sarkazm i ironia to narzędzia jutra w walce o lepsze pozycje! Pozycjonerzy wszystkich tajnych grup łączcie się!

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności