Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla dziewczyny chce :)

Dla dziewczyny to możesz KUPIĆ ! Szczyt ********* !!!!

PS proszę nie kontynuować jeśli nie ma to związku z programem lub dzisiejszym prezentem ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie programu KatalogiSubmiter. Chodzi mi o podpięcie "deathbycaptcha" Jakie wklepać API bo znalazłem parę ale żaden się nie chce łączyć wyskakuje Error1 przy próbie zczytywania obrazka z dysku. Wydaje mi się że podpinam zły adres API ja podaje taki: https://api.dbcapi.me/decaptcher albo https://api.dbcapi.me/ lub też inne i też nie chodzi na żadnym. Cały czas wyskakuje okienko "Zdekodowany token: error1.

Dajcie jak podpinacie bo na 100% coś robię źle tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jak podpinacie bo na 100% coś robię źle tylko co?

https://www.forum.opt...50#entry1092084

- Polecam sprawdzać w przeglądarce połączenie z deathbycaptcha.com < bo jego brak jest w tym przypadku powodem nie działania :)

Będą jeszcze wprowadzane jakieś moduły ? :)

Tak

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długi ten wątek i dawno tu nie zagladałem, powiedźcie mi czy ten soft ma fukcje link czekera tak jak sb?

Wrzucam listę i link jaki poszukujemy i leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja na zakup dwóch programów składowych z pakietu USM

- UltraSEOMaster 2.7.8

- KatalogiSubmitter 1.6.8

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

> Szczegóły promocji <

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WebMiniaczy

Przesłanie aktualnej listy "publicznych" lub "prywatnych" webmini do BOK przyspieszy implementację niczym N20 samochód -> rakietnyj .....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

widzę, że jest grupa katalogów na skrypcie "Arfooo" np: https://katalogsamolotow.pl/ wymagających multikodu ...

Wiec pytanie brzmi czy jest zapotrzebowanie na implementacje dodawania do takich katalogów w ramach programu KatalogiSubmitter służącego do dodawania wpisów do katalogów. Tak, czy inaczej warunkiem niezbędnym do implementacji dodania do tego typu katalogów jest ich minimalna dostępna ilość 100, ale chyba tyle się znajdzie :)

I tutaj zwracam się do wydawców katalogów na tym skrypcie Arfooo na multikod by zgłaszali swoje grupy do mnie. Im więcj wydawców tym większe lobby co za tym idzie może nastąpic szybsza implementacja dodawania. Jeśli zaimplementuję obsługę tych katalogów mogę zamieścić ich katalogi w spisie: Oferta wydawców katalogów na multikody

===

Przy okazji przypominam o aktualnej promocji na zakup BlogiSubmittera z programami pakietu USM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_ Wnioskuję, że nie ma wcale zainteresowania katalogami typu Arfooo _

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Mionie polega na tym, że ten skrypt nie ma zaimplementowanej możliwości wygenerowania multikodu. Ta grupa, której przykład podałeś ma przerobiony/zmodyfikowany skrypt na własny użytek, stąd małe zainteresowanie. Jeśli chciałbyś rzucić okiem na taki katalog od strony admina, mogę Ci podrzucić hasło i login do jednego z moich katalogów na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności