Jump to content
omj

próba wyłudzenia czy co?

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś ma doświadczenie ze stroną: www.e-promujemy.pl ?

Dzisiaj dostałem od nich fakturę na bagatela 2500 zł za usługę, której nie zamawiałem.

Czy to sprawa dla prokuratury czy o co tu chodzi?

Faktura pro-forma?

nie, faktura zwykła

w załączniki 20 faktur do firm od których chyba też próbują wyciągnąć pieniądze

dodatkowo nie wiem czy brać to do głowy bo nazwę firmy mam całkiem inną niż ta na fakturze

//nie rejestrowałem się na stronie

Edited by omj

13. Usługobiorca obowiązany jest do uiszczenia wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 500 funtów brytyjskich (GBP) w terminie do 21 dni licząc od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usługi. Wysokość równowartości kwoty wskazanej w zdaniu 1, zostanie ustalana według średniego kursu walut ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski w dniu, w którym została zawarta umowa na świadczenie Usługi. Za dzień uiszczenia wynagrodzenia Administrator uważa datę wpływu wynagrodzenia na rachunek bankowy nr...

Nieźle nieźle...

Trzeba czytać regulamin:

Usługobiorca obowiązany jest do uiszczenia wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 500 funtów brytyjskich (GBP) w terminie do 21 dni licząc od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usługi.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Nie przejmuj się, olej te badziewie.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Guest

Nie wiem co Cię natchnęło, aby dodawać wpis do takiego katalogu...

Może automatem dodany z marszu. To taki katalogowy pobieraczek z tego co widzę.

nazwę firmy mam całkiem inną niż ta na fakturze

//nie rejestrowałem się na stronie

Oryginalex?

jeszcze raz napiszę, iż to nie ja się dodałem, nazwa firmy na którą wystawiono fakturę nie jest nawet podobna do mojej

a wpisu na który wystawiono fakturę nawet nie można znaleźć w tym katalogu

Edited by omj

Jeśli nie Ty to miałbym to w du**e.

http://pastebin.com/nFSrS5Yd

A jaka ładna zachęta heh

Skąd się tacy biorą...

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

Regulamin jest bardzo dobrze przygotowany, pisał go ktoś kto zna się na zawieraniu umów na odległość, zachowane są wszystkie wymagane informacje dla klienta, jak przykładowo informacja o możliwości rezygnacji w ciągu 10 dni od jej zawarcie (w przypadku nieobecności tego zapisu umowę można podważyć).

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653