Jump to content
rafal22bb

[startup]kupujemiasto.pl - reklama inna niż wszystkie

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Pragnę zaprezentować nowy portal http://kupujemiasto.pl który powstawał od kilku miesięcy a pomysł w głowie siedział ponad rok.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam powierzchni reklamowych, którą będziecie mogli wykorzystać w dowolny zadowalający Was sposób. Jest to coś nowego, coś z czym wcześniej się nie spotkałem

logo.png

Co w tym jest takiego ?

Postanowiliśmy wypisać wszystkie miejscowości jakie są w Polsce i udostępnić Wam możliwość zarządzania nimi, każdy staje się właścicielem danej miejscowości na okres 6 m-cy, w tym okresie ma swój edytor miasta, gdzie może wstawiać dowolne wpisy, linki, reklamę co tylko zechce. Nie zabraniamy odsprzedawania powierzchni reklamowych, jak również nie nakładamy ograniczenia co do ilości reklam zawartych w opisie.

Kontakt

Kontakt we wszelkich sprawach można kierować na :

e-my MEDIA

43-300 Bielsko-Biała

ul. Stojałowskiego 10

tel. 796866359

GG: 2889624

nasz e-mail

Wygląd co najmniej odstraszający

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Wow. Naprawdę nie mogę się zdecydować czy gorszy jest pomysł czy grafika :blink:

@Markuz, gdy ktoś na nie stanie swoim pionkiem to będzie Ci musiał zapłacić. Pamiętaj, że możesz tam postawić cztery domki lub hotel :D Monopoly jak się patrzy!

seowyszbanner.gif

Guest

Grisham - po dłuższej chwili zastanowienia sądzę, że mimo wszystko gorszy jest pomysł od grafiki. :P

Myślę ze najgorsze jest to ze kolega jest z mojego miasta :)

Pomysł nie jest zły, ale brakuje dopracownia szczegółów. Poza tym - reklama ! Takie pomysły maja sens, jeśli o nich jest naprawdę głośno ...

Najlepsza jest polityka prywatności :D

Głównie postanowienia końcowe :D

Edited by TRENS

Linkuj dalej i nie pier*ol

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy