Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@szuwar - już pisałem wcześniej może nie czytałeś na dniach będzie info o szkoleniach z SEO połączonych z obsługą oprogramowania tak żeby sobie nie zaszkodzić i ochronić się przed zmianami w Google (zwierzątka) - czyli jak zrobić żeby dla swoich słów/fraz mieć dobre wyniki (poparte przykładami)

@Zarobek - te skrypty wymagają rejestracji konta podobnie jak WP więc trzeba poczekać na założenie kont żeby się pojawiły na liście

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem e-mail, ponowiłem rejestrację od 0 w WP. Przeorało całą listę, maile były w skrzynce. OS łączył się bez problemu. Pobrał (lub tylko skasował?) maile, natomiast lista zarejestrowanych WP dalej wynosi 0.

O co chodzi?

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dzisiaj mam:

error : License was not installed. Run file install.php

a potem blad 5000

W nowym panelu nie mam pliku licencji - mam przecież najnowszego OS, więc co dalej ?

Mam to samo, przy próbie instalacji błąd: 5000. Co on oznacza? Pobrałem nowy plik licencyjny ale nic nie zmienia. Przy porównaniu ręcznie znak po znaku nowy plik z licencją jest identyczny jak stary. Czy tak ma być czy jet szansa że nie wszystkie pliki z licencjami są zaktualizowane w nowym panelu?

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skasowales adres starej instalacji w panelu ?

Witam. Tak skasowałem, ale problem jest już nieaktualny, po skasowaniu wszystkiego i wgraniu nowych plików z panelu instalacja poszła dalej. Dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neox - zgodnie z obietnica Ty u nas już nic nowego nie kupisz (szukaj innych producentów - a wielu już Ci nie zostało)

@lonerpl - owy komunikat jest informacją że nie działa baza InooDB (pisałem o tym kilka postów wcześniej) - najlepiej jest zainstalować OS od podstaw i wtedy ta baza już nie będzie użyta

Ogólnie w temacie WP i maili u mnie na 3 kopiach testowych i ilość kont założonych jest w zakresie 950 do 1300 kont po 1 do 3 przebiegów - sprawdzamy jeszcze na jednej kopi czy uda się nam wywołać ten problem że nie rejestruje ale ... - na ten moment nic na to nie wskazuje

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sciągnałem sobie liste phpld 800 adresów. Wrzuciłem do prywatnej bazy i skrypt wogole nie dodaje. Na ekranie pisze mi ze wyslalo do 200 i zrobilo 200 bledow. Nie wiem dlaczego skrypt nie dodaje do tego skryptu - bardzo by sie to przydalo, skrypt jest glownie pod rynek ang.

chyba, ze cos ustawilem zle - jakies pomysly ?. Ktoś pomoze początkujacemu ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności