Skocz do zawartości

Złe sąsiedztwo


2000MR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prowadzę sklep internetowy z zabawkami dla dzieci który pozycjonowała pewna firma z marnym skutkiem.

Przeglądałem wczoraj linki prowadzące do sklepu i namierzyłem link który umieściła ta firma we własnym rotatorze na stronie innego sklepu - sex shopu wibratory analne i inne takie tam gadżety.

Mam takie pytanie, czy ten link z nie tematycznej strony może przyczynić się do słabych pozycji, na frazę jaką został tam umieszczony ?

Pozdrawiam

Marcin

Ogłoszenia motoryzacyjne - Biler til salgs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezaciekawie jeżeli się tam pojawił ten link to napewno, trudno mi powiedzieć czy zaszkodzi. Ja w życiu nie zleciłbym pozycjonowania komuś z zewnątrz tyle sie naczytałem :/

Chcesz dowiedzieć się jak medytować? Zajrzyj na nasz wyjątkowy blog, gdzie dzielimy się darmową wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki link nie ma żadnego znaczenia. chyba, że były by ich tysiące to wtedy może i google by je źle odebrał. A tak nie ma co się nimi martwić. Tym bardziej, że napisałeś że był w rotatorze czyli zniknął i nie będzie zliczany. Po jakimś czasie zniknie w ogóle pewnie z sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Decydując się na firmę byłem pewien że tematycznie będą układać linki i będą naprawdę wartościowe.

Po roku czasu pozycjonowania efekt jest tragiczny, dlatego doszukuję się już wszystkiego co może mieć wpływ na pozycje.

Ogłoszenia motoryzacyjne - Biler til salgs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zmień firme, żadnych rotatorów i innego syfu.

linków do Twojej strony nie trzeba mieć dużo, ale mają być dobrej jakości.

wykonawca powinien uzgodnić z tobą calość, tempo prztyrostu linków, żródła linków, jakość, tematyczność, ip, serwery, domenki, treść i potem - działać według planu.

i oczewiście róznicowanie wszystkiego, cms, linki w treści i t.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności