Skocz do zawartości

Średnie zarobki z jednej stronki


domior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powiedźcie mi jakie macie średnie zarobki miesięczne z jednej stronki? Wiem że od wielu czynników to zależy.. można zarobić 100 zł a można i 2 tysiaki. Jestem na etapie budowy strony o tematyce motoryzacyjnej. Zdaję sobie sprawę że na dobre zarobki trzeba poczekać nawet kilka miesięcy i że z jednej strony rewelacji może nie być dlatego w planie mam zrobienie kilku stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma bo strona o tematyce motoryzacyjnej może być

-rozbudowana, prowadzona przez lata przez profesjonalistów z praktycznymi poradami, testami, wywiadami, recenzjami - odwiedzana przez tysiące ludzi dziennie

-oraz stworzona przez gimnazjalistę, z 50 artykułami, mało popularna, właściwie zaglądają na nią tylko boty..

I to nie tyczy się tylko motoryzacji :)

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba to logiczne że na rozwój strony trzeba poczekać nawet te "kilka lat". A swoją drogą to jeśli ktoś ma tak potężna stronę o motoryzacji to na pewno nie bawi się w google adsense.. Ja pytam o Wasze średnie zarobki w miesiącu ze strony, a czy moja strona będzie profesjonalna itd to już Moje zmartwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy czy duzo masz tam newsów i czy duzy ruch ;)

jezeli masz 10000 un wejsc dziennie i powiedzmy 400 klikow to zarobisz ok 200-250zł dziennie

@elitepremium, powiedz jeszcze, ile szacunkowo trzeba wcześniej zainwestować pieniędzy w reklamę i pozycjonowanie, a później w utrzymanie serwisu (np. pisanie dobrych newsów) - żeby domior nie miał później żalu :)

Ja na swojej "stronce" zarabiam 1,70 zł dziennie :) Ale to wynik niszowej tematyki i celowej decyzji nie wpychania reklam.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na małej/średniej wielkości, dobrze wypozycjonowanej stronce zarobisz ok. 2-4 zł dziennie, co daje nam 60-120 zł miesięcznie. Większość stron nie jest jednak dobrze wypozycjonowana, więc zarabiają mniej.

Oczywiście - przy stronie dużej, systematycznie aktualizowanej zarobki będą odpowiednio większe, ale do tego poziomu dochodzą nieliczni. Ponadto przy dużych stronach pojawiają się inne koszty: serwer, teksty, dbanie o promocje, często administracja serwerem, więc trzeba je odliczyć od uzyskanych przychodów z AdSense.

była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to że stworzę stronkę na którą będzie wchodzić 15k dziennie to szczerzę nie liczę bo to nie taka prosta sprawa. Bardziej liczyłbym na zrobienie powiedzmy 10 stronek na które będzie wchodziło po 1k dziennie i zakładając że miałbym dobrze rozmieszczone reklamy i CRT byłoby wysokie to z takich 10 stronek ze 3k na miesiąc by wyszło. Ale to tylko teoria w praktyce się okaże jak będzie. Koszt utrzymania jednej stronki na którą by wchodziło 1k dziennie byłby niski bo na taki ruch nie potrzeba Bóg wie jakiego transferu. Wydaje mi się że dużo łatwiej będzie zrobić kilka mniejszych stronek niż jednego giganta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

z góry przepraszam, jeżeli podobne posty już pewnie były

prowadzę stronę internetową, 1. nieżle wypozycjonowaną , na tematy związane ze zdrowiem , statystyki są średnie : 140 unikalnych dziennie, miesięcznie unikalnych około 3000-3500 tysiąca

czy jestem w stanie chociaż zarobić 100 zł miesięcznie na Google AdSense?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności