Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiacie teraz coś sensowego w seopilocie? Nawet nie wiem kiedy weszła tam giełda linków jak prolinku, pewnie już dośc dawno, ale są z tego jakieś pieniądze?

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak tak pisze Michał niby fajnie pojawia się 2-3linki po 5-8zl za miesiąc ale co z tego jak jest jeden dwa dni i znika. Ja lecę na wykupie jakaś kasa jest czyli jeden miesiąc zwraca opłacenie domeny na rok. Pamiętam w 2012 roku jak dostałem ponad 200 zł miesięcznie za serwis a później podnieś do 280zl to były fajne czasy teraz nie ma nawet połowy tego co było wtedy.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do dziś jak to działało, ja za wyświetlenie 3 linkówm dostawałem 488zł na jednej stronie :)

Później stawka spadła do 33zl za ten sam serwis to sobie odpuściłem.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie musi być wprowadzony minimalny czas wyświetlania linków bo linki wyświetlane przez kilka godzin są strasznie irytujące. Wydawca nie otrzymuje wynagrodzenie jeśli link nie jest wyświetlany pełne 24h a reklamodawca nie wiem czy płaci za taki link na 12h. Już nie mówiąc, że po co ktoś traci czas na zamieszczenie linków na kilka godzin i ich wycofanie ehhh...

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur5236

Nic się w tej kwestii nie zmieniło, dalej jest to 50zł.

myslicie nad wprowadzeniem minimalnego czasu wyswietlania linkow?

Tak planujemy wkrótce wprowadzić usługę, która będzie gwarantowała minimalny okres rozmieszczenia linku, obecnie jesteśmy w trakcie jej tworzenia i wdrażania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberto999,

Jest kilka wariantów, jest to przedmiotem analizy, jak zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

@zyga435,

Nie ma automatycznych przejść z jednego trybu do innego, moderator może zaproponować przejście, np: z trybu wykupu do giełdy, lecz decyzję o przejściu podejmuje wyłącznie Wydawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wskoczyłem na giełdę, po pewnym czasie jak mnie zdenerwowały te jednodniowe linki to poprosiłem o wykup. Cóż...ofertę wykupu dostałem taką, jaką w danym momencie miałem cenę za linki. Aczkolwiek napisano mi, że kwota wykupu zmieni mi się w najbliższej przyszłości, jak serwis będzie stabilny. Jestem ciekaw, co to znaczy ta najbliższa przyszłość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności