Skocz do zawartości

darmowe domeny


lamcpp

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem ostatnio o banie domeny co.cc.

Mam pytanie czy opłaca się dzis stawiac strony na darmowych domenach?

Czy macie tam jakieś swoje strony. Jakie są w nich ograniczenia (czy każą wyświetlać jakieś reklamy tak jak w przypadku serwerów, czy poprostu zadowalają sie tym że w nazwie jest nazwa hostingu)?

Jakie darmowe domeny moglibyście polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do reklam etc to tyczy się darmowych hostingów nie samych domen. Na darmowych hostingach wyświetlasz reklamy hostingu a zazwyczaj swoich nie możesz. Jednak często ludzie nawet na darmowym postawią jakies zaplecze w celu posiadania zróżnicowanych ip.

Biorąc płatny hosting, często masz dostęp do darmowej "firmowej" domeny typu np twojanazwa.hekko.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam strony ale już nie mam i powiedziałem sobie, żadnych darmowych domen bo nie wiadomo kiedy Google znowu dojdzie do wniosku, że za dużo spamu na nich siedzi i trzeba zbanować wszystko.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności