Skocz do zawartości

szukaj


lolek1969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam takie pytanie.

o co chodzi z tym pozycjonowaniem na długi ogon. Ma ktoś może jakieś namiary na dobry tekst? wiem że tu jest tego najwięcej

i zaraz ktoś napisze sorzystaj z opcji >szukaj<

ale ja skorzystałem z tej opcji i... czytam temat 45 minu. jest zupełnie nie na temat, dopiero w ostatnim zdaniu pada taki tekst:

Ale jeśli nie zależy ci na pieniądzach tylko na ruchu (bezsensu) to najlepiej pozycjonować się na długi ogon - ale i on nie zawsze jest prosty.

no to po byku dowiedziałem się o długim ogonie, a są tam wątki 10 razy dłuższe więc będę czytał jeden wątek cała noc żeby gdzieś pod koniec padło zdanie że pozycjonowanie na długi ogon jest ok.

- jeśli jeszcze gdyby ktoś powiedział czy warto dawać linki na forach czy są choć trochę wartościowe to byłbym wdzięczny

powiem wam że czytać coś w opcji szukaj można tak w ramach poszerzenia ogólnych wiadomości, jaśli szkua się odpowiedzi dotyczącej konkretnego problemu nie ma sensu, bo mózg spuchnie zamim się znajdzie super konkretną odpowiedź :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach jak najbardziej warto dawać linki a szczególnie na tych o podobnej tematyce do strony pozycjonowanej.

Poszukaj np. filmiku Czarka Lecha o long tail (tu już odsyłam do Google:]), wiele Ci wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności