Skocz do zawartości

Program partnerskie bankier.pl vs. monet.pl


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak jak w temacie, chciałem się podpytać jakie są wasze doświadczanie z programami partnerskimi finansowymi ?

Chodzi tu o

www.systempartnerski.pl

www.money2money.com.pl

www.comperialead.pl

Aktualnie najwięcej współpracuje z systemem bankiera, jednak z tego co widzę money ma więcej porównywarek (bankier narazie tylko 2) multizapytania itp. więc ich oferta robi się coraz ciekawsza mojego punktu widzenia.

Chodzi o wypłacalność środków, prowizje, elementy promocyjne itp, itd, i ogólnie :)

edit:

Proszę o poprawienie literówki w temacie

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bankiera niegdy nie korzystałem, co do M2M to zgadza sie - cały czas się rozwija i co chwile pojawiają się jakieś nowości o których na bieżąco informują. Osobiście jestem zadowolony z współpracy, wypłacalność zawsze w terminie, szeroka paleta różnych materiałow promocyjncyh w postaci modułów reklamowych, xml, porównywarek a ostatnio i wspomnianych multiformularzy.

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bankier ma chyba najmniej rozwinięty program często tez znikają pewne produkty finansowe lub są czasowo wyłączone

ja korzystam z SP Bankiera od 2005 czasami jednak lecą w kulki z leadami na 3 założone konta w alior banku przez znajomych zatwierdzili mi tylko dwa

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli jedyny sposób, to wypróbowanie wszystkich po kolei ;)

Aktualnie do tym podobnych programów dołączył https://ebrokerpartner.pl

Płacący za leady nie prowizje....

+ szybsza płatność

- w sumie na tym etapie nie wiem jeszcze jak z prowizjami i jak się będzie na nich wychodzić (raz tylko przez przypadek parę lat temu ktoś wysłał wniosek poprzez moją stronę zapleczową o kredyt mieszkaniowy i z znienacka prowizja 1000 :( a tak to większego doświadczenia jeszcze nie mam...)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz tylko przez przypadek parę lat temu ktoś wysłał wniosek poprzez moją stronę zapleczową o kredyt mieszkaniowy i z znienacka prowizja 1000 :) a tak to większego doświadczenia jeszcze nie mam...)

no to miałeś szczęście :rolleyes: ogólnie jednak prowizyjnie słabo coś pozyskać - do tej pory miałem u siebie pewnie już z blisko 1000 wniosków o różnego rodzaje kredyty i jak do tej pory chyba tylko 2 czy 3 było rozliczone prowizyjnie i do tego małe kwoty.. Dlatego jestem zdania że najlepiej właśnie wychodzi się na lead'ach a w M2M robi się co raz ciekawiej, sporo nowych programów i promocji więc zarobić jak najbardziej można, choć jak wiadomo temat finansów to bardzo trudny temat do promowania ze względu na mega dużą konkurencje

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Sorki, ze trochę zmieniam temat, ale chciałbym wyjadaczy ;-) poprosić o podowiedż. Moja firma zajmuje się sprzedażą kredytów samochodowych i leasingów przez internet. W przeciwieństwie do np bankiera mamy wąską specjalizację i nie jestesmy tylko "przenośnikiem" do banków, ale sami załatwiamy wszystko od a-z z klientem. Czyli jeśli bym dostał od kogoś leada to mogę i zapłacić za niego jak się uda transakcja to dorzucić prowizję dla lepszej współpracy. Gdzie tu moje pytanie. A no właśnie, aby stworzyć dobry program partnerski musiałbym wiedzieć jakie jest oczekiwanie finansowe za:

- leada (tylko mail, tel i nazwisko klienta)

- wypełnione zapytanie pełne (np. podstawowe dane do oferty leasingowej)

- prowizję (czyli np zrealizowaną transakcję)

Jestem pewny, że mogę dobrze zapłacić bo wiem ile na czymś zarabiam i ile mnie kosztue dziś reklama przez AdWors naprzykład. Licze na fajne sugestie, a jeśli ktoś ma strony w tematyce kredyty samochodwe, leasing, sprzedaż samochodów, albo ogólnie finanse dla firm to zapraszam do kontaktu bezposrednio. Moze uda się od razu jakiś biznes skręcić.

Marcin

kredytsamochodowy.leasing[o]gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Niestety muszę ostrzec przed współpracą z programem partnerskim comperialead.pl. Program ten pozwala zarabiać (haha) na pośrednictwie finansowym. W okresie od maja do połowy lipca promowałem kredyt gotówkowy Credit Agricole. Stawka za lead (przekazanie danych) wynosiła 16zł. W tym okresie wysłałem ok. 600 wniosków. Najpierw czekałem ponad miesiąc na raport skuteczności za maj (niby bank się spóźnił z wysyłką) - jednocześnie dalej promowałem produkt. Gdy w połowie lipca otrzymałem raport okazało się że ŻADEN lead , z 600, nie został zaakceptowany. Gdybym wiedział w czerwcu że ich rzekoma skuteczność jest na poziomie 0 - nie promowałbym tego produktu, a tak dałem się mocno nabić w butelkę.

Średnia konwersja leadów w innych programach tego typu np. money2money lub tradedoubler wynosi od 60%-95%.

Nie mogę tego inaczej ująć jak zwykła kradzież! Straciłem na tej "współpracy" kilka tysięcy złotych.

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą!

COMPERIA - NIE POLECEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia konwersja leadów w innych programach tego typu np. money2money lub tradedoubler wynosi od 60%-95%.

Nie mogę tego inaczej ująć jak zwykła kradzież! Straciłem na tej "współpracy" kilka tysięcy złotych.

moja odpowiedz na te bzdury:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/157837-comperialeadpl-ostrzezenie-przed-wspolpraca/#entry1091018

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

25 PLN jest za poprawny lead, 0,5% będzie jak kredyt zostanie uruchomiony, czyli za około 3 miesiące, pół roku, rok od wypełnienia wniosku

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności