Jump to content
jez

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów

Recommended Posts

Ostatnio zauważyłem, że giełda zadań całkowicie stanęła. W ogóle nie ma osób, które wykonywałyby zadania.

W związku z tym proponuję zamienić system rozliczania punktowego na np. groszowy (złotówkowy). Za zadanie tyle i tyle groszy, to na pewno ściągnie wielu gimbusów do wykonywania tych zadań. Dorobi sobie miesięcznie kilkadziesiąt złotych, to chętnie będzie wykonywał zadania.

Sprawdzimy; napisz proszę na support z danymi konta przelewającego i przyjmującego.

Pozdrawiam, J.

dla mnie najwieksza wada fancopu jest fakt ze strasznie wolno zdobywa sie pkty w porownaniu do innych systemow to tez zapewne powoduje ze bardzo dlugo zdobywa sie wiecej niz 150 fanow na fanpage

Nie ukrywam że trochę zmieniło się od startu strony. Klikanie stało się trochę bardziej uciążliwe - kiedyś nie było tych wszystkich proxy i było prościej. Jednak z biegiem czasu stwierdzam że strona godna polecenia, chociaż sam już nie klikam. :)

@Krzysztof Baraniak - proxy jest mechanizmem bardzo skomplikowanym technicznie, ale koniecznym. Tylko my je mamy, dzięki temu kliknięcia są praktycznie nienamierzalne.

@duch1916 - dla mnie (jak i wielu Użytkowników) jest to zaletą. Jeżeli szybko zdobywałbyś punkty, plusy i lajki by znikały. Inni traktują ten "biznes" jak na jeden sezon - my nie.

Reasumując, idziemy w kierunku najbardziej jakościowych kliknięć, jakie da się uzyskać tą metodą. Części osób może to przeszkadzać, ale nie można mieć "szybko" i "dobrze" jednocześnie. Uważam że dobrze balansujemy na tej płaszczyźnie. Dzięki temu zaufało nam większość top-agencji, z setkami- i tysiącami ich Klientów.

Pozdrawiam, J.

@Jez, Doskonale zdaję sobie sprawę z tego że proxy jest zabiegiem koniecznym. Mówiłem tylko jak różnice na mnie wpłynęły, byłem w systemie praktycznie od początku i każda kolejna zmiana utrudniała klikanie. To coś w stylu:"Wiem że nie może już być tak jak kiedyś, ale było lepiej!" :)

Oj dużo jeszcze poprawek, oj dużo...

Taki mały babol - po przełączeniu języka na angielski zauważyłem, że w belce "Recent news" wyświetla się tytuł po polsku.

Do dziś niepoprawione...

"My pages" - nazwy kategorii po angielsku, opisy w nawiasach po polsku...

Dlaczego użytkownik korzystający z wersji anglojęzycznej konto premium musi opłacać w złotówkach? Nie lepiej w dolarach?

Banner żółty 728 x 90 w wersji anglojęzycznej posiada tekst po polsku.

W sekcji "Ustawienia":

- obok "Facebook™ profile:" widnieje Profil is: - ktoś był głodny i zjadł "e", do poprawki :P

- wszystkie "Interests" są po polsku - już sobie wyobrażam jak taki Amerykanin czy inny Japończyk siedzi ze słownikiem w ręku i sprawdza co jest co...

"Buy points" - tu też polska waluta... zastąpienie jej dolarami w wersji anglojęzycznej IMO ułatwiłoby zakup użytkownikom z zagranicy.

W "Tasks" wykres na samym dole zawiera opis w języku polskim.

W wersji anglojęzycznej na górnym pasku z ratio zamiast "Like" wyświetla się "Lubię", w formularzu kontaktowym zamiast "SEND MESSAGE" jest "WYŚLIJ WIADOMOŚĆ".

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

1. Działa Wam fancop?

fancop.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Po kliknięciu pomiń/załaduj kolejna stronę ładuje się kolejna strona, ale też nie ma gdzie kliknąć. (Jestem zalogowana na facebooku :P)

2. "Bonus za podanie profilu Facebook™!" - co to znaczy?

3. Weszłam sobie na stronę, w której kliknęłam +1 na Google i pojawiło mi się takie coś:

xxxqh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

To znaczy że istnieje mozliwość, że innym też się takie coś pokazuje gdy wchodzą na moje strony korzystające z +1 na fancop??

Edited by Jadwiga