Jump to content

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


Recommended Posts

faceplus_banner_728_90.png

Przedstawiam Wam System Wymiany Kliknięć - FacePlus.PL. System służy do zdobywania kliknięć Google +1 oraz Lubię to. Bez wątpienia jest to obecnie najbardziej zaawansowana maszyna do kliknięć, jaka powstała - zarówno na rynku polskim, jak i zachodnim.

Cechy odróżniające FacePlus.PL od innych:

- Nie korkuje się. Na starcie dodaliśmy dużą ilość stron G. i F., w które można klikać. Dzięki temu za każdym razem gdy się logujesz, możesz zdobyć dużo (100+) kliknięć, bo zawsze są strony do wylosowania.

- Ma przelewy. Możliwośc sprzedaży punktów. Uwaga, przelewy punktów działają jak przelewy bankowe, mają charakter jednorazowy, nie da się ich cofnąć.

- Poradnik SEO Facebook. Dostępny dla Użytkowników Systemu, w częściach. Dostęp do wstępu już od rejestracji, natomiast bardziej zaawansowane części pojawiają się w miarę klikania.

- Tematyczność. W pierwszej kolejności losowane są w FanPage i +1 stron tematycznie zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i językiem konta. Pomaga to zdobyć powiązania które będą ważne po zmianach algorytmu.

- Anonimowość wymiany kliknięć. Użytkownikom nie podajemy adresów stron, w które klika. Oczywiście, dla chętnego nic trudnego, ale nie ma miniaturek, adresów, nic nie jest podane na talerzu do raportowania.

- Program Partnerski. Każdy Użytkownik którego polecisz, da Ci dodatkowo 1 punkt za każde swoje kliknięcie (domyślnie przez 100 dni od rejestracji).

- Brak ujemnych kliknięć. Dysponujemy dobrymi skryptami generującymi plusy, przetestowaliśmy wiele różnych opcji. Za odkliknięcie nie dostaje się punktu.

- Mechanizmy przeciw detekcji. Podstawowe zabezpieczenia to pojawianie się plusa do kliknięcia w losowej części ekranu (musisz ruszyć myszką) i możliwość kliknięcia maks. 200 razy dziennie (100 Plus, 100 Like). Nie jest widoczny referer w profilu Plusone.

- Rozbudowane przydzielanie punktów. Możliwość ustawienia przyrostów (ilości plusów dodawanych dziennie), tematyki, języka, ilości kliknięć.

- Systemy powiadomień. Jeżeli skończy Ci się kolejka, powiadomimy Cię mailowo o nowych tematycznych stronach do kliknięcia. Przypomnimy gdy skonsumujesz wszystkie punkty, lub długo nie będziesz się logować.

- Statystyki. Każde kliknięcie jest szczegółowo logowane. Otrzymujesz przejrzyste statystyki na wykresach, w tym ilości stron, ilości punktów, programu partnerskiego (fragmenty e-maili zagwiazdkowane).

Punktacja. Mamy 2 rodzaje punktów: Google +1, Facebook. Obecnie przyjęte jest ratio każdego rodzaju punktów na poziomie: 5/10. Oznacza to, że za każde kliknięcie Użytkownik otrzyma 5 punktów, a za każde kliknięcie w jego stronę, zapłaci 10 punktów. Dodatkowo, za każde kliknięcie poprzez poleconego (program partnerski), Użytkownik otrzyma 1 punkt (czyli realne ratio systemu wynosi w chwili obecnej: 6/10). Zastrzegamy sobie możliwość zmiany ratio za kliknięcie, ale jednocześnie zobowiązujemy się utrzymać ratio kosztu kliknięcia na poziomie 10, aby nie wypłynęło to na koszt punktu. Ratio na tym poziomie zostało wprowadzone wyłącznie dlatego, aby system się nie "korkował", tzn. żeby zawsze istniała kolejka stron do kliknięcia. Zawsze w pierwszej kolejności zawsze schodzą strony Wasze (Użytkowników o ID>10). Planujemy wprowadzenie dynamicznie wyliczanego ratio, w zależności od długości kolejki.

Wymagania od Użytkowników:

- Konieczność integracji: 1 konto FacePlus = 1 konto *@gmail.com = 1 konto *@facebook.com (ale można klikać wyłącznie Plusy, nie mają maila facebookowego i Like, nie mając googlowego). Można tworzyć wiele kont, póki co nie zabraniamy także sztucznych profili.

- Nie można dodawać stron/fanpage o tematyce erotycznej, hazardowej, rasistowskiej, lub innej niezgodnej z Polskim Prawem

- Nie można dodawać stron/fanpage które są w FacePlusie do innych systemów wymiany kliknięć, ze względu na ich prymitywną konstrukcję i negatywne oddziaływanie - FacePlus plusuje, a drugi system... Deplusuje! (potwierdzenie w tym poście)

- Zabraniamy ręcznego usuwania kliknięć i/lub like-ów. W takim wypadku zastrzegamy sobie możliwość odebrania korzyści uzyskanych przez FacePlus, poprzez zdeplusowanie strony nieuczciwego Użytkownika.

- Na profilach stworzonych "pod" system, +1-ki i like muszą być publicznie dostępne (parsowanie).

Bonusy dla Użytkowników na start, obowiązują w dniach 1-30 września 2011:

- Jeżeli po rejestracji udostępnisz FacePlus w Facebooku na tablicy swojego prawdziwego profilu, a także dowolnej związanej z marketingiem lub IT FanPage lub Grupie (posiadającej co najmniej 50 fanów/członków), dostaniesz w prezencie po 50 pkt. za każdą grupę/fanpage (maksymalnie 500 pkt. na konto). Informacje musisz nam przesłać przez formularz kontaktowy z bezpośrednimi adresami stron.

- Jeżeli zgłosisz nam błąd, nagrodzimy Cię 50 punktami F lub G

- Jeżeli zgłosisz nam poważny błąd mający wpływ na jakość kliknięć lub możliwość oszukania systemu, nagrodzimy Cię 100-500 punktami F lub G

Dlaczego warto się zaangażować?

- Wzorem zachodu, przyjmuje się u nas nowy, duży rynek Fanów Facebook. Dotyczy to zarówno fanów realnych, jak i zalążka (seed) pierwszych setek (często mało wartościowych) fanów na rozruch.

- Nowością "globalną" jest rynek Plusów, które są bardzo drogie. Ten rynek wcześniej czy później się nasyci.

- Możecie sprzedawać zarówno półprodukt (punkty - wewnętrzne przelewy), produkt (plusy/fanów), jak i po prostu korzystać na plusach/fanach swoich stron.

- Sprawdźcie pozycje swoich stron, które mają wiele plusów i like. :-)

- Sprawdźcie także ruch na stronach. :-)

Link do rejestracji: http://www.faceplus.pl/?a=rejestracja

Zapraszam także do polubienia fanpage FacePlus. :-)

Serdecznie zapraszam do testów. Będzie mi miło usłyszeć od Was opinie i sugestie. Staramy się być dostępni - zwłaszcza na etapie testów i korygowania błędów - w systemie 4-zmianowym. :)

Pozdrawiam, J.

Dane właściciela:

facepluskontakt.gif

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie ma o czym mówić ;-), służę pomocą. Sprawdź kliki w GWT - tam nie przepadają, chyba że ktoś przesadził i wyczyściło mu konto - takie sytuacje zdarzają się rzadko. Pozdrawiam, J.

Dzisiaj nie działa zliczanie klików (Lubię to) - testowałem w Operze i Chrome. Nie ma przeładowania i nie ładuje się następna strona do kliknięcia. A jak ręcznie dam "załaduj następną" to licznik nada

Ja też jeszcze tego nie zgłosiłam, ale tez mi od paru dni nie działa to przeładowanie strony - klikam "lubię" i dalej jest 0/100 i niby kliknęłam, ale sie nie przeładowuje na nową stronę. No może 1 na

fortunately102 - Jak widzę, klikasz Facebook. Spróbuj proszę porównać kliknięcia i linki, które pojawiły się na Twojej tablicy lub w ulubionych. Jeżeli Facebook nie zwróci callbacka "kliknięte", to nie będzie za to punkta. Skrypt do klikania Facebook działa trochę wolniej niż Google - jest to podyktowane obciążeniem łącz serwer-facebook i sposobem napisania skryptu przez facebookowców. Może też się tak zdarzyć, że natrafisz na już klikniętą stronę, wtedy należy kliknąć "pomiń" (Facebook domyślnie nie ma "odklikiwania"). Jeżeli szwankowałoby przeliczanie punktów pod i nad obszarem do klikania, możesz odświeżyć (f5) stronę.

Niemniej dziękuję Ci serdecznie za uwagę, 50 pkt. Facebook pojawiło się na Twoim koncie. :-)

Pozdrawiam, J.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pkt.

Drga sprawa, wycinek z waszej zakładki "pomoc"

. E-mail z potwierdzeniem i linkiem aktywacyjnym dotrze na facebook, znajdziesz go w dziale Wiadomości na facebook™. Po kliknięciu w link, możesz zabrać się za zbieranie punktów FacePlus™ Lubię.

nic takiego nie dostałem na FB, mimo wszystko mogę sobie klikać.

Co ciekawe jedna i ta sama strona pojawia się na moim profilowym wallu nawet 7 krotnie co wydaje mi się całkiem dziwne.

Link to post
Share on other sites
nic takiego nie dostałem na FB, mimo wszystko mogę sobie klikać.

Dziękuję za informację, miło mi ponownie przyznać Ci 50 pkt.

Są lagi w mailu facebookowym; dostaliśmy też kilka zwrotów, pracujemy nad tym.

Co ciekawe jedna i ta sama strona pojawia się na moim profilowym wallu nawet 7 krotnie co wydaje mi się całkiem dziwne.

Prawdopodobnie pojawiły się podstrony, a title (brak Open Graph) jest taki sam. Nie powinno się tak dziać, chyba że klikniesz, odklikniesz i klikniesz ponownie, a Facebook w przeciwieństwie do Google nie ma defaultowego odklikania stron klikniętych. (miło mi przyznać Ci 50 pkt)

Fakt, mail do fb nie dotarł, konto na fb nie zostało potwierdzone, ale klikać można

Rozumiem, błąd został poprawiony; poczekamy na reakcje skrzynek facebookowych. (miło mi przyznać Ci 50 pkt)

Pozdrawiam J.

Poza tym po dodaniu swojego fanpaga, przechodzę do zakłądki "Moje strony Facebook™ "Lubię to"

tam w okienku wpisuje np 80 klikam enter, wchodze tam ponownie a mimo to mam komunikat: Żadna strona nie posiada przydzielonych punktów.

a liczba w okienku nadal jest.

Przyrost = ilość pkt która będzie przyrastać dziennie, o ile masz dostępne punkty

Pkt = ilość pkt jaka jest przydzielona na stronę; w trakcie klikania, te punkty są zdejmowane i "zamieniane" na kliknięcia

Jeżeli nie przydzielisz żadnych punktów (uwaga - "punkty", a nie "przyrost"), albo się skończą, system wyrzuci Ci informację właśnie taką, jak przytoczyłeś.

Ustawiając pola ilości punktów, przyrostów, etc., nie musisz klikać "Enter". Wystarczy że klikniesz myszką gdzieś na ekranie, a zmiana się od razu zapisze i zdejmą się punkty z Twojej głównej puli. To wszystko chodzi na Ajax-ie.

Pozdrawiam, J.

Link to post
Share on other sites

Truvati, w 100% się z Tobą zgadzam. Podaj fragment e-maila do przelewu, jakoś nie rzuca się w oczy Twoje konto. :-)

Uch, natrzepaliście w ciągu tych paru godzin sporo plusów i lajków. ;-)

Pozdrawiam, J.

Link to post
Share on other sites

Póki co Userów jest jeszcze poniżej 50-ciu (ale już powoli dobijamy), jednoznacznie określa to Twoje konto ;), przesłałem parę punktów jak obiecałem.

Pracujemy jeszcze nad tą aktywacją FB, wzbraniam się przed aplikacją z full-dostępem do konta, bo nie jest to najbezpieczniejsze. Faktycznie, FB trochę filtruje maile, no i część z Was nie ma maila od FB, ale tylko tak się da zwalidować konto i poprawność kliknięć. Posłuchamy Waszych sugestii, dalej już życie powie czy wymaganie maila @facebook.com nie jest równie oderwane od świata co rozpoczynanie adresu od "www". ;)

Pozdrawiam, J.

Link to post
Share on other sites

Odnosnie +1:

Klikniec: 3

a na stronie +2

Edit:

1. Kliknalem 100 razy, pownienem miec 500 pkt, a mam 505.

2. Przy edycji punktow przydzielonych do strony dziwnie sie to zachowuje:

- majac 505 pkt (powinno byc 500) i 3 kliki czyli tak jakby -30pkt, powinienem miec mozliwosc przydzielic 475pkt (470). Punkty nie zostaly odjete, chcac przydzielic 470 przeprawia mi raz na 460, raz na 45.

- IMO jak ktos kliknie mi strone to powinno zmniejszyc pkt o 10 i dodac klik, zeby nie bylo watpliwosci.

Edited by Kukiel
Link to post
Share on other sites

Edit: to jest odpowiedź dla Kukiel:

Możliwość 1: Wyloguj się ;) z Google; jak jesteś zalogowany, nie zliczy Twoich własnych kliknięć (tak samo jak FB).

Możliwość 2: Ktoś odkliknął i będzie zbanowany ;), wszystkie kliknięcia są logowane. Musisz przyjąć, że zawsze realnie plusów będzie trochę mniej, niż kliknięć. Nasza w tym głowa, jak zachęcić, aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Kulfi:

Dzięki, miło. :-)

Przejrzyj w pierwszym poście informacje o promocji wrześniowej (punkty za promocję), kolejka się powoli kurczy i chcę rozdać punkty z ratio, nie potrzeba mi tylu kliknięć, lepiej sami wykorzystajcie te punkty. :-)

Sugestia dla nowych Użytkowników:

Dodawajcie do Google +1 dużo stron i PODSTRON, a do Facebook głównie adresy Fanpage (jeżeli urle stron zewnętrznych, to mocno rekomenduję także podstrony i obowiązkowo: Open Graph - opisany w 3 części Poradnika Facebook). Zauważyłem że większość z Was koncentruje się na jednej stronie, a w promocji przez +1 i Like nie tylko o to chodzi (z drugiej strony - skąd macie to wiedzieć, to de facto pierwszy system z prawdziwego zdarzenia na świecie).

Pozdrawiam, J.

Edited by jez
Link to post
Share on other sites

chyba edita nie zauwazyles:

Edit:
1. Kliknalem 100 razy, pownienem miec 500 pkt, a mam 505.
2. Przy edycji punktow przydzielonych do strony dziwnie sie to zachowuje:
- majac 505 pkt (powinno byc 500) i 3 kliki czyli tak jakby -30pkt, powinienem miec mozliwosc przydzielic 475pkt (470). Punkty nie zostaly odjete, chcac przydzielic 470 przeprawia mi raz na 460, raz na 45.
- IMO jak ktos kliknie mi strone to powinno zmniejszyc pkt o 10 i dodac klik, zeby nie bylo watpliwosci.

Oproznij skrzynke na PiO bo masz zapchana :].

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy