Skocz do zawartości

[zlece] arty do WP


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mója tekściarz jest zawalony pracą, a mam mała prackę. Zlece napisanie około 20 artykułów (w perspektywie dalsze zlecenia, różna tematyka, płatności na czas). Tematyka raczej nie skomplikowana.

Do tego zlecenia wymagania jakościowe:

- 1000 znaków bez spacji

- unikalne

- zero wykorzystywania mieszarek i innych badziew

- teksty maja być pisane do precli, raczej moderowanych, a więc maja to być sensowne teksty dla ludzi, oczywiście nic ambitnego, ale jakiś poziom musi byc

Ewentualne oferty prosze na PW wraz z ceną za jeden art i terminem wykonania. Preferuję płatność po wykonaniu pracy, możliwa zaliczka. W przypadku gdy ktoś chce poznac opinie na temat mojej wypłacalności to mogę podac na PW namiary na osobę, z którą współpracuję w tym zakresie.

Dziękuję gimnazjalistom czy osobom, które pisza teksty zawodowo od kilku lat, ale teraz zarejestrowały się na PiO by spróbowac sił w pisaniu dla tutejszych użytkowników :]

Wymóg regulaminowy: adrestymczasowy{wiadomo}boo.pl

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności