Skocz do zawartości

Przejęcie zweryfikowanego wpisu w Miejscach Google


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest następujący.

Wizytówka klienta jest już zweryfikowana. Trzeba wprowadzić w niej drobne zmiany, jednak nie wiadomo do jakiego konta jest podpięta. Jako, że jest już zweryfikowana, nie można jej przejąć standardowo. Znacie może jakiś sposób wyjścia z tej sytuacji?

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie utworzysz. W pierwszym kroku podaj ten sam numer tel, który już jest wpisany przez klienta i będziesz mógł edytować dokładnie tę wizytówkę (z uwzględnieniem weryfikacji j/w).

Skuteczna i tania Reklama Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni forumowicze a czy istnieje opcja dostępu do edycji wizytówki mojej firmy jeżeli to google dodało mnie do google maps? Kombinuje i nie mam pomysłu jak to zrobić byłbym wdzięczny za pomoc. Pisałem na forum google maps i nikt nic nie zasugerował.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane powyżej - na swoim koncie places tworzysz nowy wpis i podajesz ten sam tel, który już wpisało w wizytówce google. Google odnajdzie istniejącą wizytówkę i pozwoli Ci ją edytować (będziesz musiał zweryfikować tożsamość - kartka/tel).

Skuteczna i tania Reklama Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Będą dwa wpisy (w panelu map). I teraz bywa różnie, raz mają te same komentarze, a czasem są zupełnie niepodłączone przy czym jak edytujesz pierwszy, to drugi znika z serpów i odwrotnie. Czasem ten który zniknął wraca (prawdopodobnie przez linki albo ktoś jeszcze mi go reanimował).

Męczyłem się z tym kiedyś, polecam dodać firmę jeszcze raz, odebrać list i wtedy działać.

Ogólnie z GMaps jest słaby kontakt i dziwne rzeczy się tam czasem dzieją.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności