Skocz do zawartości

Nowe Google Sitemaps


JML

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pojawiły się statystyki zapytań, i pare innych opcji :)

https://www.google.com/webmasters/sitemaps

Twojej firmie potrzebne są usługi informatyczne, możesz potrzebujesz spawanie światłowodów,a po pracy Squash w Krakowie

nowa zabawka mykat.pl czeka na Twój wpis - Uwaga restrykcyjna moderacja ;) oraz nowy profil w serwisie twitter.com/itserwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to nowe. Tylko jak dla mnie to za mało tych "keywordsow". Szczególnie tych dla których moja strona się pokazuje najczęściej. Bo te z których ludzie weszli to mam w statystykach.

p.s google powinno poprawić działanie głównego mechanizmu czyli indeksowania podanych w sitemap podstron bo jak narazie widze, że moje strony są indexowane starą metodą, a to co wprowadzam w sitemap jest nie zauważane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też tak mam, tylko nie od tygodnia a ponad miesiąca...

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności