Skocz do zawartości

Witam!


kinius33

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Oszustka! odradzam przyjmowania wszelkich zleceń od tej PAni, Kinga B. jest oszustką, zleca, a później uchyla się od zapłaty, i zrywa kontakt, już dwie osoby, ktore zostaly prze nią oszukane odzywaly się do mnie. W moim przypadku chodzi o ponad pol tysiaca.
UWAGA! Oszustka! odradzam przyjmowania wszelkich zleceń od tej PAni, Kinga B. jest oszustką, zleca, a później uchyla się od zapłaty, i zrywa kontakt, już dwie osoby, ktore zostaly prze nią oszukane odzywaly się do mnie. W moim przypadku chodzi o ponad pol tysiaca.

żeby było jasne chodzi oczywiście o kinius33

Drodzy Użytkownicy, Copywriterze- piszący i zlecający!

Mamy tu kolejny przypadek działania prowadzonego przez osobę niepoważną - użtkowniczka Elo2 i przekonaną o słuszności swoich wymyślonych racji. Autorka postu oczerniającego Kingę Badźmirowską nie przyjmuje do wiadomości podstawowych faktów- próbuje wyłudzać pieniądze które się jej nie należą. Nęka telefonami oraz co jeszcze dziwniejsze atakuje rodzinę oraz wszystkie osoby powiązane.

Trudno jest traktować poważnie osobę która myli - doradcę prawnego Kingi Badźmirowskiej z Jej matką, męczy telefonami i rezygnuje dopiero gdy faktycznie mogło by się to skończyć dla niej poważniejszymi przykrościami.

By wyjaśnić sprawę na forum informuję iż szkalująca- tak jak jest niepoważna została zobligowana do zamieszczenia sprostowania i przeprosin- które powinny również pojawić się na forum.

Całą sprawę można by traktować jako kiepski żart jednakże tu podważona została wiarygodność co w zawodzie freelancera jest dotkliwością szczególną.

Kończąc zaznaczam że Kinga Badźmirowska jest wyjątkowo rzetelnym uczciwym i terminowym wykonawcą jak również zleceniodawcą i płatnikiem. Nigdy nie unika odpowiedzialności- działając profesjonalnie.

Szkoda że istnieją takie osoby jak autorka obraźliwego postu które dokłądają starań by dobre imię niszczyć- z zazdrości? Czy czystej głupoty?

Jak odpowiecie sobie na to pytanie zależy od Was

Pozdrawiam

sajmon79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się Kinga zastanawiam nad twoim zdrowiem psychicznym. Osobiście czuje się zażenowana twoją osobą, twoim postępowaniem i tymi lichymi tłumaczeniami. Zamieszczam, wyjaśnienia do całej sytuacji przedstawiciela Netmy. Zlecenie na którym nacieła mnie Kinga dotyczyło tekstów właśnie dla tej firmy, a wygląda to tak ( całość znajduje się pod tym linkiem https://freelancer.org.pl/topic.php?id=260&page=2)

,,Szanowna Pani Kiniusiu

Bardzo się cieszymy, że jest Pani tak aktywna w internetowych książkach skarg i wniosków oraz wszelkiego rodzaju serwisach, które mają ostrzegać przed nieuczciwością. Tym bardziej cieszymy się, że to Pani rozpoczęła wątek, ponieważ atak jaki Pani przyjęła sprawi, że pożre Pani swój własny ogon, bo kłapać Pani umie, tylko brak Pani argumentacji.

1. „Osobą ją nielegalnie reprezentującą (bez zatrudnienia i upoważnień) panem Michałem W. nick szponciarz”

Od początku Pisałem, że reprezentuję firmę Netma w związku z tym posiadam na to zgodę właściciela. Pracuję jako freelancer, więc nie muszę być zatrudniony a z Netmą rozliczamy się na podstawie faktur. Zresztą fakt, że występuje w imieniu agencji świadczy o tym najlepiej.

2. „Pomijając problemy w trakcie realizacji zlecenia”

A dlaczego pomijając? Dostała Pani zlecenie polegające na napisaniu krótkich tekstów, których ilość miała być naprawdę zacna. Istotnie dostarczyła Pani 1000 tekstów w ciągu pierwszego tygodnia, ale w kolejnym pojawiły się kłopoty natury technicznej, o których łaskawa Pani powinna wspomnieć. Po pierwsze teksty z kolejnej partii przyszły z opóźnieniem, a w dodatku ich oryginalność pozostawiała wiele do życzenia, co zresztą zostało Pani zaprezentowane w formie stosownego raportu. Powtórzenia na poziomie 70% to nie jest to, czego oczekuje zleceniodawca.

3. „do dziś nie otrzymałam zapłaty za wystawioną fakturę (7dni) z dn. 09.03.2011”

W kwestii rozliczenia ma Pani rację – nie dostała Pani pieniążków, ponieważ faktura zawiera błędy natury formalnej, które dyskwalifikują ją pod względem księgowym o czym Pani poinformowana w mailu, którego fragment pozwolę sobie zacytować:

” Pani K.

Proszę o podanie bezpośredniego numeru telefonu do Pani. Faktura została błędnie wystawiona/brak numeru konta w fakturze oznaczonej jako przelew, w kolejnym kroku została odesłana do nadawcy bynajmniej nie była nim Pani a firma zajmująca się fotografią, z którą żadnej współpracy nie podejmowałem.

W celu wyjaśnienia sytuacji proszę o podanie telefonu kontaktowego bezpośrednio do Pani.”

Na fakturze przelewowej musi być numer konta, a przesłała je Pani w osobnym mailu, co poddaje w wątpliwość, aby numer rachunku był w jakikolwiek sposób związany z firmą wystawiającą, która nota bene należy do kogoś, z kim nie podejmowaliśmy współpracy, wobec tego cała ta sytuacja zaczęła troszkę „śmierdzieć”. My nie chcemy mieć przez Panią kłopotów z US, ale Pani aktywność może się skończyć tak, że stosowna inspekcja sprawdzi Pani historię przelewów na rachunek prywatny, mam nadzieję, że jest Pani w stanie wszystko udokumentować. A tak na marginesie, mieliśmy się rozliczyć na podstawie umowy, której Pani nie wysłała, ponieważ zdecydowała Pani założyć firmę, której de facto Pani nie założyła. A kurier dostarczył, ale fakturę.

4. Obecnie wysłane zostało wezwanie, szanowny pan Dariusz S. nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maila.

Doskonale, że wysyła Pani wezwanie – my odesłaliśmy fakturę do poprawy i też jej chyba Pani nie otrzymała, ale skoro korzysta Pani z usług jakiejś firmy krzak (ponieważ skanów dokumentów nie chciała Pani wysłać twierdząc błędnie, że nie ma Pani takiego obowiązku), to wcale nas nie dziwi Pani frustracja.

Co do telefonów – dzwoniła Pani prawdopodobnie raz, z prywatnego numeru, więc nie mieliśmy szans, żeby oddzwonić. Na prośbę o podanie numeru telefonu nie reaguje Pani od samego początku naszych rozmów, więc nie jest to argument. Na maile ma Pani zawsze odpowiedź, proszę nie oszukiwać.

5. Kwota jaką powinien zapłacić, to ponad 2000 zł, umówiona w drodze prób polubownego rozwiązania sytuacji 1400zł

Ciekawe rzeczy Pani piszę 1000 x 1,4 to 2000? Dostarczyła Pani 1000 tekstów, które były wycenione na 1,4 zł. Teksty, które były plagiatem w ogóle nie podlegają dyskusji i nie wchodzą do rozliczenia, ponieważ nikt i niegdzie ich nie użył i nie użyje, ponieważ są bezwartościowe.

W zasadzie za dużo tego tłumaczenia wyszło, ale mamy nadzieję, że czarny PR uprawiany przez Panią stanie się jednocześnie dla nas dobrą formą promocji. Dziękujemy i czekamy na poprawioną fakturę, wówczas zostanie dokonane rozliczenie.

PS.

Zupełnie na zakończenie, nie wspominam o tym, że kilkanaście razy straszyła Pani sądem i sprawami cywilnymi, co jest karalne, ale nie muszę Pani o tym zapewne mówić, skoro ma Pani w rodzinie prawników.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://www.netma.pl oraz serwisu https://www.socialmediapolska.pl

pozdarwiam

Michał

w imieniu Agencji Netma

niniejszy tekst został opublikowany za zgodą i wyraźną aprobatą Darka Skonieczki, właściciela Agencji Netma

Kinga, kompromitujesz się. Załącze jeszcze twój e-mail do mnie, i nie mów mi o wyłudzeniu, na koniec jest napisane, ty napisałać zapąłcisz taki a nie w inny sposób, więc przestań kłamać bezczelna gówniaro i się zastanów nad swoimi czynami

Ja- nie myślisz ze bedziesz bezkarna.-

Kinga- Niestety polski system prawny skonstruowany jest w taki sposób, że praktycznie rzecz biorąc jestem bezkarna. Ja jednak nie uchylam się od wypłacenia należnej kwoty, więc tok Twojego rozumowania jest całkowicie bezpodstawny.

Skoro chcesz wejść na ścieżkę wojenną nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia. Powtórzę po raz ostatni- nie uchylam się od spłaty należności- zostanie ona uregulowana w taki czy inny sposób. Nawiasem mówiąc- więcej wydasz na wszystkie swoje działania, niż suma na którą opiewa kwota, którą jestem Ci winna- ale to Twój wybór.

i kolejny email

I kolejne pomówienie- to po pierwsze. Po drugie- nic Ci do moich relacji rodzinnych, po trzecie, moja mama jest doskonale zorientowana w sytuacji, ponieważ reprezentuje mnie w sprawie o uzyskanie należności (jest prawnikiem).

Służe srcennem, dla tych którzy nie wierzą...bo ja uwierzyć nadal nie mogę, Kingo biznesmenie wielki jedyną rzeczą której ci zazdroszcze to chyba ogromny tupet!

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Sajmon79 Twoje słowa są bardzo niewiarygodne w moim odczuciu, ponieważ sama również zostałam oszukana przez tę Panią. Co lepsza mogę wskazać minimum 3 inne osoby, które są w tej samej sytuacji co ja. Wszystko co zostało wcześniej napisane jest prawdą...

KL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga, kompromitujesz się. Załącze jeszcze twój e-mail do mnie, i nie mów mi o wyłudzeniu, na koniec jest napisane, ty napisałać zapąłcisz taki a nie w inny sposób, więc przestań kłamać bezczelna gówniaro i się zastanów nad swoimi czynami

Ja- nie myślisz ze bedziesz bezkarna.-

Kinga- Niestety polski system prawny skonstruowany jest w taki sposób, że praktycznie rzecz biorąc jestem bezkarna. Ja jednak nie uchylam się od wypłacenia należnej kwoty, więc tok Twojego rozumowania jest całkowicie bezpodstawny.

Skoro chcesz wejść na ścieżkę wojenną nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia. Powtórzę po raz ostatni- nie uchylam się od spłaty należności- zostanie ona uregulowana w taki czy inny sposób. Nawiasem mówiąc- więcej wydasz na wszystkie swoje działania, niż suma na którą opiewa kwota, którą jestem Ci winna- ale to Twój wybór.

i kolejny email

I kolejne pomówienie- to po pierwsze. Po drugie- nic Ci do moich relacji rodzinnych, po trzecie, moja mama jest doskonale zorientowana w sytuacji, ponieważ reprezentuje mnie w sprawie o uzyskanie należności (jest prawnikiem).

Służe srcennem, dla tych którzy nie wierzą...bo ja uwierzyć nadal nie mogę, Kingo biznesmenie wielki jedyną rzeczą której ci zazdroszcze to chyba ogromny tupet!

Po pierwsze- gratuluję nieudolnej próby manipulowania faktami oraz pokazania swojego poziomu wysławiania się- Ty chcesz być redaktorem/ copywriterem?

Po drugie- nie sztuką jest wyrwać zdanie z kontekstu, tylko przedstawić fakty po kolei i w całości, tak żeby nie wprowadzać innych w błąd.

Po trzecie- istnieje coś takiego jak tajemnica korespondencji i mimo iż są to jej znikome fragmenty, to jednakże ją złamałaś- dzięki za przypomnienie, złożę uzasadnienie uzupełniające w przyszłym tygodniu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twoja sprawa, kim chce być, bądź kim jestem. Swojej przyszłości nie wiąże z tym zawodem, więc nie mam na celu zwalczać konkurencji za, którą się podajesz. Z twoim poziomiem wysławiania się akurat już miałam styczność. Ilość użytych przez ciebie wulgaryzmów, sposób rozmowy nie pozostawia wątpliwości z jakiego rodzaju człowiekiem mam doczynienia. Szkoda, że tylko na forach interentowych jesteś taka elokwentna. Ciekawe czy jeśli dojdzie do zapowiadanej szumnie przez ciebie rozprawy (w co szczerze wątpie) również wykażesz sie taką eurodycją i poziomem kultury.

Co do manipulowania faktami, to aż dziw bierze, że ty masz śmiałość pisać o tym. Kinga zleciłaś teksty, nie zaplaciłaś za nie, przestałaś się odzywać. Piszesz o pomawianiu i oczernianiu. Tyle, że te tak zwane pomówienia nie są bezpodstawne. Także służe dowodami, i oczywiście będę się kontaktować z innymi osobami, które zostały przez ciebie oszukane.

Po za tym wpis, który umieściłam na forum o nierzetlenych współpracownikach widnieje już dobrych kilka miesięcy. Miałaś zatem mnóstwo czasu by wyjaśnić całą sytuację.

Mam jednak nadzieję, że dzięki tym wpisom, twoi przyszli bądź obecni współpracownicy, dowiedzą się z jakiego rodzaju ,,redaktorem/ copywriterem" mają do czynienia.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości czy dział "Przedstaw się" to dobre miejsce na obrzucanie się oskarżeniami. :)

Redaguję witrynę www.kredyty-lokaty-konta.pl. Porady i oferty bankowe, ranking kredytów gotówkowych, lokaty bankowe, kredyty mieszkaniowe, karty kredytowe i inne usługi, ranking kredytów hipotecznych. Wiadomości gospodarcze, finansowe, aktualne dane o inflacji 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności