Jump to content

Katalogi z Grupy Kulfiego

Recommended Posts

jak są dostępne jak piszę że Nie ma wystarczającej ilości produktów na stanie i nie da się kupić niestety i żadnego info że poszło :sciana:

sprawdziłem i to co pisałem jest nadal dostępne...sprawdź może na innej przeglądarce

napisz na PW jak Ci poszło

428x60.gif

• 1 month later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Clpik takie pytanko, czy Ty specjalnie coś ustawiasz, żeby zablokować "darmowy wpis" dla stron z PR 4-5, czy to przypadek, że we wszystkich katalogach sprawdzanie PR nie działa i strony z PR 5-6 nie

Kody do wpisu zwykłego w http://syn-rj.com.pl/ sitwkf4X VVVmIECK kV39Ms8Y RO4foqGh LGuamQKg xSvDUwh5 0BqhUS4X g5tPfZhR 7LGTJSE4 fdt2duva RN88SbOx RmQWAQQK PUUBkp9s lxpxLMi6 gPrBD8fD HU

Kody do wpisu zwykłego w katalogu http://semmtinc.com.pl/ qt6hrAJE ZhIYqn80 LKl0WkNV ByJb8bw7 pdIAQUo3 RJufptkB J4wtZWVZ e3PJpNl5 Lmlrnv57 P050e22R C0ZdXJv4 NsRluNJj VqEmXiYm DwOWaPOE H

• 1 month later...

Korzystał ktoś z grupy wp-kat2 ?

Warto?

Ostatnio korzystałem z pakietu specjalnego gdzie były wp-katy, precle i profile i mniej więcej wyglądają pozycje tak jak na obrazku.pakiet%20kulfika%20koniec.jpg3 frazy z 5 linkowanych wróciło spoza top100, 1 lekko podskoczyła, jedna troszkę spadła.

Trust flow w MajesticSeo skoczyło z 23 do 34, aktualnie spadło do 27 co i tak jest jakimś ruchem w górę.

Linkowanie było na 5 anchorów i 5 fraz brandowych.

Jedna fraza pojawiła się dzień po dodaniu do kat. gooru.pl (pierwsza od góry) nie wiem czy zbieg okoliczności czy moc katalogu.

Pozostało jeszcze do zaindeksowania 238 precli i 21 profili.

Poza tym co widać to kontakt zajefajny, wszystko można dogadać, pomoc jest 24h/d i wszystkie uwagi są od razu rozpatrywane.

Jak trochę ogarnę budżet to sprawdzę kolejne 2 domeny z czego jedna prawie nielinkowania i na pewno zdam raporcik :)

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

coś mi tu nie gra w tych wpkat1 czemu wpisy nie mają linków tzn nie wszystkie mają coś nie działa to poprawnie według mnie proszę o sprawdzenie bo przy dodawaniu wpis był podlinkowany do strony docelowej a teraz linków brak lub odnoszą się do jakiś innych podstron wpkata

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.