Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Skorzystałem z promocji walentynkowej na preclowanie i jestem zawiedziony. Napisaliście mega spamowy tekst na 1000 znaków w dodatku z błędem w składni linku przez co jest na wierzchu rozjechany link. Ponadto gdy dzisiaj sprawdzałem to 95% precli była "403 Forbidden".

Gdybyście napisali, że w ramach usługi jest bardzo słaby tekst to bym sam sobie napisał. jestem bardzo niezadowolony mam nadzieję, że wszystko zostanie naprawione a moja pozycja nie ucierpi.

Skorzystałem z waszych usług bo cieszycie się renomą ale chyba coś ostatnio się opuściliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji walentynkowej na preclowanie i jestem zawiedziony. Napisaliście mega spamowy tekst na 1000 znaków w dodatku z błędem w składni linku przez co jest na wierzchu rozjechany link. Ponadto gdy dzisiaj sprawdzałem to 95% precli była "403 Forbidden".

Hej

1. Teksty sa pisane recznie, powinny byc poprawny skladniowo. Ale od tekstu pisanego na precle, z synonimami w stosunku 5:1 nie oczekujmy polotu i finezji.

2. 403 forbiden oznacza ze zostales zablokowany, jest to forma zabezpieczenia precli przed : ciekawska konkurencja, jak rowniez obciazeniem serwera. Oczywiscie roboty googla maja NIEOGRANICZONY dostep. Jesli potrzebujesz dokladniej obejrzec wpisy to napisz na support@clpik-studio.com swoj adres ip (zostanie czasowo odblokowany).

3. Jesli blad jest w linku to faktycznie nasza wina, zglos to na meila jak najszybciej, usuniemy poprzednie wpisy i dodamy poprawnie, ewentualnie znajdziemy inne rozwiazanie sytuacji. I napewno jakis gratis dorzucimy w ramach rekompensaty.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stanowczo odradzam korzystanie z katalogów tej firmy.

Wszystkie moje wpisy, które dodałem na https://wpkaty2.kulfika.pl/ (podobnie jest na wpkaty1) nie działają, zarówno te dodane parę dni jak i parę miesięcy temu.

Po wejściu z każdy z linków otrzymuję informację: "Strona internetowa jest niedostępna". "Nie można znaleźć serwera X, ponieważ nie powiodło się wyszukiwanie DNS"

Ten problem występuje od co najmniej paru miesięcy (w mailach bezczelnie kłamią, że "problem pojawia sie od kilku dni"), administrator katalogu zapewnia jedynie, że "pracuje nad rozwiązaniem problemu" i na tym się kończy - prace odłożone na wieczne nigdy.

Naprawić problemu nie potraficie, ale z pobieraniem płatności od ludzi radzicie sobie wyśmienicie.

Żeby zakamuflować problem wyłączyli powiadomienia mailowe - bo po co ma do klienta trafiać mail z linkiem do wpisu, który się nie wyświetla?

To cud, że zaakceptowali mój wpis. Zrobili to tylko dlatego, że się o to upomniałem mailowo.

Cała reszta wpisów wisi w moderacji: https://wpkaty2.kulfika.pl/

Oczekujących na moderację: 16 - i tak od bardzo dawna

Ostatnie wpisy publikowane były na początku marca.

Będziesz miał odwagę odpowiedź? Wciskaj nadal bajeczki naiwniakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie podmienamy domeny. trwa to faktycznie troche dlugo, bo podmienialismy w wszystkich grupach, a wpkaty2 zostaly na koniec. w miedzy czasie jest majowka, byly swieta itp. w miedzy czasie miedzy czasu ;) stare domeny z wpkaty2 wyexpirowaly (pewnie dlatego jest taki krzyk). reasumujac nowe domeny beda podpiete po majowce.

co do nie wysylania meili, mamy problem z jedna z dodawarek wpkatow, nie mozemy sobie poradzic z wlamaniami na nia, co powoduje wysylanie miliona meili na godzine. dlatego od jakiegos czasu zablokowane sa meile wychodzace na serwerze. (pewnie to tez zostanie po majowce naprawione.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności