Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'artykuły'.

More search options

• Search By Tags

Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type

Forums

• Forum Ogólne
    • Przedstaw Się
    • Dla początkujących
    • Aktualności
    • Pogaduszki
    • Hosting i Domeny
    • Dowcipy
    • Przedsięwzięcia Forumowiczów
    • Ogłoszenia i Zlecenia
    • Ankiety
    • Okazje / Promocje
  • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Google
    • Filtry Bany itp.
    • Reklama kontekstowa
    • Yahoo
    • Bing.com wyszukiwarka Microsoft'u
    • Pozostałe wyszukiwarki
    • Narzędzia
    • Systemy wymiany linków
    • Katalogi i Preselle
    • Roboty
  • Social Marketing
    • Ogólnie o Social marketingu
    • Polskie serwisy społecznościowe
    • Zagraniczne serwisy społecznościowe
    • Facebook
    • Google+ - not exists anymore
    • Twitter
  • Projektowanie stron
    • CMS
    • Skrypty sklepów internetowych
    • Strony przyjazne wyszukiwarkom
    • PHP i MySQL i inne
    • HTML i CSS
    • Grafika
    • Strony do Oceny
  • Zarabianie
    • Sieciowy marketing i e-biznes
    • Programy partnerskie
    • Sieci afiliacyjne
    • Reklama kontekstowa
  • Różne
    • SEOPL- projekty charytatywne
    • Copywriting - hide park
    • Informacje od nas
    • Komentarze
    • Konkursy
    • Archiwalne subfora
  • Klub Seo Solutions's LinkTak.pl
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Powiadomienia
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Różne
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Darmowe szkolenie z podstaw użytkowania Xneolinks dla osób co kupią Xneolinks Premium od 29.06.2018 po 06.07.2018

Find results in...

Find results that contain...

Date Created

• Start

End

Last Updated

• Start

End

Filter by number of...

• Start

End

Group

AIM

MSN

Website URL

Yahoo

Jabber

Twitter

Interests

Found 132 results

1. Witam Nazywam się Paweł Cisek i od kilku lat pracuję jako copywriter. Do tej pory napisałem teksty dla kilkuset zadowolonych klientów oraz współpracowałem z wieloma firmami, gdzie także świadczyłem swoje usługi. Oferuję tworzenie artykułów w rożnych tematykach. Są to zarówno pressel pages, jak i treści na strony internetowe, czy ulotek reklamowych. Gwarantuję dobre ceny, jakość wykonania i terminowość. Preferuję dłuższą współpracę, jednak chętnie przyjmę również pojedyncze zlecenia. Nie ma problemu z podpisaniem umowy o dzieło, czy też wystawienia aukcji na Allegro, gdyż wiem ilu teraz jest ludzi, którzy mają 7 pogrzebów w miesiącu i mnóstwo awarii komputera czy internetu. Przez kilka lat pracy w tym zawodzie nauczyłem się jak ważne są terminy oraz jakość wykonanych tekstów i dlatego: Gwarantuję Ci wykonanie zlecenia w umówionym terminie, albo płacisz 50% mniej !!! Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem oraz portfolio, gdzie znajduje się jeszcze więcej informacji na mój temat oraz prowadzonej przeze mnie działalności. PORTFOLIO Blog Kontakt: cisumedia@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania Paweł Cisek PORTFOLIO Blog
  2. Jak w temacie sprzedam paczki wartościowych artykułów, są one w pełni unikalne, i prowadzę ogólną sprzedaż dzięki czemu cały czas mam nowe tematy, głównie te które dzisiaj znajdują się na 1 miejscach. Oferuje szybką transakcję, oraz szybkość usługi. Posiadam bardzo szeroki zakres tematyczny więc jeśli ktoś chce zobaczyć między innymi jakie tematy posiadam zapraszam na mój e-mail bansik112@gmail.com Ceny 1 paczki czyli 20 artykułów wahają się od 38 zł do 48 w zależności od tematu. Klient może sprawdzić zawsze wiarygodność artykułów mój E-mail bansik112@gmail.com Oto jeden przykładowy wykorzystany artykuł Dom czy mieszkanie? Wiele młodych ludzi zastanawiających się nad swoją przyszłością debatuje nad tym czy wybierać raczej w przyszłości mieszkanie czy raczej dom, wszystko ma swoje plusy i minusy. Przede wszystkim dlatego, że dom jest wydatkiem dużo większym od mieszkania, chociaż szczerze powiedziawszy w dzisiejszych czasach i coraz więcej mieszkań, szczególnie tych większych, ponad 80 metrów kwadratowych, są one równie drogie, ponieważ za mieszkanie to płacimy bezpośrednio developerowi, który oczywiście ma swoją marżę a kupując dom płacimy tylko i wyłącznie za materiały oraz za wykonaną pracę firmom zajmujących się budowaniem. Więc bardzo często ceny są analogiczne, więc zastanówmy się odpowiednio na co powinniśmy się zdecydować. Mieszkanie to wiadomo, przeważnie dużo bliżej rynku w mieście, więc analogicznie odpadają koszty podróży, natomiast trzeba wiedzieć, że gorzej jest w tym przypadku z prywatnością, ponieważ mieszkamy w jednym budynku z dziesiątkami innych osób i nawet jak w nocy spuścimy wodę w toalecie to każdy usłyszy.
  3. Witam Nazywam się Paweł Cisek i od kilku lat pracuję jako copywriter. Do tej pory napisałem teksty dla kilkuset zadowolonych klientów oraz współpracowałem z wieloma firmami, gdzie także świadczyłem swoje usługi. Oferuję tworzenie artykułów w rożnych tematykach. Są to zarówno pressel pages, jak i treści na strony internetowe, czy ulotek reklamowych. Gwarantuję dobre ceny, jakość wykonania i terminowość. Preferuję dłuższą współpracę, jednak chętnie przyjmę również pojedyncze zlecenia. Nie ma problemu z podpisaniem umowy o dzieło, czy też wystawienia aukcji na Allegro, gdyż wiem ilu teraz jest ludzi, którzy mają 7 pogrzebów w miesiącu i mnóstwo awarii komputera czy internetu. Przez kilka lat pracy w tym zawodzie nauczyłem się jak ważne są terminy oraz jakość wykonanych tekstów i dlatego: Gwarantuję Ci wykonanie zlecenia w umówionym terminie, albo płacisz 50% mniej !!! Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem oraz portfolio, gdzie znajduje się jeszcze więcej informacji na mój temat oraz prowadzonej przeze mnie działalności. PORTFOLIO Blog Kontakt: cisumedia@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania Paweł Cisek PORTFOLIO Blog
  4. Witam, od 2010 roku pracuję jako copywriter, mam bogate portfolio z rożnych dziedzin. Publikowałam i publikuję nadal na znanych portalach: - abcZdrowie - parenting.pl - Styl.pl - PewnaPani.pl - Amiche.pl - UrodaiZdrowie.pl oraz na blogu Psychika.net. Wykonam wszelkiego rodzaju teksty marketingowe jak i obszerne artykuły na strony www. Oferuję teksty ciekawe, poprawne gramatycznie, różnorodne, intrygujące już od pierwszego zdania! Ceny są relatywnie niskie, biorąc pod uwagę jakość tekstów i krótkie terminy, jakie mogę zaoferować w okresie wakacyjnym (nawet 20 tys zzs w 24 godziny). Ceny ustalam indywidualnie, orientacyjne stawki: precle - 2zł/1000 zzs zaplecza, katalogi - 3-4zł/1000zzs strony, blogi - 10-12zł/strona A4, czcionka 11 Na życzenie przesyłam CV i portfolio. Wykonuję również próbne teksty. Preferuję płatność przelewem na konto osobiste. Wymagam potwierdzenia przelewu (w formie PDF). Serdecznie zapraszam do współpracy, gwarantuję terminowość, dobry kontakt i ciekawe teksty! Kontakt: monia.kornas@wp.pl GG: 8234403 Monika Kornaś
  5. canis2007

[WYKONAM]

Witam, Wykonam teksty wszelkiego rodzaju. Prowadzę firmę o profilu reklamowym, działem copywritingu i seocopywritingu zajmuję się sama, jako że jest to moją pasją. Piszę teksty na potrzeby wydawnictw stacjonarnych i internetowych od kilku lat, posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie. Wystawiam FVAT. Kontakt: PW
  6. Jeśli interesuje Cię wartościowa treść do publikacji na stronach internetowych, oczekujesz dobrego kontaktu i terminowości – z przyjemnością oferuję pisanie tekstów na zamówienie. Zamów już teraz: Merytoryczne artykuły - niosące odpowiednią wartość dla Czytelnika, poparte przeglądem źródeł (również anglojęzycznych) Teksty na strony internetowe - zachęcające Odbiorcę do pozostania na stronie Teksty SEO - pod konkretne zaplecze pozycjonerskie lub do katalogów presell (precle) ...oraz inne realizacje tekstowe. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości i charakteru zlecenia, ale w sekrecie powiem, że są bardzo konkurencyjne. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem korzystnej współpracy, serdecznie zapraszam do odwiedzenia portfolio na http://e-mucha.pl oraz do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie Kamil Mucha kontakt@e-mucha.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy