Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'artykuły'.

More search options

• Search By Tags

Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type

Forums

• Forum Ogólne
    • Przedstaw Się
    • Dla początkujących
    • Aktualności
    • Pogaduszki
    • Hosting i Domeny
    • Dowcipy
    • Przedsięwzięcia Forumowiczów
    • Ogłoszenia i Zlecenia
    • Ankiety
    • Okazje / Promocje
  • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Google
    • Filtry Bany itp.
    • Reklama kontekstowa
    • Yahoo
    • Bing.com wyszukiwarka Microsoft'u
    • Pozostałe wyszukiwarki
    • Narzędzia
    • Systemy wymiany linków
    • Katalogi i Preselle
    • Roboty
  • Social Marketing
    • Ogólnie o Social marketingu
    • Polskie serwisy społecznościowe
    • Zagraniczne serwisy społecznościowe
    • Facebook
    • Google+ - archiwalny dział
    • Twitter
  • Projektowanie stron
    • CMS
    • Skrypty sklepów internetowych
    • Strony przyjazne wyszukiwarkom
    • PHP i MySQL i inne
    • HTML i CSS
    • Grafika
    • Strony do Oceny
  • Zarabianie
    • Sieciowy marketing i e-biznes
    • Programy partnerskie
    • Sieci afiliacyjne
    • Reklama kontekstowa
  • Różne
    • SEOPL- projekty charytatywne
    • Copywriting - dyskusje
    • Informacje od nas
    • Komentarze
    • Konkursy
    • Archiwalne subfora
  • Klub Seo Solutions's LinkTak.pl
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Powiadomienia
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Różne
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Darmowe szkolenie z podstaw użytkowania Xneolinks dla osób co kupią Xneolinks Premium od 29.06.2018 po 06.07.2018

Find results in...

Find results that contain...

Date Created

• Start

End

Last Updated

• Start

End

Filter by number of...

• Start

End

Group

AIM

MSN

Website URL

Yahoo

Jabber

Twitter

Interests

Found 132 results

1. Witam, moja oferta skierowana jest do wszystkich pozycjonerów, firm, osób które potrzebują rozkręcić forum, a także właścicieli sklepów internetowych. Mówiąc krótko, osób, które potrzebują tekstów wysokiej jak i niższej (preclowej) jakości. - mam świadomość, że bardzo ważnym elementem Państwa pracy jest czas, dlatego wywiązuję się z terminów, jest to dla mnie priorytet - oczywistym jest, że oczekują Państwo tekstów unikatowych dlatego teksty tworzone są samodzielnie "z palca", bez mieszarek! - na pewno niejednokrotnie mieli Państwo sytuacje, kiedy realizator tekstów znikał w niewyjaśnionych okolicznościach pojawiając się po kilku dniach z jakimś wytłumaczeniem - tutaj każdy klient traktowany jest poważnie, pozostaję w stałym kontakcie - jeżeli potrzebują Państwo realizacji pilnego zlecenia w szybkim czasie, bardzo chętnie podejmę wyzwanie - oferuję doświadczenie, rzetelność, szybką realizację tekstów i korzystne ceny. Cena: 1 tekst preclowy 1000 zzsp - 1.80zł 1 tekst na bloga 1000 zzsp - 3zł 1 tekst merytoryczny, wysokiej jakości 1000 zzsp - 4.50zł Istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło. Nie mam możliwości wystawiania F-Vat. Kontakt: GG: 5543103 (często niewidoczny) E:mail: bogo0@autograf.pl Telefon: zostanie podany jeżeli zajdzie taka konieczność przy realizacji tekstów. Zapraszam do współpracy.
  2. Witam wszystkich, Jestem strasznie rozgadaną osobą i słowie i pisemnie i dlatego chciałabym zająć się pisaniem tekstów. Posiadam 2 blogi, które mogę pokazać jako mój styl piśmienniczy: motylekczerwony.blogspot.com oraz biochemiaciala.pl Oba style pisania są inne ponieważ tematyka jest zupełnie inna. Jestem osobą wszechstronną. Pisałam już dla znajomych teksty z działu: ekonomii, zdrowia, biznesu, kosmetyków i biżuterii. Praktycznie żaden temat nie jest mi obcy co najwyżej zająć to może troszkę więcej czasu. Moje teksty są unikatowe, nie używam żadnych translatorów itp. Jeśli chodzi o teksty w tematyce kobiecej to jeszcze tego samego dnia spokojnie mogę kilka napisać, jeśli to tematyka bardziej złożona i potrzeba do tego więcej rzetelnych informacji to czas naturalnie jest dłuższy. Czas wykonania i kwota ustalona jest naturalnie dla każdego zlecenia Wieczorami na dużo wolnego czasu, dzieci w domu nie płaczą więc chętnie przyjmę większą ilość zleceń. Oczywiście gwarantuje, że tych tekstów nigdzie indziej nie wykorzystam dlatego także ogłaszam, że napiszę a nie, że już są napisane i czekają (bo tutaj to różnie się zdarza). Mam możliwość zlecenia osobie trzeciej pisanie tekstów w języku angielskim jednak czas realizacji tutaj może się wydłużyć do kilku dni. Osoba ta jest rzetelna, posiada wykształcenie tematyczne oraz prowadzi zajęcia z języka angielskiego w szkole. Co o sobie mogę dodać? Interesuje się wszystkim po kolei, mam strasznie dużo energii pewno też dlatego tu sobie coś poczytam, tak się zaraz czymś innym zainteresuje. Jestem po studiach, z tytułu Specjalista ds. IT w Zarządzaniu i z resztą tym się też zajmuje obecnie zawodowo. Nie jestem bezrobotnych, który może pisać 24/7 ale za to macie pewność, że pisane przeze mnie teksty będą raczej na poziomie i będę iść w jakość a nie ilość (by cokolwiek sobie dorobić na chleb). Jeśli chcecie nawiązać współpracę lub macie więcej pytań to piszcie. Dodatkowo mogę poprowadzić kampanię AdWords. Zajmuje się tym już ponad 2 lata i posiadam certyfikat Google AdWords i Google Analytics (zainteresowani współpracą na życzenie otrzymają informacje potwierdzające). ps. jak chcecie mogę nawet wierszyk wymyślić bądź napisać wypracowanie do szkoły (już nie raz się takie rzeczy robiło, ale za takie głupotki biorę więcej ;] ) dane kontaktowe: qmpelka1@gmail.com
  3. Witam mam do sprzedania precle, dobrej jakości, które mogą posłużyć nawet za dobry tekst. Wszystkie precle są unikalne, i ręcznie pisane mam do sprzedania, duże ilości a cena za 1 sztukę takiego tekstu 1,60 za 1000 znaków. paczka 20 artów 32 zł Teksty sprawdzone, i raz sprzedawane, Masz gwarancję że nikt inny, już ich nie kupi tylko TY Kontakt E-mail plomyks11@gmail.com GG: 4970233 Sprzedaje także blogi za rozsądną cenę już z tekstami pozdrawiam i zapraszam do siebie
  4. Witam mam do sprzedania kolejne paczki artykułów1000 znaków 20 artów Zaręczam że wszystkie arty są unikalne Sprzedaje co jakiś czas więc jestem sprawdzoną osobą. arty do sprzedania z następujących kategorii Finanse, lokaty,oprocentowanie lokat, ranking lokat 20 artów Bilans kaloryczny,dieta, nadwaga, niedowaga, dieta roślinna 20 artów Randki, randki internetowe, randki online 20 artów Turystyka, noclegi, wycieczki, podróże 20 artów Laryngolog, zdrowie, 20 artów Szkolenia firm, szkolenia, szkolenia HR, szkolenie firm 20 artów Edukacja, nauka 20 artów Spalanie paliwa, spalanie benzyny, uszlachetniacze paliwa, zużycie paliwa, 20 artów Motoryzacja {ogólne} 20 artów Finanse, podatki, inwestycje, biznes 20 artów Nieruchomości, lokale użytkowe, mieszkania 20 artów Biura rachunkowe 20 artów Instalatorzy, instalacje grzewcze, wodne, i inne, nadzór oraz kontrola. 20 artów Angielski przez internet, nauka języków, kursy językowe szkoły językowe 20 artów Kosmetyki, uroda,odżywki do włosów, higiena, pielęgnacja ciała 20 artów Architektura, sztuka wykończenie wnętrz, aranżacja 20 artów Gry gry, online, gry planszowe, gry, ogólnie gry i zabawy 20 artów Budownictwo, wykończenie domów, remonty, firmy remontowe, place budowy 20 artów Elektronika sprzęty rtv, komputery, technologia 20 artów Buty, obuwie męskie, obuwie damskie, trendy moda,20 artów Zdrowie, medycyna, choroby, współczesne osiągnięcia, oraz inne. 20 artów Ceny artów do uzgodnienia arty w dobrej jakości Zapłata przelew bankowy bądż paypal KONTAKT e-mail plomyks11@gmail.com GG; 4970233 Jeśli potrzebujesz inne tematy niż te wymienione napisz do nas posiadamy Kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów, oraz ludzi którzy zrobią to w krótkim czasie
  5. Sprzedam artykuły tematyczne taniej niż zawsze Kontakt arty 1000 znaków i 1500 w każdej paczce znajduje się 20 artów dobrej jakości GG; 4970233 E-Mail plomyks11@gmail.com
  6. Wielka paczka merytorycznych i unikalnych artykułów Teksty są mi już niepotrzebne. Są unikalne, merytoryczne, pisane z dużą starannością. Nigdzie nie są opublikowane. Średnio każdy tekst ma 4415 zzs. Głównie tematyka dotyczy: biznesu, konferencji, hotelarstwa, restauracji, religii. Nie sprzedaję pojedynczych artykułów. Jedynie możliwość zakupienia całej paczki (proszę o propozycje cenowe). Jestem właścicielem sprzedawanych tekstów. Kontakt: tom.bury86@gmail.com lub licytacja: http://allegro.pl/13...2750739090.html Poniżej przykłady tekstów aby pokazać jakość (te teksty oczywiście nie wchodzą w skład sprzedawanej paczki): http://www.publikuj....dego_12742.html http://www.publikuj....cyjne_3749.html http://dziennikarzpr.../publikacje/561 http://24pr.pl/2012/...internetowym-2/ Łącznie na aukcji sprzedaję teksty o łącznej ilości: 587 298 zzs Poniżej jest szczegółowa lista tytułów wraz z ilością znaków Piętnaście spraw do załatwienia, aby ślub był udany - 12425 Zrozumienie internetowej kultury - 11294 Dwa przykazania miłości - 10464 Promocja biznesu na rynku lokalnym - 8937 Zaufanie w biznesie na podstawie koncepcji kapitału społecznego - 8478 Czy istnieje życie po śmierci - 8442 Dobre uczynki - 7973 Promocja obiektu noclegowego - 6625 Związać się na wieczność. Sakrament małżeństwa i zobowiązanie - 6552 Gdzie zamieszkać po ślubie - 6545 Dlaczego warto wykorzystać możliwość zorganizowania wideokonferencji - 6480 Zareklamuj swój hotel w YouTube - 6471 Ślubne fryzury i ozdoby włosów – jak sobie z tym poradzić - 6448 Ekologiczny ślub - 6426 Weselne bańki mydlane - 6390 Twój biznes w sieci - 6196 Jak zorganizować kwestię jedzenia i napojów na ślubie - 6186 Reklama Hotelu - 6141 Guru marketingu internetowego, których studiowanie sprawi, że zawędrujesz na wyżyny - 6111 10 mitów na temat oddawania organów - 6046 Wybór miejsca ślubu i wesela - 6003 Jak tanio wypromować restaurację - 5829 Think Vegas, czyli Hotel PR i jego tajemnica - 5651 Dlaczego warto reklamować hotel w Internecie - 5638 O hotelowym marketingu słów kilka - 5583 Meksykańskie Święto Zmarłych - 5527 Współpraca czy rywalizacja, czyli jak grać do jednej bramki z konkurentem - 5488 Planowanie kluczem do osiągnięcia celu – 4 kroki skutecznej promocji - 5474 Marketing na konkurencyjnym rynku. Kilka propozycji na podstawie biznesu gastronomicznego - 5365 Jakość zorganizowanej konferencji a marketing oraz PR przedsiębiorstwa - 5357 Przydatne strategie marketingowe oraz elementy projektu biznesowego hotelu - 5339 Garść informacji, które wynikają ze standardowej definicji marketingu - 5322 Jak z grupy osób zrobić zgraną drużynę - 5299 Wynajem mieszkań na wakacje - 5214 Latające lampiony - 5144 Własny dochodowy biznes weselny - 5024 Planowanie ślubu - 5001 Czy tradycyjny marketing z użyciem papieru jest przestarzały - 4983 Mostek konferencyjny - komu potrzebny - 4982 Śmiertelne wypadki w pracy - 4847 3 tablice, które będą odpowiednie do twojej sali konferencyjnej - 4748 Czytania mszalne - 4736 Jak ustawić stoły na wesele - 4725 Czekoladowe fontanny - 4704 Aparat do zdjęć ślubnych - 4658 Profesjonaliści pomogą ci zorganizować idealną konferencję - 4625 Antychryst - 4624 Śmierć początkiem nowego życia Wedyjska filozofia reinkarnacji - 4605 Reklama w piątek trzynastego - 4587 Jak skuteczniej zarządzać hotelem - 4540 Bilans zysków i strat, czyli finansowa kontrola hotelu - 4537 Karty kredytowe dodatkowym atutem hotelu - 4478 Internetowy cmentarz - 4461 Internetowe zegary śmierci - 4356 Sukces restauracji - 4335 Wyjazdy integracyjne - 4250 Jak rozkręcić hotelowy biznes, żeby okazał się sukcesem - 4197 Wieczny odpoczynek - 4196 Cechy ulotki, która skutecznie wypromuje hotel - 4191 Jak przyciągnąć klientów właściwymi sposobami promocji restauracji - 4160 Zakładanie restauracji – podstawowe wskazówki - 4109 Jak sprawić, aby restauracja, była bardziej interesująca - 4108 Fotograf odpowiedni do wypromowania Twojego hotelu - 4077 Znaczenie mediów społecznych dla marketing hotelowego - 4066 Wyjazdy integracyjne - sposób na lepszą współpracę wśród pracowników - 4045 Wykorzystaj bloga w promocji firmy - 4031 Sprzedaż dóbr i usług w branży gastronomiczno-hotelarskiej - 4024 Strona Internetowa hotelu- reklama czy zbędny wydatek - 4021 Planowanie taniego wesela - 4013 Czy przygotowałeś się na swoją śmierć - 3998 Czym jest reinkarnacja - 3986 Virtual cemetery. Wirtualne cmentarze. - 3978 Jak założyć firmę zajmującą się organizacją wesel - 3885 Różnice pomiędzy tradycyjnym a internetowym PR - 3868 Kliencie, przywiąż się - lojalność - 3852 Mądre planowanie strategii marketingowej - 3827 Jak wybrać ślubny welon - 3798 Czego można oczekiwać zatrudniając ślubnego konsultanta - 3773 Pięć prostych pomysłów na niedrogie dodatki promocyjne dla twojej restauracji - 3770 Firmowe koszulki - jedność i współpraca w firmie - 3763 Konferencje z iPhone - 3742 Audiokonferencja - 3738 Dawcy organów, Co znaczy przekazanie organów - 3710 Jak stworzyć idealny biznes plan - 3698 Restauracja na Facebook-u - 3684 Ekologiczne pogrzeby - 3670 Co zrobić z prochami po kremacji - 3664 Czy istnieje czyściec - 3626 Zwierzęta z niezwykłymi zdolnościami - 3621 Ramki na ślubne zdjęcia - 3603 Różne sposoby na promowanie swojej restauracji - 3589 Promocje a atrakcyjność restauracji - 3503 Lepsze dochody dzięki cyklicznym imprezom - 3474 Reklama dźwignią handlu, czyli jak zaistnieć na restauracyjnym rynku dzięki Internetowi - 3417 Jesienne, zimowe oraz letnie ślubne upominki dla gości - 3388 Sposobów kilka na promocję restauracji - 3380 Restauracja i marketing, czyli jak zainteresować klienta - 3376 Otwieramy restaurację - 3368 Zagraniczne ceremonie ślubne - 3333 Otwarcie restauracji – jak zrobić to właściwie - 3327 Tysiące ofiar infekcji w szpitalach! - 3282 6 skutecznych sposobów promocji restauracji - 3230 Pijani kierowcy zabijają - 3194 Prawo pogrzebowe - 3129 Wybór ślubnej fryzury – włosy krótsze czy długie - 3125 Zachwyć swoją stroną internetową - 3082 Blog sposobem na marketing - 3066 Żyj dobrze - pozostaw po sobie dobrze wspomnienia - 3039 Zmienić śmierć w zwycięstwo - 3016 Gadżety sposobem na promocję restauracji - 3003 Co się dzieje z samobójcą po śmierci - 2997 Pomysły na promocję restauracji – chcesz wypełnić pustą salę - 2990 Wypożyczanie sukni ślubnej - 2952 Trumny i urny - 2933 Ślubne upominki dla gości - 2927 Nowy nietypowy prezent dla gości Twojego hotelu - 2900 Suknia jak z bajki - za rozsądną cenę - 2783 8 kroków by dobrze zaplanować zielony pochówek - 2756 Czy możesz sobie pozwolić na krótką suknię ślubną - 2749 Niebezpieczna praca - 2723 Jakie ceny ustalić w menu - 2700 Jak przechowywać suknię ślubną - 2638 Przewodnik po promocji dla restauratorów - 2530 Czym są dokumenty pośmiertne - 2526 Kremacja kontra tradycyjny pochówek - 2499 Poprawa działań marketingowych - 2404 Jak wybrać odpowiedni welon - 2323 Co nas czeka po smierci - 2309 Ubezpiecz swoje życie - 2306 Ludzie ludziom gotują ten los - 2300 Ile osób dziennie ginie z powodu jazdy na podwójnym gazie? - 2268 Sprawdzone sposoby na wypromowanie hotelu - 1735 Budowanie zespołu - 1568
  7. Potrzebne teksty na strony, artykuły, teksty SEO? Zamów już teraz: Merytoryczne artykuły - niosące odpowiednią wartość dla Czytelnika, poparte przeglądem źródeł (również anglojęzycznych) Teksty na strony internetowe - zachęcające Odbiorcę do pozostania na stronie Teksty tematyczne - pod konkretne zaplecze pozycjonerskie ...oraz inne realizacje tekstowe. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości i charakteru zlecenia, ale w sekrecie powiem, że są bardzo konkurencyjne. Jeśli interesuje Cię nawiązanie korzystnej współpracy, serdecznie zapraszam do odwiedzenia portfolio na http://profree.pl oraz do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie Kamil Mucha http://profree.pl kontakt@profree.pl tel: 785-913-813
  8. Sprzedam artykuły {Konkretna Tematyka} w pełni ręcznie pisane i 100 % unikalne w takich tematach jak nieruchomości budownictwo architektura,mieszkanie, dom wnętrze rodzina, Technika elektronika multimedia, Turystyka podroze miejsca noclegi,Moda uroda styl,Zdrowie medycyna dieta,Zdrowie medycyna dieta,Nauka edukacja wiedza,Komputery informatyka,rozrywka zabawa gry po 20 artów każda paczka cena paczki od 32 zł do 39 zł za 1000 znaków w zależności od tematu Płatność za teksty przelew PP bądź konto bankowe. Uwaga kupno tekstów w większych ilościach czasem zmniejsza ich cenę. Możliwość kupna na sztuki jeśli ktoś nie potrzebuje pełnych paczek Kontakt e-mail plomyks11@gmail.com GG; 4970233 dostępny praktycznie przez cały czas.
  9. Dzień dobry, jestem właścicielem strony http://copywriting.nine.net.pl/ Jestem aktywny w temacie pisania tekstów marketingowych i preclowych od długiego już czasu, co można sprawdzić za sprawą chociażby tego forum i regularności wystawianych przeze mnie ogłoszeń. Posiadam na sprzedaż 230 gotowych, w pełni unikalnych artykułów preclowych na tematy takie jak: pozycjonowanie seo witryny internetowe serwisy internetowe zarobkowanie w sieci zarabianie w internecie optymalizowanie strony przeglądarki internetowe Na moim koncie Allegro, link do którego podam zainteresowanym, znajdą Państwo pozytywne komentarze za ogromne już ilości sprzedanych i napisanych tekstów preclowych, co gwarantuje pewność, iż otrzymane teksty będą znakomitej jakości. Proponuję dokonanie zakupu za pośrednictwem serwisu Allegro, aby mieli Państwo pewność, iż otrzymają opłacone teksty. Dopuszczam naturalnie możliwość dokonania transakcji bez korzystania z powyższej witryny. Jeżeli interesuje Państwa mniejsza ilość artykułów to nie będzie z tym problemu- proszę o kontakt, wystawię aukcję opiewającą na mniejszą ich liczbę. Teksty zawierają wszelkie możliwe odmiany i permutacje powyżej podanych fraz. Każdy z nich oscyluje w okół podanej tematyki. Każdy z nich jest w pełni wartościowy, logiczny, racjonalny i poprawny językowo. Każdy artykuł jest pisany w stu procentach ręcznie i sprawdzony pod kątem braku błędów ortograficznych, czy literówek. Wszystkie artykuły są w pełni unikalne, sprzedaję je w cenie 1 pln za 1000 znaków ze spacjami. Teksty nie były nigdy wcześniej emitowane ani używane. Wyślę je bezzwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty przez payU za pośrednictwem Allegro. Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail: nine.copywriting@gmail.com
  10. Witam. Przyjmę zlecenia na pisanie tekstów. Piszę wszelkiego rodzaju teksty, od precli, po merytoryczne artykuły na strony główne. Oferuję dobrą jakość tekstów za niewygórowaną cenę. Zainteresowanym prześlę przykłady moich artykułów lub napiszę tekst próbny. Preferowane formy finalizacji transakcji: umowa o dzieło, aukcja allegro. Serdecznie zapraszam do kontaktu: karola.ka(małpa)interia.eu Pozdrawiam, Karolina
  11. Witam mam do sprzedania kolejne partie tekstów teksty z każdej tematyki jakiej oferuje są w pełni unikalne, i nigdy wcześniej nie były sprzedawane. PACZKI PO 10 I 20 ARTÓW paczka 10 artów cena 20 zł paczka 20 artów 40 zł paczka 40 artów 80 zł możliwe kupno także w mniejszych lub większych ilościach tekstu płatność najlepiej za pomocą systemu Paypal. Sprzedaje teksty od dłuższego czasu więc jestem jak najbardziej wiarygodną osobą i wiele osób z forum kupowało już ode mnie teksty zawsze działam pod jednym nickiem tematyka tekstów to budownictwo, nieruchomości wystrój wnętrz, architektura, finanse, odżywki, sport, oraz wiele innych tematów. Kontakt GG; 4970233 E-mail plomyks11@gmail.com
  12. Witam. Zajmuję się copywritingiem od paru ładnych lat. Od około roku skupiam swoję uwagę na opisywaniu i tworzeniu tekstów zapleczowych o różnego rodzaju grach koputerowych, przeglądarkowych, konsolowych itd. Chętnie jednak podejmuję się współpracy również w innej tematyce. Wykonam: teksty zapleczowe precle artykuły na blogi treści społecznościowe artykuły dla stron informacyjnych transkrypcję nagrań Oprócz tekstów mogę również zająć się opracowaniem zaplecza na podstawie silnika WordPress na życzenie klienta, wraz z napisaniem całego zaplecza tekstowego na stronę i zamieszczeniem go na stronie. Wszystkie teksty jakie wykonuję są w 100% unikalne, żadnego kopiowania zdań, nic z tych rzeczy. Doskonale wiem jak ważna w dzisiejszej dobie przeglądarek jest unikalna treść strony, czy też zaplecza. Jedyną rzeczą którą się nie zajmuję to przygotowywanie tekstów pod tak zwane "mieszarki". Nie posiadam stałego cennika z uwagi na to, że każde zlecenie jest inne. Wszystko zależy od tego jakie są to treści, czy to precle, wartościowe artykuły, czy też teksty zapleczowe. Jeżeli zleceniodawca planuje dłuższą współpracę, lub też potrzebuje dużej ilości tekstów, cena może ulec zmianie na korzyść zleceniodawcy. "Wszystko jest kwestią dogadania". Kontakt: @: kontakt[at]radioshows[dot]pl GG: 9505261
  13. Witam! Jeżeli potrzebujesz solidnego copywritera to trafiłeś pod dobry adres. Redagowaniem tekstów na strony www zajmuję się od 2008 roku (przez rok pracowałem w agencji reklamowej gdzie poznałem zasady pisania tekstów do pozycjonowania serwisów www). Tematy będące moją mocną stroną: - motoryzacja, - komputery, - telefonia komórkowa, - turystyka, - budownictwo, - gry komputerowe/PS/Xbox, - historia, - geografia Świata - wędkarstwo, - sport (piłka nożna, tenis, koszykówka, rajdy samochodowe/F1), - militaria, - telewizja, - nowe technologie, W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą proszę o kontakt mailowy. Ceny ustalam indywidualnie dla każdego zlecenia. Koszty podane w cenniku są jedynie cenami orientacyjnymi. Zapraszam do korzystania z moich usług. przemyslaw.szyma[at]gmail.com bądź szybki kontakt gg: 44604045 Oprócz tworzenia treści na portale internetowe zajmuję się również pozycjonowaniem SEO, tworzeniem wizytówek WWW oraz projektowaniem stron na bazie przyjaznego i darmowego CMS'a Joomla!. Pozdrawiam!
  14. Witam. Pisaniem tekstów różnej postaci zajmuję się już parę lat. Mogę pochwalić się różnymi projektami, między innymi chodzi o serwisy ocenpizze.pl, a także lookme.pl Współpracowałem i nadal współpracuje z wieloma firmami, które zajmują się pozycjonowaniem. Wszystkie zlecenia opierałem na umowie o dzieło, bądź zlecenie. Jednak przymierzam się do otwarcia własnej działalności gospodarczej w tym kierunku, zatem jeśli szukasz pracowitego, doświadczonego, inteligentnego twórcy tekstów, to bardzo dobrze trafiłeś. Mogę państwu zaproponować: Teksty pressel page 1000 znaków ze spacją. Cena: 1,99zł Rzetelne artykuły tematyczne Cena za 1000zzs: 2,59zł Opisy do katalogów 500zzs Cena: 0,99zł Pozyskanie fanów na facebooka Cena: do uzgodnienia Prowadzenie fanpage (prowadzenie dyskusji, kopiowane newsy, stworzenie potrzebnych grafik, ew opisow, stworzenie zakładek o które prosisz). Cena: 149zł za miesiąc prowadzenia profilu Zaplecze tematyczne Cena: do uzgodnienia w zależności od tematyki Istnieje także możliwość dodania synonimów do gotowych tekstów, a także stworzenie tekstów z synonimami. Osoby zainteresowane zleceniem mi takiej usługi, zapraszam do kontaktu. Jeśli potrzebujesz usługi, której tutaj nie wymieniłem, zapraszam do kontaktu. Posiadam na prawdę wysoką moc przerobową. Nie wierzysz? Zamów teksty i się przekonaj! Kontakt: email: ekspresowe.pisanie@gmail.com gg: 41390406 skype: ekspresowe.pisanie
  15. Witam. Przyjmę zlecenia na pisanie tekstów. Piszę wszelkiego rodzaju teksty, od precli, po merytoryczne artykuły na strony główne. Oferuję dobrą jakość tekstów za niewygórowaną cenę. Zainteresowanym prześlę przykłady moich artykułów lub napiszę tekst próbny. Serdecznie zapraszam do kontaktu: karola.ka(małpa)interia.eu
  16. Witam. Jest nas dwoje, ale tak, jakbyśmy byli jednym. Piszemy właściwie na każdy temat, chyba że sprawa dotyczy reakcji chemicznych - nie odmówimy, ale nie będziemy specjalnie szczęśliwi. Oferujemy ceny promocyjne do końca września. Zawsze jesteśmy otwarci na przyjazne negocjacje. Zapraszamy. Kontakt: wersja10@gmail.com copywr102@gmail.com
  17. Jeśli interesuje Cię wartościowa treść do publikacji na stronach internetowych, oczekujesz dobrego kontaktu i terminowości – z przyjemnością oferuję pisanie tekstów na zamówienie. Zamów już teraz: Merytoryczne artykuły - niosące odpowiednią wartość dla Czytelnika, poparte przeglądem źródeł (również anglojęzycznych); Teksty na strony internetowe - zachęcające Odbiorcę do pozostania na stronie; Teksty SEO - pod konkretne zaplecze pozycjonerskie lub do katalogów presell (precle) ...lub inne realizacje tekstowe. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości i charakteru zlecenia, ale w sekrecie powiem, że są bardzo konkurencyjne. W przypadku zainteresowania nawiązaniem korzystnej współpracy, serdecznie zapraszam do odwiedzenia portfolio na http://e-mucha.pl oraz do kontaktu. Pozdrawiam! Kamil Mucha kontakt@e-mucha.pl 785-913-813 e-mucha.pl
  18. Witam, jestem copywriterem z ponad dwuletnim doświadczeniem, publikowałam na znanych portalach internetowych, z kilkoma współpracuję do dziś. Wykonam wszelkiego rodzaju teksty reklamowe, marketingowe jak i obszerne, branżowe, tematyczne i specjalistyczne artykuły na blogi i strony internetowe. Ceny ustalam indywidualnie, są uzależnione od terminu zlecenia, ilości tekstów jak i tematyki. Znam realia, nie ustalam stawek z kosmosu, nie będę wymagała 10 zł za precla, ale z drugiej strony znam wartość moich tekstów i stawka 1zł za 1000 zzs również mnie nie interesuje. Teksty pisane przeze mnie są poprawne gramatycznie, ciekawe, przykuwające uwagę, interesują czytelnika już od pierwszego zdania. W razie potrzeby mogę wysłać portfolio lub wykonać próbny tekst (gratis). W celu zapoznania się z moimi wcześniejszymi realizacjami, zapraszam na moją stronę internetową: www.artcopywriting.wordpress.com TANIO! Ciekawe teksty, krótkie terminy realizacji, stały kontakt z wykonawcą (GG, mail, komórka), pewność wykonania zadania: płacicie Państwo PO zaakceptowaniu tekstów, nie wymagam przedpłaty, ale konieczne jest potwierdzenie przelewu. Serdecznie zapraszam do kontaktu: monia.kornas@wp.pl GG: 8234403 Odpowiem na KAŻDE zapytanie ofertowe! Monika.
  19. Wykonam precle o dowolnej tematyce. Mogę zagwarantować wykonywanie ich na czas. Jeżeli chodzi o cenę to jest ona do uzgodnienia. Bardzo mile widziana dłuższa współpraca. gg. 802299
  20. Podejmiemy się napisania artykułów synonimicznych oraz zwykłych, na dowolny temat. Próbkę tekstu preclowego – przed i po synonimizacji, można znaleźć na naszej stronie - www.seonyms.pl w zakładce portfolio. Odzwierciedla on nasz sposób na przyporządkowywanie synonimów, do tekstów preclowej jakości (duże nasycenie synonimami). Najchętniej podjęlibyśmy się pisania tekstów o długości wyjściowej 1000zzs, które po synonimizacji miałyby 3500-4000zzs, realizujemy również zlecenia na teksty dłuższe, artykuły zwykłe o rozmaitym charakterze i przeznaczeniu. Osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do skontaktowania się z nami na: kontakt(at)seonyms.pl
  21. Sprzedamy bardzo dużą liczbę precli tematy tylko po uprzednim napisaniu do nas cena 1 paczki składającej się z 20 artów od 38 do 43 zł w zależności od tematu Możliwość zobaczenia artykułu próbnego, posiadamy ponad 900 tematów z różnych dziedzin artykuły są w pełni unikalne i ręcznie pisane Kontakt e-mail plomyks11@gmail.com GG;4970233 Aktualnie posiadamy takie tematy jak zdrowie, uroda, moda, nieruchomości, prawo, turystyka, tanie hotele, tani wypoczynek rodzinny,książki elektroniczne,wydania cyfrowe,geodeta Pcim,karty anielskie,wróżba, seks,kajaki,drukarki fiskalne,kursy zawodowe, kursy maturalne,licea dla dorosłych,liceum profilowane dla dorosłych,port rybacki, port rybacki Władysławowo,dieta, dieta oczyszczająca, dieta witaminowa, dieta warzywna, dieta owocowa,odchudzanie, tabletki na odchudzanie,kredyty, banki, pożyczki na chwilę,apteka, bóle stawów, krzem organiczny, leki, motoryzacja samochody osobowe, samochody ciężarowe, furgonetki, samochody sportowe,internet, partner biznesowy, szkolenia dla firm, szkolenie dla firm, szkolenie sprzedażowe, szkolenie sprzedażowe, serwis internetowy,sprzedaż w internecie, horoskop, horoskop imion, horoskop miłosny,katalogowanie, pozycjonowanie, ubezpieczenia zdrowotne,sen, katalog stron, turystyka, biuro rachunkowe, e-booki darmowe,zmiana stylu życia,teksty reklamowe, teksty sprzedażowe,e-książki, fotografia ślubna, origami, seks, penis, przedłużanie penisa, masturbacja, porno, porno 2, porno 3, okna na poddasze, dachy, cegły profilowane, budownictwo, okna, kredyty, pożyczki . obrazy, malarze, sport, olimpiada, bukmacherska,oraz wiele innych tematów
  22. Zlecę napisanie artykułów o tematyce ślubno-weselnej od 2000-3000zmaków Bez FV Proszę przesłać przykładowy tekst na Priv. Możliwość stałej współpracy. Propozycję i wycenę proszę przesyłać na priv. Ps nie ukrywam że cena czyni cuda
  23. Sprzedamy bardzo duże ilości unikalnych tekstów które są ręcznie pisane. Oferujemy możliwość stałej współpracy, i regularnego zakupu naszych artykułów. Sprzedaż artów możliwa również poprzez system allegro przyjmujemy także zapłatę za teksty w systemie paypal. Oferujemy pełną unikalność tekstów, co więcej klient może zobaczyć przed zakupem poprzednie wykorzystane już teksty cena jednej dużej paczki jest zależna od tematu jednak ceny, są w przedziale od 38 do 45 zł za 1 paczkę unikalną im więcej klient paczek zamawia tym, więcej zyskuje na cenie Aktualnie posiadamy takie tematy jak zdrowie, uroda, moda, nieruchomości, prawo, turystyka, tanie hotele, tani wypoczynek rodzinny,książki elektroniczne,wydania cyfrowe,geodeta Pcim,karty anielskie,wróżba, seks,kajaki,drukarki fiskalne,kursy zawodowe, kursy maturalne,licea dla dorosłych,liceum profilowane dla dorosłych,port rybacki, port rybacki Władysławowo,dieta, dieta oczyszczająca, dieta witaminowa, dieta warzywna, dieta owocowa,odchudzanie, tabletki na odchudzanie,kredyty, banki, pożyczki na chwilę,apteka, bóle stawów, krzem organiczny, leki, motoryzacja samochody osobowe, samochody ciężarowe, furgonetki, samochody sportowe,internet, partner biznesowy, szkolenia dla firm, szkolenie dla firm, szkolenie sprzedażowe, szkolenie sprzedażowe, serwis internetowy,sprzedaż w internecie, horoskop, horoskop imion, horoskop miłosny,katalogowanie, pozycjonowanie, ubezpieczenia zdrowotne,sen, katalog stron, turystyka, biuro rachunkowe, e-booki darmowe,zmiana stylu życia,teksty reklamowe, teksty sprzedażowe,e-książki, fotografia ślubna, oraz wiele innych tematów zapraszam kontakt GG; 4970233 E-mail. plomyks11@gmail.com
  24. Witam serdecznie, Wykonam różne teksty, zwłaszcza tak zwane precle, lecz nie tylko - jestem osobą elastyczną w tym względzie. Poszukuję przede wszystkim stałych zleceniodawców. Mogę pisać teksty różnej długości, jednak od niej, co oczywiste, zależna będzie cena. Uprzedzam, że nie interesują mnie oferty w stylu 1 złoty za "precla". W przypadku "precli", moja minimalna stawka to 2,5 złotego za 1000 znaków, zaś w przypadku tekstów innego rodzaju jestem otwarty na propozycje. Chciałbym jeszcze dodać, że stawka w przypadku precli, wynosząca 2,5 złotego, jest stawką tymczasową, na około 50 - 100 precli - tak by zleceniodawca poznał mój styl pisania. Cechuje mnie lekkość pióra, pisanie jest dla mnie nie tylko źródłem dochodów, lecz także i hobby, czymś, z czego czerpię przyjemność. Mam już pewne doświadczenia związane z tworzeniem "precli", co prawda niewielkie, bo są to tylko 3 miesiące, jednak szybko się rozwijam, na bieżąco poprawiam dokonywane przeze mnie błędy. Prosiłbym o kontakt mailowy, pod adresem radekgo{2}gazeta.pl
  25. Witam Nazywam się Paweł Cisek i od kilku lat pracuję jako copywriter. Do tej pory napisałem teksty dla kilkuset zadowolonych klientów oraz współpracowałem z wieloma firmami, gdzie także świadczyłem swoje usługi. Oferuję tworzenie artykułów w rożnych tematykach. Są to zarówno pressel pages, jak i treści na strony internetowe, czy ulotek reklamowych. Gwarantuję dobre ceny, jakość wykonania i terminowość. Preferuję dłuższą współpracę, jednak chętnie przyjmę również pojedyncze zlecenia. Nie ma problemu z podpisaniem umowy o dzieło, czy też wystawienia aukcji na Allegro, gdyż wiem ilu teraz jest ludzi, którzy mają 7 pogrzebów w miesiącu i mnóstwo awarii komputera czy internetu. Przez kilka lat pracy w tym zawodzie nauczyłem się jak ważne są terminy oraz jakość wykonanych tekstów i dlatego: Gwarantuję Ci wykonanie zlecenia w umówionym terminie, albo płacisz 50% mniej !!! Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem oraz portfolio, gdzie znajduje się jeszcze więcej informacji na mój temat oraz prowadzonej przeze mnie działalności. PORTFOLIO Blog Kontakt: cisumedia@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania Paweł Cisek PORTFOLIO Blog
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy