Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'artykuły'.

More search options

• Search By Tags

Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type

Forums

• Forum Ogólne
    • Przedstaw Się
    • Dla początkujących
    • Aktualności
    • Pogaduszki
    • Hosting i Domeny
    • Dowcipy
    • Przedsięwzięcia Forumowiczów
    • Ogłoszenia i Zlecenia
    • Ankiety
    • Okazje / Promocje
  • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Google
    • Filtry Bany itp.
    • Reklama kontekstowa
    • Yahoo
    • Bing.com wyszukiwarka Microsoft'u
    • Pozostałe wyszukiwarki
    • Narzędzia
    • Systemy wymiany linków
    • Katalogi i Preselle
    • Roboty
  • Social Marketing
    • Ogólnie o Social marketingu
    • Polskie serwisy społecznościowe
    • Zagraniczne serwisy społecznościowe
    • Facebook
    • Google+ - archiwalny dział
    • Twitter
  • Projektowanie stron
    • CMS
    • Skrypty sklepów internetowych
    • Strony przyjazne wyszukiwarkom
    • PHP i MySQL i inne
    • HTML i CSS
    • Grafika
    • Strony do Oceny
  • Zarabianie
    • Sieciowy marketing i e-biznes
    • Programy partnerskie
    • Sieci afiliacyjne
    • Reklama kontekstowa
  • Różne
    • SEOPL- projekty charytatywne
    • Copywriting - dyskusje
    • Informacje od nas
    • Komentarze
    • Konkursy
    • Archiwalne subfora
  • Klub Seo Solutions's LinkTak.pl
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Powiadomienia
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Różne
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Darmowe szkolenie z podstaw użytkowania Xneolinks dla osób co kupią Xneolinks Premium od 29.06.2018 po 06.07.2018

Find results in...

Find results that contain...

Date Created

• Start

End

Last Updated

• Start

End

Filter by number of...

• Start

End

Group

AIM

MSN

Website URL

Yahoo

Jabber

Twitter

Interests

Found 132 results

1. Witam! Napiszę artykuł na Twoją stronę albo tekst reklamowy dla Twojej firmy. Mam doświadczenie. Najlepiej wpisz: "Piotr Sokołowski Liberte" w wyszukiwarkę. Do artykułów niepublicystycznych prześlę linki. Skończyłem socjologię i od ponad dwóch lat jestem publicystą magazynu "Liberte!", gdzie prowadzę swojego bloga, z którego artykuły trafiają na stronę główną. Nie biorę najmniej ale gwarantuję rzetelność i uczciwość. Piszę na różne tematy. Pozdrawiam. Mail: piotrek.sokolowski@interia.pl, tel.: 789 454 198.
  2. Napiszę dla Ciebie teksty każdego kalibru - począwszy od precli, poprzez opisy do katalogów, teksty na zaplecze, a skończywszy na dłuższych artykułach na stronę internetową. Po prostu powiedz, czego potrzebujesz. Piszę od kilku dobrych lat, zdążyłam wyrobić sobie tzw. lekkie pióro. Seo copywritingiem zajmuję się od kilku misięcy, poznałam branżę, popełniłam trochę błędów i wyciągnęłam z nich wnioski. To wszystko sprawia, że tekst, który dostaniesz, będzie unikalny, dobrej jakości i będzie dopasowany do sposobu, w jaki ludzie czytają i przeglądają treści w Internecie. Nie prowadzę własnej działalności gospodarczej, możemy współpracować np. na podstawie umowy o dzieło. Jeśli jednak potrzebujesz FV, mogę sprzedać Ci teksty przez serwis GiełdaTekstów.pl. Każde zamówienie staram się wyceniać indywidualnie, przy dłuższej współpracy oferuję zniżki. Jakiego tekstu potrzebujesz? Napisz do mnie mejla, na pewno się dogadamy.
  3. Witam. Napiszę dla Ciebie teksty na stronę, reklamowe, pod wyszukiwarki. Nie biorę najmniej bo przykładam się do tego co piszę i napisanie strony A4 nie zajmuje mi pięciu minut. Cena moich usług zaczyna się od 12zł za tysiąc znaków ze spacjami. Oczywiście wcześniej mogę wysłać próbki tekstów lub dać link do artykułów, najlepiej wpisz w wyszukiwarkę „piotr sokołowski liberte”. Przykłądy tekstów niepublicystycznych wysyłam na maila. Piszę obok znanych w środowisku publicystów. Moją tożsamość możesz zweryfikować za pomocą Facebooka Pozdrawiam i zachęcam do mam nadzieję owocnej dla obu stron współpracy. Proszę pisać na adres: piotrek.sokolowski@interia.pl lub dzwonić 789454198.
  4. Nieaktualne! Witam serdecznie, w Wielkanocnej promocji sprzedam 9 tekstów, prawie każdy na minimum 10k znaków ze spacją. Wszystkie teksty unikalne i nigdzie nie publikowane. Idealne na wysokiej jakości zaplecze. agencja reklamowa warszawa 1422 słów / 10068zzs (Biznes, Usługi, Reklama) apartamenty Kraków 1458 słów / 10001zzs (Budownictwo, Nieruchomości, Dom, Mieszkanie, Wnętrze) długi weekend 1544 słów / 10026zzs (Hobby, Zabawa, Rozrywka, Gry, Turystyka, Podróże, Noclegi) nowe samochody 1472 słów / 10033zzs (Motoryzacja, Transport) obozy młodzieżowe 1440 słów / 10000zzs (Hobby, Zabawa, Rozrywka, Gry, Turystyka, Podróże, Noclegi) projektowanie logo 1402 słów / 10176zzs (Biznes, Usługi, Reklama) kursy językowe za granicą 1483 słów / 9991zzs (Nauka, Edukacja, Języki Obce) CRM Online 1359 słów / 10043zzs (Biznes, Usługi, IT) kraków mieszkania 1523 słów / 10027zzs (Budownictwo, Nieruchomości, Dom, Mieszkanie) Cena jaka mnie interesuje to 90zł za całość lub 15zł za pojedynczy artykuł. Kto pierwszy ten lepszy. Zgłoszenia na lydzinskigrzegorz [at] gmail.com
  5. Mam do sprzedania 5 merytorycznych, unikalnych artykułów z zakresu medycyny. Teksty oczywiście nie były nigdzie publikowane. Tematy: 1. Cukrzyca, czyli choroba społeczna [min. 4500zzs] 2. Jak walczyć z jesiennym przeziębieniem? [min. 4000zzs] 3. Paradontoza, czyli choroba dziąseł [min. 4000zzs] 4. Reumatyzm- choroba niekoniecznie dorosłych [min. 4000zzs] 5. Atopowe zapalenie skóry, czyli AZS [min. 4500zzs] Każdy artykuł podzielony jest na śródtytuły, zawiera również zdjęcia. Cena - 25zł/sztuka, całość - 100zł. Zapraszam do kontaktu: s.tekstu@gmail.com Styl - www.studio-tekstu.pl Pozostały już tylko 4 artykuły - brak ostatniego.
  6. Absolwentka studiów humanistycznych podejmie sie zleceń na pisanie tekstów oraz wartościowych artykułów na strony internetowe. To, co mogę zagwarantować, to przystępne ceny, szybką realizację i unikatowość. Piszę w pełnym wymiarze godzin, również w wekkendy. Zapraszam do współpracy na PW lub genoweffaaa@wp.pl
  7. Zamów porządne teksty: - marketingowe (treści ofert, opisy produktów, wprowadzenia na strony internetowe), - informacyjne (artykuły, opisy miejsc i wydarzeń), - SEO (do katalogów, na zaplecze, z synonimami lub bez). - w każdym przypadku unikalne, poprawne i skuteczne. Jeśli interesuje Cię któraś z powyższych kategorii, odwiedź od razu portfolio: www.profree.pl a następnie skontaktuj się ze mną: kontakt@profree.pl Ceny do uzgodnienia, w zależności od ilości i charakteru tekstów. FV dostępna. Pozdrawiam serdecznie, Kamil Mucha www.profree.pl kontakt@profree.pl
  8. Witam. Poszukuję osoby do pisania tekstów pod WP. Teksty powinny mieć średnią długość ok. 1000 znaków. Obecnie potrzebuję około 800 tekstów. Tematyka: - biznes, finanse, ekonomia - społeczeństwo, polityka - zdrowie, dieta - nieruchomości, architektura - auta, motocykle - rachunkowość, ekonomia - turystyka Oferty na wykonanie tekstów wraz z ceną proszę składać na adres: pozycja221@gmail.com Możliwa dalsza współpraca. Pozdrawiam Konrad
  9. Mam do zaoferowania artykuły sponsorowane - pozycjonujące na stronie http://www.adsblog.pl w kategoriach: - pozycjonowanie - optymalizacja - marketing - e-biznes - webmastering - hosting i domeny Prawie każdy artykuł bez linkowania wchodzi do top 10 google: Przykładowe pozycje artykułów (które nie były linkowane) przygotowane pod PP "Onet Link" - top 5 "hosting pod wordpressa" - top 2 "jak zainstalować prolink" - top 1 "cpm leader" - top 2 "adfreestyle" - top 2 "InstallC" - top 4 Koszt artykułu - 50 zł. Artykuły bez problemu ( za pomocą kilku linków) można sobie wypozycjonować na top 1. Mam również do sprzedania miejsce w nagłówku na reklamę 468x60 - na tą chwile umieszczona jest reklama hostingu. Koszt 150 zł. miesiąc Statystyki z PP za ten miesiąc (14 dni) uzyskane za pomocą reklamy Artykuły sponsorowane z możliwością sprzedaży własnych produktów lub usług. Możesz również za pomocą mojego bloga sprzedawać konkretną usługę lub produkt. W tym celu oprócz artykułu sponsorowanego otrzymujesz dostęp do panelu administracyjnego gdzie możesz zarządzać sprzedażą własnego produktu. Cena 300 zł. Przykład: Formy płatności : PayPal. DotPay, PayU, Przelew tradycyjny, Płatność przy odbiorze Zainteresowanych proszę o kontakt: e-mail: kontakt@adsblog.pl
  10. Witam , przyjmę za darmo przez cały luty unikalne artykuły do moich 100 prywatnych precli. Wymagania: - artykuł na przynajmniej ok. 1500 znaków - 2 różne artykuły do losowego zamieszczenia - opisy zsynonimizowane - 1-2 linki w treści (1 do strony, drugi może być do podstrony) - tytuły artykułów (też mogą być z synonimami) - tagi, słowa kluczowe wpisów Po dodaniu prześlę raport z linkami wpisów. Precle stoją drugi rok w sieci, na seohostingu, różne IP (różne klasy IP oczywiście). 50 precli na domenach regionalnych, 50 na subdomenach. Szybka indeksacja wpisów, regularnie pingowane. Kontakt i przesyłanie tekstów : jatsu.adm1@gmail.com
  11. "Skuteczny tekst zastępuje dobrego sprzedawcę - pracuje i sprzedaje 24h na dobę." Potrzebujesz dobrych tekstów, które przekonają odbiorcę? Oczekujesz, że będą naprawdę solidnej jakości, wykonane w ustalonym terminie i za rozsądne pieniądze? To świetnie, ponieważ możesz je otrzymać z gwarancją, że spełnią Twoje wymagania. Zamów już teraz: Wypełnianie treścią serwisów www Teksty na firmowe strony www Artykuły branżowe Opisy produktów w sklepach internetowych Teksty z synonimami ze 100-procentową poprawnością wyników Teksty na porządne zaplecze pozycjonerskie, przeznaczone dla czytelnika Jeśli interesują Cię realizacje tekstowe - odwiedź portfolio na www.profree.pl a następnie zapraszam do kontaktu - ustalimy wszystkie szczegóły zlecenia. Na pytania chętnie odpowiem przez e-mail: kontakt@profree.pl lub telefonicznie: 785-913-813. Pozdrawiam, Kamil Mucha Twój Dostawca Treści
  12. Copywriter podejmie zlecenia z dziedziny seo, precle i synonimy o różnym nasyceniu, możliwa stała współpraca, zapraszam http://grzegorzplawecki.blogspot.com/
  13. Zapraszam do umieszczania artykułów w nowo powstałym preclu platnyprecel.pl Wymagania co do artykułów to minimum 2000 znaków i miniaturka w treści. Precel jest płatny jak sama nazwa mówi Moderacja artykułu za symboliczną kwotę 1,23PLN Do końca lutego 2013r. dla użytkowników PIO udostępniam kod wielokrotnego użytku: platnyprecel Każdy dodany artykuł zostanie podlinkowany! Zapraszam
  14. W sprzedaży gotowe artykuły: -Motoryzacja 50x1300 znaków Są w 100% poprawnie stylistycznie, gramatycznie i unikalne. Zostały sprawdzone na portalu textmarket i pozytywnie ocenione. Zapraszam do licytacji na portalu Allegro: http://allegro.pl/ar...2920454023.html
  15. W sprzedaży gotowe artykuły: -Zdrowie 60x1300 znaków Są w 100% poprawnie stylistycznie, gramatycznie i unikalne. Zostały sprawdzone na portalu textmarket i pozytywnie ocenione. Zapraszam do licytacji na portalu Allegro: http://allegro.pl/artykuly-teksty-pressel-seo-copywriting-zdrowie-i2920454023.html
  16. Witam, Mam do sprzedania 6 artykułów między 1100 a 1450 znaków. Każdy po 3zł. Artykuły obecnie wiszą w textmarket, po kupieniu naturalnie znikną stamtąd. 1. Prognozy cen ropy na pierwszy kwartał 2013 rolu: Na drodze do niepodległości Stanów Zjednoczonych do niezależności energetycznej kolejna dekada jest bardzo ważna i kluczowa. Tym bardziej, że w tym czasie w [...] (1115 znaków) 2. Zmiany w kredytach studenckich w 2012 roku: Dobiega koniec roku 2012 i to czas aby podsumować co zmieniło się kredytach studenckich tym bardziej, że ostatnia zmiana wypada pod koniec października [...] (1323 znaki) 3. Na czym poleca kredyt studencki: Wiele osób słyszało kiedyś pojęcie kredytu studenckiego, jednak nie wielu z nas orientuje się na czym on polega a trzeba przyznać, że różni się od [...] (1423 znaki) 4. Możliwość poręczenia kredytów studenckich dla biedniejszych studentów: W grudniu 2012 roku wprowadzone zostały nowe zasady przyznawania kredytów dla studentów w biedniejszych rodzin. Miało to na celu [...] (1152 znaki) 5. Raport korupcyjny świata za grudzień 2012: Stany Zjednoczone mogą być państwem, które posiada jedną z największych sieci ekonomicznych jednak to co dotyczy korupcji przewyższa poziom ekonomiczny [...] (1208 znaków) 6. Co dalej z kredytami studenckimi?: Kredyty studenckie od pewnego czasu zdobywają coraz większe zainteresowanie. Kusi najbardziej fakt, że jesteśmy zobligowanie spłacać kredyt dopiero po 2 latach [...] (1198 znaków) Dodatkowo dłuższy artykuł, aż 3268zł za 8zł. 7. Charakterystyka kredytu oraz pożyczki: Niestety pomimo rozbudowanego systemu informacji jaki jest Internet, a obok niego prasa, radio czy telewizja wiele osób w obecnych czasach nadal nie zdaje [...] (3268 znaków) Kontakt email: qmpelka1@gmail.com Piszę również artykuły na zamówienie za 0,30zł/100zzs w j. polskim oraz j.angielskim za 0,50zł/100zzs
  17. Witam, Mam do sprzedania 6 artykułów między 1100 a 1450 znaków. Każdy po 3,50zł. Artykuły obecnie wiszą w textmarket, po kupieniu naturalnie znikną stamtąd. 1. Prognozy cen ropy na pierwszy kwartał 2013 rolu: Na drodze do niepodległości Stanów Zjednoczonych do niezależności energetycznej kolejna dekada jest bardzo ważna i kluczowa. Tym bardziej, że w tym czasie w [...] (1115 znaków) 2. Zmiany w kredytach studenckich w 2012 roku: Dobiega koniec roku 2012 i to czas aby podsumować co zmieniło się kredytach studenckich tym bardziej, że ostatnia zmiana wypada pod koniec października [...] (1323 znaki) 3. Na czym poleca kredyt studencki: Wiele osób słyszało kiedyś pojęcie kredytu studenckiego, jednak nie wielu z nas orientuje się na czym on polega a trzeba przyznać, że różni się od [...] (1423 znaki) 4. Możliwość poręczenia kredytów studenckich dla biedniejszych studentów: W grudniu 2012 roku wprowadzone zostały nowe zasady przyznawania kredytów dla studentów w biedniejszych rodzin. Miało to na celu [...] (1152 znaki) 5. Raport korupcyjny świata za grudzień 2012: Stany Zjednoczone mogą być państwem, które posiada jedną z największych sieci ekonomicznych jednak to co dotyczy korupcji przewyższa poziom ekonomiczny [...] (1208 znaków) 6. Co dalej z kredytami studenckimi?: Kredyty studenckie od pewnego czasu zdobywają coraz większe zainteresowanie. Kusi najbardziej fakt, że jesteśmy zobligowanie spłacać kredyt dopiero po 2 latach [...] (1198 znaków) Dodatkowo dłuższy artykuł, aż 3268zł za 8zł. 7. Charakterystyka kredytu oraz pożyczki: Niestety pomimo rozbudowanego systemu informacji jaki jest Internet, a obok niego prasa, radio czy telewizja wiele osób w obecnych czasach nadal nie zdaje [...] (3268 znaków) Kontakt email: qmpelka1@gmail.com Piszę również artykuły na zamówienie za 0,40zł/100zzs w j. polskim oraz j.angielskim za 0,60zł/100zzs
  18. Witam serdecznie, wykonam dla Państwa wszelkiego rodzaju teksty od precli po felietony dziennikarskie. Moim atutem jest lekkie pióro i łatwość przyswajania wszelkiej wiedzy, co w przypadku pisania tekstów seo jest szczególnie ważne. Ukończone studia dziennikarskie i praca w zawodzie to również argument, który powinien Państwa przekonać do mojej oferty. Na życzenie dostępne próbki tekstów oraz linki do moich prac. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. K. Jurczyk e-mail: kosmo353@wp.pl F.H.U. INSTAL-TEXT ul. Częstochowska 85 46-320 Praszka NIP: 7542874331
  19. Mam do sprzedania artykuły 1. Zmiany w kredytach studenckich w 2012 roku: Dobiega koniec roku 2012 i to czas aby podsumować co zmieniło się kredytach studenckich tym bardziej, że ostatnia zmiana wypada pod koniec października tego roku.... [ilość znaków:1323] Cena: 5zł 2. Na czym polega kredyt studencki: Wiele osób słyszało kiedyś pojęcie kredytu studenckiego, jednak nie wielu z nas orientuje się na czym on polega a trzeba przyznać, że różni się od zwykłego kredytu... [ilość znaków:1423] Cena: 5zł 3. Możliwości poręczenia kredytów studenckich dla niedniejszych studentów: W grudniu 2012 roku wprowadzone zostały nowe zasady przyznawania kredytów dla studentów w biedniejszych rodzin. Miało to na celu zabezpieczenia... [ilość znaków:1152] Cena: 4,50zł 4. Charakterystyka kredytu: Niestety pomimo rozbudowanego systemu informacji jaki jest Internet, a obok niego prasa, radio czy telewizja wiele osób w obecnych czasach nadal nie zdaje... [ilość znaków:3268] Cena: 15zł 5. Zmiany w kredytach studenckich w grudniu 2012 roku: Kredyty studenckie od pewnego czasu zdobywają coraz większe zainteresowanie. Kusi najbardziej fakt, że jesteśmy zobligowanie spłacać kredyt... [ilość znaków:1198] Cena: 4,50zł Piszę również na zlecenie w stawce 0,40zł za 100 znaków. Kontakt: qmpelka1@gmail.com
  20. Witam, Mam do sprzedania artykuły wysokojakościowe na temat SEO. Pisane są przez osobę zorientowaną w branży. Artykuły dotyczą świeżych informacji ze świata SEO. Temat Różne ścieżki SEO - którą wybrać? Ilość znaków: 4 371; Cena :19,00 zł Jakość artykułów a stawianie zaplecza. Ilość znaków: 3 057;Cena :13,00 zł Krótka historia SEO w Polsce. Ilość znaków:3 109;Cena :13,00 zł Jak wybrać frazy do pozycjonowania. Ilość znaków: 3 063;Cena;13,00 zł Znienawidzone linki "no follow" a Trusk Rank. Ilość znaków:1 787;Cena : 5,00 zł Pozycjonowanie wewnętrzne - czy jest potrzebne? Ilość znaków:1 803;Cena :5,00 zł Rola linków "no follow" w pozycjonowaniu. Ilość znaków:1 503;Cena :4,00 zł Strony śmieciowe a SERPy. Ilość znaków:1 488; Cena : 4,00 zł Wpływ linków z Facebooka i Twittera na pozycjonowanie. Ilość znaków: 1 295;Cena :4,00 zł Łącznie: 21 476 Cena całkowita: 80,00 zł Za 80zł mogą Państwo mieć dobry początek na wysokojakościowego bloga o SEO. Jest również możliwość sprzedaży artykułów pojedynczo lub zamówienie artykułów w tej tematyce jak i również w innej. Wszelkie zapytania i oferty proszę kierować na adres: qmpelka1@gmail.com
  21. Witamy. Chcielibyśmy Państwu zaoferować wykonanie tekstów z synonimami na różne tematy. Jeżeli potrzebujesz dużej ilości artykułów, możesz skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy otrzymanie wysokiej jakości BEZBŁĘDNYCH tekstów z synonimami o wysokim zagęszczeniu. Cena za artykuły z synonimami to 4 zł / 1000 znaków (bez spacji). Znaki liczone są w tekście z synonimami. Jeżeli jesteś zainteresowana/y, napisz do nas podając: opis zlecenia (tematyka, przeznaczenie tekstów), ilość tekstów, liczba znaków w tekście z synonimami, minimalna liczba znaków w tekście po wygenerowaniu. Centrum Integracji Społecznej HOLOS E-mail: marketing@cis.bialystok.pl WYSTAWIAMY FAKTURY VAT Stowarzyszenie HOLOS NIP: 542-316-79-16 REGON: 200362518 http://marketing.cis.bialystok.pl
  22. Artykuły finansowe (5zł za sztukę): 1. ZMIANY W KREYTACH STUDENCKICH W 2012 ROKU urywek: Dobiega koniec roku 2012 i to czas aby podsumować co zmieniło się kredytach studenckich tym bardziej, że ostatnia zmiana wypada pod koniec października tego roku. [...] Ilość znaków: 1323 2. NA CZYM POLEGA KREDYT STUDENCKI Urywek: Wiele osób słyszało kiedyś pojęcie kredytu studenckiego, jednak nie wielu z nas orientuje się na czym on polega a trzeba przyznać, że różni się od zwykłego kredytu. Kredyt studencki [...] Ilość znaków: 1423 3. MOŻLIWOŚCI PORĘCZENIA KREDYTÓW STUDENCKICH DLA BIEDNIEJSZYCH STUDENTÓW Urywek: W grudniu 2012 roku wprowadzone zostały nowe zasady przyznawania kredytów dla studentów w biedniejszych rodzin. Miało to na celu zabezpieczenia finansowe banku [...] Ilość znaków: 1152 EDYCJA: Artykuły ślubne sprzedane Wykonam też teksty na życzenie nie tylko z tej branży w cenie 0,40zł na 100 znaków, kontakt: qmpelka1@gmail.com
  23. Hej ludziska, Mam ogromną prośbę ... chciałbym trochę wypromowac swoja witrynkę a nie bardzo wiem jak więc jak można to pomozcie troche. Byloby super gdybyscie sie podzielisli informacja ze znajomymi na profilach społecznościowych a juz nie mowie jak byloby ekstra gdybyscie cos wpisali od siebie na moją stronke. Pozdrawiam i z gory dzieki moja stronka http://www.artroom.net.pl
  24. Potrzebujesz tekstów? Jeśli tak, z pewnością chcesz, żeby były poprawne, logiczne i merytoryczne. Mam dobrą wiadomość - możesz zamówić ich profesjonalne wykonanie. Moi klienci wracają z kolejnymi realizacjami. Co ich zachęca? Dostają to, czego oczekują od treści. Ty też możesz. Zamów już teraz: - teksty na strony www - teksty z synonimami do mieszarek - teksty na porządne zaplecze dla czytelnika - teksty do katalogów preclowych Masz gwarancję, że dostaniesz satysfakcjonujące Cię teksty. Odwiedź portfolio na: profree.pl lub od razu napisz do mnie: kontakt@profree.pl Pozdrawiam serdecznie Dostawca Treści
  25. Witam mam do sprzedania, kilkadziesiąt paczek 1000 znakowych po 20 artów każda, z zakresu budownictwa/ nieruchomości dekoracji wnętrz i architektury Sprzedaje teksty hurtowo teksty są, w pełni unikalne ręczę za nie swoją reputacją. Nasze zlecenia realizujemy bardzo szybko. Mamy także inne frazy, do sprzedania w naszej ofercie. Dodatkowo też wykonuje różne zlecenia, teksty, teksty na bloga na zlecenie, podobnie same blogi z gotowymi artami tematycznymi Mile widziana, propozycja dłuższej/stałej współpracy Kontakt e-mail plomyks11@gmail.com GG;4970233
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy