Skocz do zawartości

ManiaQ

Forumowicze
  • Postów

    503
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez ManiaQ

  1. Do wczoraj czyli do końca niedzieli - a dzięki wieczornemu padowi ich panelu nie udało mi się z niej skorzystać - kiepsko to wyszło :/
  2. ManiaQ

    STATLINK.pl

    chłopie błagam! trochę samodzielności! na poprzedniej stronie jak i 20 poprzednich stronach jest dyskusja o tym, że ostatnio system ma problemy z przydzielaniem linków na czas. wystarczy najpierw poczytać.
  3. To podstawa działania systemu rotacyjnego. Za punkty nie kupujesz linków tylko dostajesz za nie określoną ilość pobrań dziennie i umieszczenia linku na losowych domenach z systemu. Linki się tam świecą a po określonym czasie znikają.
  4. ManiaQ

    STATLINK.pl

    System od kilku dni nie przydziela nowych linków - też tak macie?
  5. ManiaQ

    ZenBLOG

    pytanie jak coś zrobić i czy można to zrobić: mam zennopostera licencję standard zainstalowanego na 2 kompach + zenblog. chcę korzystać z jednego zenka w pracy a jednego na laptopie ale chcę mieć dostep do wszystkich projektów zenbloga. Stąd moje pytanie - które pliki/foldery itd należy synchronizować pomiędzy komputerami abym posiadał te same dane z zenbloga i tu i tu?
  6. ManiaQ

    STATLINK.pl

    ja zupełnie nie rozumiem brania pod uwagę Y! żadnego SWLa w Polsce nie stać nawet na 49$ miesięcznie za dostęp do np API Ahrefs-a
  7. ManiaQ

    STATLINK.pl

    ogólnie zwracanie uwagi na Y! to w chwili obecnej bezsens. szczególnie gdy za kilka miesięcy przestanie działać - czyli to zmiana tylko na krótki okres. czyli teraz nic tylko nabijamy sobie backlinki rumakiem i scrapeboxem i nasze strony będą super! @eria86 500 bl w niektórych systemach to też tak szczerze żart bo duża część tych linków pochodzi z blastów.
  8. to nie dobry komentarz - to admin który nie wie do czego nam służą blogi takie jak jego
  9. ManiaQ

    STATLINK.pl

    linkme w tej kwestii działa znacznie szybciej oj tez potrafią się czasami zaciąć na kilka dni
  10. Odpowiedź skasowana bo myślałem, że czytam temat o SeoBohaterze i że skrót SB do tego się odnosi. Sorki ale zmęczenie daje się we znaki
  11. ManiaQ

    STATLINK.pl

    mam pytanie do doświadczonych użytkowników systemu i do osób tworzących zaplecze pod statlink. Wg jakich zasad najlepiej jest tworzyć strony pod statlink? np w LinkmeElite większość osób klepie po 14-15 podstron na subdomenie a jak to wygląda w statlinku?
  12. i wlasnie ta sytuacja pokazuje jak bardzo wazna jest mozliwosc korzystania z jednej kopii skryptu na wszystkich serwisach na jednym serwerze o czym juz kiedys pisalem. i mam teraz wgrywac nowy plik do 30 katalogow 30 serwisow zamiast jednego pliku dla wszystkich.
  13. jak masz '2' strony w systemie to moze i nic nie zauwazyles. ja mam na tyle, zeby zauwazyc ze przelicznik sie zmienil, o czym nie bylo wzmianki. w ewebie punkty skacza mi po 10% dziennie to na plus to na minus przy 90 domenach ale jakos nie oglaszam afery w eweblinku
  14. mnie tez sie jakos ilosc punktow nie zmienila? wiec o co biega??
  15. Przydzielone punkty to nie cale 3200 , domena kilku letnia i caly czas ten sam temat. Zamiast rosnac to polecialem poza 100 shout.gif zajefajny ten system wykrzyknik.gif wykrzyknik.gif a jakie masz dowody na to ze spadek strony spowodowany jest uzywaniem gotlinka? albo czy twoja stronka nie wroci za tydzien czy dwa na wyzszej pozycji? sadze ze gdybys mial troche wieksze doswiadczenie to wiedzialby ze czasami z googlem dzieja sie rozne rzeczy. i czasami prostej odpowiedzi znalesc na to nie mozna Kim są admini gotlinka? szczerze mowiac niewiele mnie to jako uzytkownika obchodzi. co poza komfortem psychicznym daje ci to ze wiesz kto stoi za np weblinkim czy linkme? system jest bardziej skuteczny gdy wiesz kto za nim stoi?
  16. statystyki pobran nie pojawiaja sie na zywo przy malych ilosciach punktow liczba pobran pojawia sie co kilka godzin
  17. mam jeszcze tylko jedna propozycje odnosnie sprawdzania pozycji. wiadomo ze jak dodaje linki z keywordami to czesc z nich jest wazniejsza a czesc mniej wazna.dla przykladu dodaje linki na dlugasny ogon.np 2 keywordy glowne i 100 mniej waznych.na glowne daje po 5k czyli razem 10k punktow a na pozostale po 200 punktow czyli tez 20k razem. wiadomo ze te glowne sa najazniejsze wiec mozna zrobic takie rozroznienie dla sprawdzania pozycji.czestotliwosc sprawdzania pozycji w zaleznosci od ilosci punktow na slowo.czyli np: od 200 pkt - pozycja sprawdzana co 7 dni od 500 pkt - pozycja sprawdzana 2 razy w tyg 1000 pkt i wiecej - pozycja sprawdzana codziennie oczywiscie to tylko przyklad. wiedomo ze zmiany pozycji glownych keywordow chce znac codziennie ale sprawdzanie pozycji dla pozostalych keyow codziennie nie ma sensu. czyli i uzytkownikom mysle ze ulatwi to troche robote a i wam odciazy serwer bo keye beda sprawdzane tak czesto im wazniejsze sa
  18. spoko. chce umiescic jedna kopie skryptu na serwerze i na kazdej domenie subdomenie includowac w postaci /home/srutututu/domena.com/jednakopiapliku.php eweblink lyka to bez problemu, seonet tez, elitelink po delikatnej modyfikacji skryptu (tylko nikomu nie mowcie ) ale gotlink nawet po modyfikacji mi tego nie lyka (tak tak wiem nie wolno modyfikowac ale robie to nie po to zeby oszukiwac ale zeby dzialalo )
  19. czy jest juz uwzgledniona mozliwosc uzywania jednej kopii skryptu na calym serwerze? chcialbym pododawac strony ale srednio chce mi sie do dwustu serwisow wrzucac pliki i nadawac uprawnienia. probowalem zainstalowac system z plikiem umieszczonym gdzie indziej na serwerze i ze sciezka do niego. na stronie wyswiatal sie link do gotlink ale nie moglem jej aktywowac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności