Jump to content

Tadesor

Forumowicze
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Komentarze typu "nie wiem po co komu mapa przy stronie z góra 200 podstronami" to jest unikanie odpowiedzi. Komunikat o błędzie występuje, gdy go mam na serwerze. Co robię przy pomocy tego pliku? Tego chyba nie trzeba wyjaśniać - zresztą nie o to pytałem. Poza tym prowadzę też serwisy z >1000 podstonami, więc jak taki problem występuje, to chciałbym znać powody... Czy to jest normalne, że zgłaszasz mapę strony i masz taki komunikat? I dlaczego tylko na tym serwerze!
  2. Nie wiem co się dzieje. Mapę strony robię dla pięciu swoich serwisów. Wszędzie chodzi bez zarzutu, Google nie ma problemów z jej pobieraniem, a w serwisie ustawionym na http://subtech.pl/ ciągle mam ten sam błąd: Plik robots.txt nieosiągalny. Komunikat jest ten sam, gdy na serwerze: - nie ma pliku robots.txt - plik robots.txt jest pusty - plik robots.txt jest umieszczony Walidacja sitemap.xml nie wykazuje błędów. Pliki sitemap.xml i robots.txt są dostępne z przeglądarki. W sitemap są znaki akceptowane przez Google (chodzi tu głównie o ampersand). Nie mam pojęcia, czy ustawienia serwera mogą na to wpływać (nie sądzę, żeby tak było). Parametry hostingu (mam zamiar je dokładnie sprawdzić) nie wyglądają na najgorsze. Z takim problemem już się spotkałem - był przedstawiony na jednym z forów (nie pamietam na jakim). Ponoć gościowi problem zniknął po zmianie hostingu i przeniesieniu na inny serwer. Nie znalazłem jednak żadnej nawet sugestii przyczyn takiej sytuacji. Z góry dziękuję za rzeczowe wskazówki.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy