Jump to content

tjay99

Forumowicze
 • Content Count

  3,635
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by tjay99

 1. Witam,

  Na potrzeby pracy magisterskiej badam zachowania konsumentów podczas dokonywania zakupu odzieży w Internecie. Możecie mi pomóc wypełniając krótką ankietę, o co dzisiaj Was proszę.

  Ankieta skierowana jest do osób, które w przeszłości przynajmniej raz dokonały zakupu produktu odzieżowego w Internecie. Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut.

  Link do ankiety: http://goo.gl/forms/D1cIvDoxMi

  Z góry dziękuję.

 2. Stronę poddałbym modernizacji. Proponuje wykorzystać wordpress i przerobić pod siebie jakiś szablon. Fajnie jakby znalazło się na niej więcej treści - może też jakiś blog opisujący życie na mazurach (tematów jest mnóstwo). Same zdjęcia też możesz opisać krótką, kilkudaniową historią. Mało mazur na tej stronie.

  Frazy musisz przeanalizować: domek na mazurach, domek letniskowy mazury itd.

  Ogłoszenia jak najbardziej dodawaj. Jest trochę darmowych portali. Dobrze jakby była w nich możliwość dodania linku. Zadbaj o dobre zdjęcia i najlepiej unikalne opisy.

  Fanpage na FB może być dobrą reklamą. Jego idee należy przemyśleć. Może to być fanpage kręcący się w tematyce mazur, bez jakieś nachalnej reklamy domku. To co na nim zamieszczasz powinno pokazywać zalety i uroki tego miejsca. Niech obserwujący go ludzie wiedzą, że jest to raj dla szukających spokoju, dla wędkarzy, dla... itd.

  • Like 1
 3. Fachowcem od kodu nie jestem i zazwyczaj stosuję metodę prób i błędów, ale to powinno zadziałać:

  RewriteEngine On
  RewriteRule ^index.html$ http://www.burkot.com.pl/$1 [R=301,L]
  
  RewriteEngine On
  RewriteRule ^pl,pracownia.html$ http://www.burkot.com.pl/$1 [R=301,L]
  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy