Lorbas

Forumowicze
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Zauważyłem, że Google ostatnio sporo miesza w swoich narzędziach, ich ustawieniach i algorytmach, wcale bym się nie zdziwił gdyby to wysłali przez pomyłkę.
 2. Lorbas

  Adsense podsumowanie 14 lat + RODO

  To AdSense już tak niedomaga na zwykłych stronach?
 3. W takim przypadku nie licz na wzrost pozycji. Co innego np. taki wątek na forum jak ten - ciągle jest coś dokładane, wielkość contentu rośnie, a co za tym idzie - szansa na wejścia z długiego ogona. Im więcej sensownego tekstu, tym bardziej jest on wartościowy dla Google, przez co i pozycja może urosnąć.
 4. Jeśli to będzie aktualizacja o wartościowy content to wpłynie na pozycję, ale sama w sobie częsta aktualizacja treści, poza częstszymi wizytami robota nic nie da. No a poza tym więcej treści, to większa szansa na wejścia z długiego ogona.
 5. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Dokładnie, działania LeadBullet zakrawają o złodziejstwo i tyle. Jedyny sposób w takim przypadku to ciągnąć ich do sądu - sprawa z góry wygrana, no ale trzeba poświęcić trochę czasu. Te sępy właśnie myślą, że drobni ciułacze nie odważą się na sąd a oni oszczędzą parę stówek.
 6. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Mi również firma LeadBullet SA za pośrednictwem Prolink jest dłużna niecałe 300 zł. Firma okazała się nierzetelna. Już nigdy nie zaufam firmie LeadBullet SA oraz żadnemu z dotychczasowych jej członków zarządu, w składzie: Kloc Artur Krzysztof, Rybka Krzysztof, Falenta Rybka Jolanta Agnieszka, Kuczyński Grzegorz, Jasiński Michał, Pawłowski Łukasz, Chorowiec Włas
 7. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Ja tylko jestem ciekaw, jaką logiką kieruje się zarząd LeadBullet Spółka Akcyjna, nie wywiązując się ze swoich wierzytelności. Przecież wiadomo, że jeśli LeadBullet jest komuś dłużny większe pieniądze, to z pewnością taka osoba będzie się domagać swoich praw przed sądem, a w końcu i tak odzyska kasę. Oskubać można jedynie drobnych wydawców, na kilkadziesiąt, kilkaset złotych - ale po co? Bajerowanie i kłamliwe tłumaczenie się regulaminem może i da oszczędności, ale w porównaniu z utratą dobrego imienia firmy - będą one znikome. Już teraz Lead Bullet figuruje na wielu stronach jako dłużnik. Czy to jest warte zaoszczędzonej kasy?
 8. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  A u mnie październikowa faktura nadal nieopłacona, wizja zgłoszenia sprawy do prokuratury z art. 300 - 302 k.k. staje się coraz bardziej kusząca. Nudzi już mnie bezowocna i coraz bardziej bezczelna korespondencja z konsultantką Magdaleną Musińską.
 9. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Potwierdzam, regulamin jest zgodny i aktualny. Ja także dzisiaj otrzymałem podobną, bezpodstawną odpowiedź, której się uczepili: Oczywiście na stwierdzenie, że to oni pierwsi złamali regulamin a linki nadal wisiały na stronie grubo ponad miesiąc od momentu upłynięcia terminu wypłaty odpowiedzi już nie uzyskałem. A i jeszcze jedno. Nie wiem czy ktoś z Was akceptował w trakcie trwania współpracy z Prolink jakieś zmiany w regulaminie, których było całkiem sporo. Np. zapis "Wydawca nie może usunąć linków, ani domen przed dokonaniem weryfikacji poprawności emisji i otrzymaniem wynagrodzenia. Wypłata zostanie zrealizowana, gdy emisja wszystkich linków będzie prawidłowa, w przeciwnym wypadku zostanie ona wstrzymana do czasu rozwiązania ewentualnych problemów. " pojawił się dopiero w 2013 roku, zmiany można prześledzić m.in. tu: http://web.archive.org/web/20130601000000*/http://prolink.pl/regulamin.html
 10. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Złodziejstwo trwa w najlepsze - przelew zlecony 03-10-2014 nadal nie dotarł, maile olewają, chyba trzeba wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty.
 11. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  We wtorek też dostałem odpowiedź na moje ponaglenia: Oczywiście kasy jak nie ma tak nie ma.
 12. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Lepiej unikać każdego innego biznesu stworzonego przez LeadBullet Spółka Akcyjna. Skoro tak traktują współpracowników, to każdy inny interes, który otworzą też pewnie będzie polegał na dymaniu klientów.
 13. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Na maile już nawet nie raczą odpowiadać.
 14. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  U mnie data wystawienia 03-10-2014 - przelewu nadal brak, żenada...
 15. Lorbas

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  W tym momencie cała spółka LeadBullet Spółka Akcyjna jest spalona, czyli wszystkie jej usługi - łącznie z nextcontent.pl Firma, która nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań to po prostu złodzieje. Jeśli coś się nie udaje - niech zamkną biznes, wypłącą należności i wszystko będzie ok, a nie chowają głowę w piach i wysyłają durne maile z zapewnieniami, że kasa w kolejnym tygodniu będzie wysłana. Wychodzi na to, że sprawę będzie trzeba zakończyć niestety w sądzie.