ARES

Forumowicze
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O ARES

 • Urodziny 21.02.1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://podobnestrony.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Generale, otoczyli nas ze wszystkich stron! Świetnie, a więc możemy atakować w dowolnym kierunku!
 1. Czy macie również problem z wypłaceniem prowizji z tej sieci?
 2. ARES

  Convertiser kolejny scamer?

  Dziękuję za odpowiedź, czekam w takim razie na rozliczenie.
 3. ARES

  Convertiser kolejny scamer?

  Mam pytanie do wydawców chwilówek, jak u Was wygląda rozliczenie za szybkagotówka? Mam jeszcze zaakceptowane i nierozliczone leady z maja....
 4. @Hicarian, ta 35% konwersja to chyba żart A w październiku promowałeś wandoo? Jak to u Ciebie wyglądało?
 5. Witam, czy ktoś promuje/promował program wandoo.pl w AdTraction? W rozliczeniu za październik miałem 22% zaakceptowanych pożyczek (ponad 40 leadów). W listopadzie 1 zaakceptowana pożyczka na 30 leadów przy rzekomo 35% akceptacji wniosków dla wszystkich wygenerowanych leadów. Sprawdziłem IP osób, które wygenerowały leady, 28 osób pochodziło z Polski. Ponadto zweryfikowałem jak Ci użytkownicy trafili na moją stroną - prawie wszyscy z Google przez reklamy lub z wyników organicznych - zawsze szukali chwilówek. Wandoo jest pośrednikiem, więc wysyła zapytanie do wielu firm, więc wydaje mi się to bardzo podejrzane, że nastąpił spadek z 22% zaakceptowanych (co i tak wydaje się mało przy jakości ruchu) do 3%. Wyższą konwersję mam na programach firm, które bezpośrednio udzielają pożyczek. Jak wyglądają konwersje u Was?
 6. ARES

  Odrzucona reklama na fb

  Dziękuję za odpowiedzi Usunąłem zdjęcie w tle i włączyłem reklamę ze zdjęciem z biblioteki FB, zaakceptowali
 7. ARES

  Odrzucona reklama na fb

  Witam, postanowiłem założyć fanpage i zdobyć trochę fanów, dzięki reklamom fb. Niestety za pierwszym razem wrzuciłem zdjęcie w tle, które miało za dużo tekstu i reklama została odrzucona. Wgrałem nowe zdjęcie, niestety aktualnie każda reklama zostaje odrzucana (nawet promowanie postów). Problem dotyczy https://www.facebook.com/PodobneStrony/ Czy widzicie coś, co jest niezgodne z zasadami fb? Odwołanie też nic nie daje. Dostałem odpowiedź "Sprawdziliśmy Twoje konto i zauważyliśmy, że zawartość promowana przez tę reklamę jest zabroniona. Zastrzegamy sobie prawo do ustalania, jakie reklamy akceptujemy i odrzucania reklam promujących określone produkty i usługi lub reklam powiązanych z określonymi produktami i usługami, oraz do zabraniania tworzenia reklam danego produktu na Facebooku. Nie bardzo wiem co mam poprawić, z góry dziękuję za pomoc.
 8. ARES

  Sklep z zabawkami do oceny

  Oba fajna, chociaż pierwszy moim zdaniem minimalnie lepszy. Sugerują również popatrzeć na swoją konkurencję i wykorzystać z ich stron wszystkie najlepsze rozwiązania.
 9. ARES

  Strona do oceny - fotograf ślubny

  Strona główna całkiem przyjemna, nie podobają mi się natomiast podstrony. Tło z gradientem wygląda moim zdaniem słabo. Może spróbuj z innymi kolorami.
 10. Chętnie przetestuje, czekam na akceptację Sugeruję również zatrudnić kogoś ze znajomością języka polskiego Czy macie jakieś programy na rynek USA?
 11. ARES

  Sklep do oceny

  Strona przyjemna dla oka Jedyna rzecz, która mi się nie podoba do brak hoverów na obrazkach (teczki itp.)
 12. Najlepiej się zarejestrować i sprawdzić samemu http://podobnestrony.pl/do/systempartnerski.pl, stawki się często różnią pomiędzy różnymi systemami. Jeżeli Twoja strona ma spory ruch, lepiej korzystać z różnych systemów. Dopiero niedawno zacząłem współpracę z systempartnerski.pl i też mam kilka powiadomień na maila o zarejestrowanym wniosku, a w panelu nic nie widzę. Może jest to spowodowane tym, że w niektórych programach kasę dostaje osoba, która jako pierwsza przekierowała do strony danego użytkownika. Trzeba ich dopytać.
 13. ARES

  Jakie filmy warto obejrzeć ?

  Wczoraj leciał na polsacie Gangster, całkiem fajny
 14. Zamień wszystkie href="index.html" na href="/" i dodaj do nich np. title="Renovatorium - renowacja zabytków" Dodaj przekierowanie z /index.html na / Dodaj w stopce link do swojej strony z podaną nazwą.
 15. ARES

  Pytanie do wydawców chwilówek

  @Finan, to było do ar4