Jump to content

michalk

Forumowicze
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michalk

 1. dzięki wielkie. Nie mogłem się do tego dokopać na stacku. Widocznie źle zadawałem pytanie
 2. napisałem skrypt do pobierania treści ze stron i staram się też pobierać favicony. Googlowałem i wszędzie piszą żeby przeglądarka wyświetlała ikonkę strony na karcie trzeba dodać kod: <link rel="Shortcut icon" href="adres ikony" /> ale na wielu stronach, które wyświetlają ikonkę nie ma takiego kodu amazon, audible czy http://www.startuplessonslearned.com/2009/04/validated-learning-about-customers.html gdzie jest ukryte odniesienie do ikonki, którego ja nie widzę? Z góry dzięki za pomoc
 3. Korzystam od jakiegoś czasu z płatnej wersji OPS ale nie spełnia moich oczekiwań. Według moich analiz Ahrefs oraz MajesticSeo znajdują o wiele więcej BL. Czy korzysta ktoś z Was z płatnej wersji któregoś z tych narzędzi? Które polecacie bardziej? Zależy mi przede wszystkim na dużej bazie BL oraz czytelnym przedstawieniu danych tupu: % anchorów, pogrupowanie linków według wewnętrznych wskaźników systemu (np. PA/DA w OSE).
 4. Pozycjonuję domenę .pl pod frazy polskie, jednak klient zażyczył sobie, że chce być również widoczny w google.de oraz google.co.uk. Na stronie głównej tekst jest w 3 językach, polskim, niemieckim oraz angielskim. Czy Waszym zdaniem może to być problematyczne? Drugie pytanie, czy w google.de i co.uk da się wypozycjonować podstrony typu www.domena.pl/en-home.html itp? tekst oczywiście przygotowany w odpowiednim języku. Frazy raczej łatwe. Być może lepiej postawić dwie dodatkowe domeny domena.de oraz domena.co.uk ?
 5. Proszę o PW - jestem zainteresowany!
 6. Szukam osoby z doświadczeniem, która podejmie się optymalizacji stron WWW. WYMAGANIA: Programista PHP, który samodzielnie przeprowadzi audyt strony a następnie wdroży wszystkie zmiany na stronie. Wymagana znajomość języków: HMTL, CSS, PHP, MYSQL. Sprawna obsługa takich CMS'ów jak Joomla!, WordPress, PrestaShop. W zamian oferuję: - umowa o zlecenie - praca w biurze lub zdalnie Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem e-mail: baublis74@gmail.com
 7. Z mojej strony mogę powiedzieć, że rezultaty zauważyłem. Co prawda nie korzystałem z Fancop'a ale przpeprowadziłem akcję wśród znajomych polegającą na udostępnianiu oraz plusowaniu stron+podstrony i rezultaty są jak najbardziej zadawalające.
 8. Następnym razem sprzedawca musi robić tego hot doga w drugiej ręce, może klient nie będzie miał zastrzeżeń
 9. W moim przypadku chodzi przede wszystkim o dywersyfikację linków. Wszystkie moje strony, które linkowałem jednym sposobem (SWL'e) poleciały w dół. Reszta bez zmian lub w górę.
 10. Dlaczego uwazasz ze 301 nie pomoże? Jeżeli wywali znaczna część linków z SWL'i zrobi przekierowanie to zachowa inne istotne parametry domen.
 11. Jak dla mnie to wywalasz wszystkie linki z SWL'i - masz szczęście, że nie będzie to zbyt trudne Zakładasz nowe domeny dajesz 301 i linkujesz od podstaw zwracając uwagę na to skąd pochodzą linki.
 12. Hej, Przez wiele lat pomagałem jak tylko mogłem udzielając się na forum. W pewnym momencie z pozycjonowania przerzuciłem się na tworzenie aplikacji na komórki. Tworzymy aplikację EduKoala i potrzebuję nieco Waszej pomocy, a w szczególności osób, które mają dzieci. Poniżej przesyłam link do 2minutowej ankiety. Będę strasznie wdzięczny jeśli ją wypełnicie http://freeonlinesurveys.com/s.asp?sid=duw755ba7b5zmug49020
 13. Zabawka dla geeków nie utrudnia Tobie w żaden sposób normalnego użytkowania telefonu. W Androidach żeby odblokować telefon musisz przeciągnąć ekran. Jeśli w danym momencie potrzebujesz oblokować telefon przeciągasz przycisk "give up:(" czyli tak jak byś odblokowywał standardowy ekran. P.S. Zagłosować możesz chociaż dlatego, że jesteśmy jedynym polskim projektem na 45 z całego świata i mamy duże szanse to wygrać, ale potrzebne nam są głosy rodaków
 14. Słyszę to z każdej strony:) Niestety 54 godzinny maraton na Startup Weekend Warszawa + 3 dni latania po Warszawie nie daje za bardzo siły, ale oczywiście krytyka jest tutaj na miejscu Dziękuje wszystkim za głosy
 15. EduKoala to aplikacja na komórkę, która ułatwia naukę. Możesz pomóc rozwinąć nam polski projekt oddając na nas swój głos tutaj: http://edukoala.com/vote Dla Ciebie to jedna minuta, a dzięki Tobie Polska ma szansę wygrać z 45 innymi krajami. Więcej o naszym projekcie dowiesz się z mediów: http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,1070097...konkursie_.html http://antyweb.pl/edukoala-wygrywa-startup-weekend/ http://www.youtube.com/watch?v=N5KU00gfpyQ
 16. Hej, Pozycjonuje strony, ale nigdy nie pozycjonowałem na frazy randki, escort, sex itp. Nie mam też zamiaru tego zmieniać. Z uwagi, że znajomy chciałby wypozycjonować taką stronę w google.co.uk chciałbym znaleźć kogoś kto podejmie się takiego zlecenia. Jeśli znacie kogoś od takich fraz to proszę o kontakt na PW
 17. Witam! Jakim programem mogę sprawdzić jakie linki prowadzą do strony internetowej
 18. Tak wątek cały przekopałem tylko jeśli mam klientowi dać lekturę z 16 stron, gdzie czasami informacje są nie na temat to nie jest to najlepszy sposób przekonania go:)
 19. Witam! Mam pewną klientkę która otrzymała telefon od znanej wszystkim firmie. Tak, ta firma która opisywana jest w forbes i ma ogromne wskaźniki wzrostu. Oferta brzmiała tak: Proszę podać wszystkie swoje frazy pod jakimi jest Pani pozycjonowana, a my zrobimy to dwa razy taniej. Jedyny warunek to podpisanie umowy na 2 lata. Jeśli mogę Was prosić jako kolegów po fachu, to wypowiedzcie się dlaczego ta firma NIE POWINNA korzystać z usług SS mimo, że ich referencje są ogromne. Myślę, że ten wątek pomoże też Wam w przejęciu klientów. P.S. Nie chodzi mi o piętnowanie praktyki przejmowania klientów. Jeśli w taki sposób dzwoniłby Artefakt, MaxRoy to miałbym chociaż pewność, że firma przechodzi w dobre ręce.
 20. Witam! Ostatnio ilość zapytań o pozycjonowanie przerasta trochę nasze możliwości. Źle się wyraziłem, nie nasze a seo quake. Klienci muszą długo czekać na wyceny, bo przy parametrach ld i l widzę ciągłe errory. Można wyceniać na oko, ale taka metoda ostatecznie nie jest pewna. Jak wy wyceniacie frazy? Korzystacie z seoquaka czy może są jakieś inne narzędzia?
 21. dzięki za czas włożony w tego posta. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony formularz to będę wdzięczny za podzielenie się taką wiedzą.
 22. Witam! Staram się o dotacje unijną. Jednym z elementów zgłoszenia jest wypełnienie testu psychologicznego. Pewnie nie ma to wielkiego znaczenia przy ocenie projektów, ale załapanie kilku dodatkowych punktów może zawsze się przydać. Może ktoś z Was pracował w dziale HR i wie jak właściwie odpowiedzieć na pytanie które zamieszczam poniżej: 1.Dlaczego chcesz rozpocząć działalność gospodarczą? 2.Jakie są Twoje silne i słabe strony? - tutaj znalazłem taki artykuł -> http://www.consultants.pl/porady_praca/roz...adac-na-pytania 3.Jak radzisz sobie z kryzysowymi sytuacjami?
 23. No to wiem, że nie tylko ja mam problemy. Zostaje opierać się na doświadczeniu w wyborze fraz.
 24. no to pinger zastąpi demotywatory:D
 25. Witam! Mam pewien problem z dobraniem słów do wyceny. Wcześniej kiedy klient nie wiedział jakie chce frazy sugerowałem mu te które podrzucał adwords.google.pl/select/KeywordToolExternal. Wpisywałem "stomatolog Poznań" i skrypt pokazywał mi propozycje + ilość wyszukań. Teraz pokazuje propozycje, ale ilość wyszukań niestety już nie ujawnia. Czy da się sprawdzić teraz jakoś sensownie czy lepsza jest fraza stomatolog poznań czy dentysta poznań i ile mają wyszukań? To jest oczywiście przykład, ale bez tego narzędzie czuje się trochę jak bez ręki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy