Jump to content

Maxximilian

Forumowicze
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://foto.recenzja.pl
 1. Swego czasu wydenyowałem neostradę na pół Warszawy dla jednej takiej panci... Z jednej strony wydenyowanie IP jest bardzo czytelne - z drugiej nie wiem czy możliwość wpisania postu nie nakręca - podobnie jak różne utrudniacze, z trzeciej możliwość dostępu do formu - czytania go też raczej mobilizuje do chęci uruchomienia się w działaniach. Jeszcze jedno pytanie - banować samo IP bramki proxy czy całe zakresy rejestrowe organizacji do której należy IP bramki
 2. Składam zawiadomienie, ale właściwie o czym ? Chciałbym, żeby nie odpadło to w jakiś sposób formalnie.
 3. Niestety moje forum dopadł bardzo uciążliwy troll. Zakładał wielokrotne konta, z których wulgarnie obrażał użytkowników. W momencie jak zaczął obrażać jednego żyda i wygłaszać antysemickie teści - usunałem konto i wykryłem i wywaliłem wszystkie pozostałe konta. Teraz systematycznie dodaje chamskie i obraźliwe komentarze do newsów i generalnie gdzie się tylko da. Dostałem wiadomość o tym jak to zniechęci mi użytkowników i reklamodawców i spowoduje upadek portalu i mam się z nim skontaktować. Teraz kolejne - szatażuje mnie nasłaniem Inspekcji Izby Skarbowej - czego sie specjalnie nie boje - ale wiadomo, że może to być czasochłonne. Mam już sporą pulę IP anonimowych proxy. 2 IP neostrady, 1 IP chello , 1 apis net z datami i tym co z tych ip robił. Zawsze jakos brałem na przeczekanie - tym razem jest to zorganizowanie działanie na szkodę i zamierzam się wysilić. Gdzie to zgłosić - jak to udokumentować?
 4. Generalnie jest niestety parę problemów; 1. Nowy instalator wymaga zainstalowania na serwerze z PHP5 (stopniowo przenoszę zaplecze) 2. Jest niestety ciągle występujący błąd braku automatycznego zliczania sumy całościowej dodanych linków dla danego url-a - nie działa więc limit globalny linków dla danego url-a, co powoduje, że dodaje linki ponad limit - co ciekawe działają prawidłowo limity dobowe. Zliczenie następuje po otwarciu strony podglądu adresów url, na kórych są dodane linki ndex.php?id=links&s=look&i=XXXXX Więc Opera - strona kategorii linków dodanych - pokaż odnośniki - wyświetl alfabetycznie - i otwieram raz na dwa trzy dni te podstrony dla wszystkich linków. Poza tym system działa i w dalszym ciągu najmniejszym nakładem pracy osiągam najlepsze efekty.
 5. Od 2 miesięcy jestem w tym systemie - jakaś kompletna tragedia. Za dwa miesiące mam 23 kliknięcia - podczas gdy w tej samej lokalizacji mam 750 kliknięć dziennie do porównywarki cen i jeszcze dodatkowo około 100-150 dziennie kliknięć w różne - zazwyczaj kompletnie niedopasowane bannery z kampanii systemowych. Zero wypełnionych wniosków. Zakładając, że dziennie natrafia na tę reklamę 13000 UU to te statystyki są całkowicie nieprawdopodobne. Kreacje umieszczone w naturalnej dla oferty lokalizacji. Podmieniłem je na jeden dzień na plik graficzny o identycznym wyglądzie podłączony do licznika z logiem IP - 200-230 kliknięć dziennie...
 6. To by oznaczało, że funkcja manualnego dodawania wpisów do katalogów jest mocno ograniczona - raczej druga opcja. 70% katalogów różnego typu (poza hurricane) pozwala na dodawanie podstron.
 7. Mam pytanie o znaczenie komunikatu: Czy to oznacza, że wogóle nie zostały takie katalogi odnalezione w bazie katalogów (i już się nie znajdą), czy że w ramach stopniowego rozpoznawania katalogów, podkategorii etc. w czasie planowania dodawania linków dotychczas ich nie znaleziono (i pewnie jeszcze się pojawią) ? Drugie pytanie, czy jest możliwość ponownego masowego sprawdzenia nieaktywnych katalogów i precli?
 8. Pytam dlatego, że w ostatnim kwartale postawiłem ponad dwieście zaplecz o różnej unikalności, i generalnie nie miałem takich kłopotów. 100 linków, pingomatic i każda domena i każda kopia łapie site:1. Wystarczy unikalny zestaw title i description. Generalnie zastanawia mnie kwestia "toksyczności" IP nowego serwera - potrafię znaleźć tylko wzmianki na ten temat - albo czyżby moje IP na pozostałych dwóch dedykach były takie "zaufane" ?
 9. Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie...
 10. Mam następujący problem. Postawiłem parę nowych serwisów na nowym dedyku i juz przez kilka tygodni żaden sie nie zaindeksował. Dedyk w ovh.pl - tam cos się grzebie w panelu z wpisami revdns - może tego brakuje? Tylko nie bardzo wiem o co chodzi. Jakbyście mogli zerknąć. gryonline.recenzja.pl - domena przekierowana z innego serwera jako wpis A , serwis kupiony na allegro - pewnie mniej lub bardziej liczne kopie, zmieniona treść meta tagów noclegi.recenzja.pl - domena przekierowana z innego serwera jako wpis A, serwis kupiony na allegro - zmienione adresowanie, zmienione sposób wyświeltania ofert - więc w znacznym stopniu zmieniony content, zmieniona treść metatagów opencredits.pl - przeniesiony z innego serwera, miał zaindeksowaną główną stronę, która natychmiast znikneła z indeksu, pewne korekty drobne - ale generalnie kopie ze zmienionymi metatagami. Dziwne jest to, że żaden z serwisów na tym IP nie zaindeksował się przez 3 tygodnie - miesiąca, a ostatni wręcz zniknął... Acha podlinkowane od 2 tygodni po 100 linków w trzech stałych SWL.
 11. Ja się póki co wstrzymałem z nowym instalatorem. Jest też błąd z wyliczeniami sumy linków dodanych - w związku z tym ustawicznie przekracza zadane limity. Trzeba czuwać i wyłączać dodawanie. Jak zwykle dodam coś na korzyść systemu: Sprawdziłem dzisiaj jaka jest unikalność IP linków moich stron w różnych systemach statlink 59/126 : 0,46 (jeden anchor) linkme slim 112/120 : 0,93 (jeden anchor) linkorn 80/115 :0,69 (4 anchory) linkme elite 108/120 0,90 (jeden anchor) ilość stron z site 0 w analizowanych zakresach odpowiednio 0, 20, 4, 8 ilość stron z IP N/A (czyli usunięte domeny?) odpowiednio 0, 16, 4, 4 Właściwie mnie ten wynik zastanowił, bo ustawiłem 6 linków na domenę w linkornie...
 12. Ta, też mam takie podejrzenia. Nowy instalator faktycznie nie jest dostępny - ale co wejdę to nowe zmiany - np. był update PR (w każdym razie na moich stronach linkujących).
 13. Licząc na jeszcze lepsze efekty ? Pochwaliłem się wynikami na dziś, za cztery miechy napiszę pewnie "po pół roku".
 14. Nieskuteczny? 2000 pkt/anchor w linki na 180 dni wystaczy żeby frazy dość ciężkie, a konkretnie jednowyrazowe nazwy korporacji wprowadzić do top 6 po dwóch miesiącach. Kurde pochwaliłbym się, ale mogłoby to być szkodliwe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy