Jump to content

nowy

Forumowicze
 • Content Count

  954
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ratowniczy.net

Profile Information

 • Location
  Kraków
 1. Witam, zlecę wykonanie prostej grafiki w Corelu, na podstawie podesłanego jpega. Z tegoż pliku ma zostać docelowo wykonany nadruk na koszulkę. Projekt jest prawdopodobnie łatwy do wykonania - to dosłownie dwie linijki krótkiego tekstu i mały obrazek. Zapraszam do kontaktu: PW, kontakt@grzegorznowak.pl, gg:3574477
 2. Witajcie, męczy mnie ostatnio jeden temat, związany z obecnością kilku stron jednego właściciela w TOPie. O ile strony zarabiają np. na reklamach, to same korzyści płyną z takiej obecności. Pytanie natomiast, jak mogą odbierać potencjalni klienci firmę, której kilka stron pod różnymi domenami siedzi w topie? Czy na każdej ze stron uwidaczniać ewidentnie, np. poprzez logo, że oferta usług jest proponowana przez firmę XYZ? Czy lepiej domenę główną trzymać jedynie "oficjalnie", a pozostałe w topie np. jedynie z mailowym formularzem kontaktowym, jako oferty jakichś innych firm? Może pytanie wydać się dziwne, ale klienci też czasami robią się dziwni. Zastanawia mnie, czy takiego człeka nie odstraszy np. fakt, że wejdzie na 5 pierwszych stron wyników wyszukiwania, a 3 z nich będą ewidentnie tej samej firmy? Z góry dziękuję za rady osób, które mają w TOPie kilka swoich domen (jak podkreślam, nie sprzedających bezpośrednio, a usługi). Grzesiek
 3. Też miałem swego czasu problemy z działaniem na FB i właśnie dokładnie takie same komunikaty. Przeszło samo i teraz u mnie przełączanie, lubienie innych stron jako strona i ich komentowanie działa OK.
 4. Musisz się przełączyć, i korzystać z FB jako strona - klikasz Konto i dalej Korzystaj z Facebooka jako strona, wybierasz danego fanpage'a (jeśli masz kilka) klikając Przełącz. Teraz będziesz mógł lubić inne strony, wrzucać info na ich tablice (pod warunkiem, że zezwalają na to), komentować ich tablicę. Profili prywatnych działając jako strona lubić nie możesz.
 5. Nie chce mi się zaglądać w regulamin ale jestem przekonany, że nie jest to zgodne z zasadami. Na pewno wprowadza użytkownika w błąd - ja bym w taki "sposób" budżetu nie reperował.
 6. Mam nadzieję, że nic mi niespodziewanie nie wyskoczy, więc melduję się na liście. Grzegorz Nowak - bez osoby towarzyszącej i bez noclegu, w stroju, za który po gębie nie dostanę .
 7. No to może pora wykonać rzetelnie audyt swojej strony? Może zoptymalizować trochę treść? Ciężko stwierdzić, ale linkowanie na pewno działa dalej. Czasem niestety tak jest jak u Ciebie. Przede mnie do TOP1 pod jedną frazę też czasem wskakuje strona młodsza, z ilością 400 BL, w tym część z Rumaka :/. Takie życie .
 8. Wiesz co, ja właśnie miałem z nim przerwę . Kiedyś korzystałem z niego na co dzień wręcz, a potem jedynie od świeta, katalogowanie zlecałem. Teraz mnie naszło, żeby sobie samemu trochę podbić frazę więc usiadłem, napisałem opisy, a tu w*urw z rana, że mi jakiś shit wiesza komputer (bo tak było, jak przyciął opis, automatycznie były niedomknięte klamry - o czym nie wiedziałem - i przy wypełnianiu pól się wywalał). Powtórzę raz jeszcze, żeby dotarło to do osób szukających informacji o programie Sprytne Katalogowanie - kupcie inny program, bo czas tego dawno przeminął.
 9. nowy

  Prywatny precell

  Dodałem coś od siebie na próbę i podłączam się do prośby kolegi przemeks - osobiście nie lubię dwujęzycznych stron .
 10. Uważam, że jeśli Twoje zaplecze nie jest śmietnikiem pod roboty, tylko wartościowymi stronami dla odwiedzających, to nie ma się czego obawiać. Ja zaplecze tematyczne dla jednej strony trzymam w jednym panelu i jest OK.
 11. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czemu ten cudowny program przycina zsynonimizowany opis strony do 2047 znaków? Albo nie, już mnie to nie interesuje. Zakończyłem współpracę ze Sprytnym Katalogowaniem, szkoda czasu na użeranie się z niedoróbkami. Po długim weekendzie kupuję SL albo SB, a tego syfa usuwam na zawsze z dysku. Program już dawno jest trupem i jeśli ktokolwiek chce kupić półautomat do katalogowania, to niech od Sprytnego Katalogowania trzyma się z daleka. Twórcy zgarnęli za program kasiorkę i porzucili swoje cudowne dzieło. Ja dziękuję za taki sekret mojej konkurencji .
 12. Czy opłaca? To musisz ocenić Ty sam - ja bym kupił, jeśli by była taka konieczność, raz jeszcze. Za taką śmieszną kwotę, choćbyś miał dodawarkę wykorzystać jedynie do indeksacji wpisów w katalogach, to warto. Ale to moje zdanie, poczekaj na rady innych .
 13. Mega niszowe frazy mogą się delikatnie podnieść, ale na za wiele w tej materii nie należy liczyć .
 14. Sorki, że nie odpowiadam na pytanie, ale ta strona ma zarabiać na sprzedaży towarów czy na adsense?
 15. W jaki sposób spływają do Ciebie później? Może cholera ja czegoś nie rozumiem, ale w każdym momencie mogę sprawdzić jakie są statystyki w dniu dzisiejszym .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy