Jump to content

wszystko ginie

Forumowicze
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wszystko ginie

 1. Odpowiedź na wszystkie tego typu pytania brzmi: Drupal.
 2. Nic się nie poprawiło, ale możliwe, że to kwestia czcionki. Mam zainstalowane windowsiane, ale możliwe że nie wszystkie.
 3. Pod Firefoksem rozjeżdża się górne menu. Hasło "to moja..." jest za długie i z tego powodu linki są za nisko.
 4. Spróbuj na Drupalu + moduł CCK i Views.
 5. Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/czyndobr/public_html/waliduj.pl/functions.php on line 234
 6. Już widzę filmiki z wrzuty na stronie prezydenta RP
 7. Przed indeksacją proponowałbym jednak załatwić ten hosting z mod_rewrite - lepiej, żeby linki od razu były przyjazne.
 8. Nie jest. Zbitki słów kluczowych w tagach już dawno nie są.
 9. Kup domenę, choćby najtańszą regionalną, kup hosting. Zrób przekierowanie 301 ze starej domeny na nową. Własna domena jest absolutnie najważniejsza! Wbrew pozorom, dopiero po załapaniu przez Google przekierowania będziesz właścicielem strony...
 10. Jeszcze linkowanie wewnętrzne dodałbym.
 11. Dzieje się tak, ponieważ masz zbyt krótkie description (i do tego nie występuje w nim to słowo, na którym ci zależy). Wpisz dłuższe a powinno się pojawić zamiast tego co jest. Myślę także, że za jakiś czas google "samo" się zorientuje, że coś jest nie tak i wybierze inny fragment strony na opis (ale to tylko jeśli nie rozwiniesz description).
 12. Mam podobne zdanie na ten temat. Najbezpieczniej będzie, jeśli zróżnicujesz - część z treści, część z menu, część ze strony głównej, część ze wszystkich podstron i tak dalej. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na różnicowanie - linkuj z treści.
 13. Raczej nie. Co prawda ostatnio mówiono o tym, że na pewnych hostingach strony indeksują się gorzej - więc lepiej będzie jeśli zmienisz ip na własne a nie współdzielone.
 14. Myślę, że główną motywacją do stawiania katalogów jest ich podpięcie pod SWL - katalogi mają dużo podstron (niektórzy nawet je specjalnie modyfikują w taki sposób, by miały jeszcze więcej).
 15. Dla ludzi też nie za bardzo...
 16. Nie warto ryzykować - lepiej już postawić w trzy godziny jakąś ministronę o dobrze płatnej tematyce.
 17. Clamav jest raczej przeznaczony do sprawdzania plików ftp/poczty na serwerach. Czyli mimo wszystko jest przeznaczony dla osób z Windowsami
 18. Dokładnie tak jest jak mówi sebau - Publiker potrzebuje czasu aby się rozkręcić. Zauważ, że na początku masz setki katalogów do rozpoznania i rejestracji. Jeżeli zależy ci na czasie, możesz uruchomić zadania cron w pętli.
 19. Wystarczy pisać/generować kod starannie
 20. Nie myśl, że ktoś to czyta. Na odwołania odsyła się standardowe pismo, że nie miałeś ważnego biletu i że musisz zapłacić karę (mi to nawet kiedyś z innym nazwiskiem wysłali, chyba nawet szablonu nie chciało się uzupełnić poprawnie). MPK lubi straszyć sądem, bo wie, że ludzie wolą zapłacić karę niż się tłuc po sądach. Natomiast z moich doświadczeń wynika, że sądy są bardzo przychylne pasażerom w takich sprawach. Ciekawi mnie o co chodzi z tymi białymi biletami ;-) Bo jeśli jest system minutowy jak w Poznaniu to mógłbyś powiedzieć, że akurat bilet się skończył i skasowałeś następny.
 21. Ja wolę, jak każdy mail wygląda tak samo - zwykły tekst to lepsza czytelność. A jak chcę popatrzeć na coś ładnego to jadę w góry.
 22. Nie. Miałem dość długo zainstalowany SWL na jednej ze stron o fanatastycznych pozycjach. Bana ani nawet filtra nie było. Dopiero kilka tygodni temu zrezygnowałem z SWL na tej stronie. Nie dostanie. Gdyby dostała, mielibyśmy cudowny sposób na pozbywanie się konkurencji.Pamiętaj, że użycie SWL jest uzależniające ;-) W takim sensie, że trudno z niego zrezygnować, ponieważ trudno zastąpić te linki innymi (kiepskie linki ale w dużej ilości). Najrozsądniej byłoby używać SWL tylko do linkowania zaplecza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy