Jump to content

ghosti

Forumowicze
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ghosti

 • Birthday 05/01/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://forum.fun4.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lublin
 1. Kiedyś na koloniach chrzest wyglądał podobnie. Piło się mieszanki z ketczupu i pasty do zębów, obrywało się zimną wodą, było też coś podobnego i nikt nie robił z tego wielkiego halo. Było zabawnie i raczej każdy miło to wspomina. Niektórzy chyba na siłę próbują wczuć się w sytuację.
 2. Witam, Zlecę pisanie tekstów synonimizowanych ze słowami kluczowymi (tekst z synonimami minimum 2200 znaków). Przykładowa tematyka: pozycjonowanie, seo, zegarki. Mamy różne tematy w zależności od potrzeb. Co jakiś czas mamy nowe zlecenia, więc możliwa stała współpraca. W tej chwili jest do napisania około 100 artykułów. Proszę o oferty z ceną za jeden taki artykuł + informacja czy możliwy jest rachunek/FV. PW lub mail: ps(małpka)iqq.pl Oczekuję terminowości (proszę napisać jaki termin realizacji, np. 50 albo 100 artykułów). KEO Bursztynowa 41/32, 20-576 Lublin NIP: 7123104545
 3. Ten rachunek dostaje się od firmy z Londynu. Nie ma na nim europejskiego nr NIP (jak się domyślam dlatego, że firma nie jest płatnikiem VAT). W związku z tym nie można wyszczególnić tego zakupu w deklaracji VAT-UE, w związku z tym nie wiedziałem jak to poprawnie zaksięgować i rzuciłem rachunek w kąt.
 4. W jaki sposób wrzucić w koszty OmniAdda? Moge to zrobić poprzez fakturę wewnętrzną? Dostałem rachunek, nie ma na nim jednak europejskiego nr NIP. Wystawiam wewnętrzną, doliczam na niej VAT, a potem go odliczam czy jakoś inaczej?
 5. ghosti

  Chrome czy co?

  Opera, nawet na Macu. Próbowałem inne, ale żadna nie ma duszy. Ps. Ostatnio doinstalowałem ToDo Managera..piękna rzecz;)
 6. Witam! Zlecę pisanie tekstów synonimizowanych ze słowami kluczowymi. Interesuje mnie większa ilość. Będą one wykorzystane głównie do omniadda. Potrzebuję 2 radzajów tekstów: 1. Tekst preclowy z synonimami - długość wynikowa od 1000 znaków w górę. 2. Tekst z synonimami krótkie - długość wynikowa 300-400 znaków. Proszę o oferty z ceną za jeden artykuł wg powyższych zasad + informacja czy możliwy jest rachunek/FV. PW lub mail: ps(małpka)iqq.pl Oczekuję terminowości. KEO Bursztynowa 41/32, 20-576 Lublin NIP: 7123104545
 7. Mam publikera, wybrałbym Omnię. Publiker niestety w przypadku zwykłego hostingu się nie sprawdza.
 8. Nie mam nic przeciwko braniu paragonu, ale nie lubię takich akcji "napuszczania" ludzi na innych. Ja osobiście jeśli nie potrzebuję, to nie biorę. Płacę mniej i to mi odpowiada. Mam gdzieś, że ktoś nie zapłaci Państwu, za dużo mam swoich zmartwień i swojego życia, żebym się miał tym martwić. Nie uważam, żebym miał obowiązek egzekwowania tego. MF jest cwane, bo (duża?) część ludzi jest zawistnych i myśli sobie ja muszę płacić, a on nie! I tak np. obowiązek posiadania kas fiskalnych jest wprowadzany na kolejne grupy, a nie wszystkich na raz. Bo ludzie by ich wyśmiali. Inna sprawa, że ci zawistni często sami nieźle kombinują, wpisując w koszty nie wiadomo jakie rzeczy, etc.. Podobnie jest z tym, o czym mowa.
 9. Jeśli macie możliwość, będę wdzięczny chodzdolozka {osiołek} gmail.com
 10. Obawiam się, że m2m nie będzie zachwycone publikacją ich produktów finansowych
 11. Tak, zmienia się dnsy, ale tylko rekordy MX tj. dotyczące kierowania poczty. Pozostałe rzeczy zostają i serwis funkcjonuje normalnie. Subdomeny (rekordy CNAME) są natomiast opcjonalne i służą utworzeniu prostego adresu do logowania na pocztę.
 12. Jest, poczytaj gmail. Ja korzystam i polecam z uwagi, że trudno o sensowny login w domenie gmail.com.
 13. Dziwna sprawa, bo w panelu mam: Wpisy - nieaktywne (9), na stronie też 9. A jak chcę je zmoderować to mam "Brak wpisów w tej grupie". Przed przenosinami było okej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy