Jump to content

mechu

Forumowicze
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Co polecacie na zaplecze, najchętniej coś podobnego do adsense? Z tym, że najfajniej by było jakby mogła uczestniczyć osoba fizyczna i było to rozliczane na zasadzie umowy o dzieło lub coś w tym stylu tak, aby jedyne o co się martwić to pit na koniec roku.
 2. Nie lepiej użyć meta robots noindex?
 3. mechu

  Domenomania

  Sprawdź w whois datę wygaśnięcia jeśli tam jest ok to problem tylko w ich systemie.
 4. Mnie ta opcja wyskoczyła przy rejestracji - a jak to robić przy zarejestrowanych domanach to nie wiem - najlepiej napisz do BOK. Hm ale ukryło ci w domenie com, net czy info wszystkie dane, tak jak w przypadku domen pl? Nie ma takiej mozliwosci, poprostu we whois sa dane firmy ktora udzielila tej prywatnej rejestracji zamiast twoich danych. Ovh wstawia zamiast numeru telefonu i email jakieś bzdurne dane i na tym polega to ich ukrywanie. tel: +48.727860600 email: 4ds3w2q8y5t13htasyjg@f.o-w-o.info a cała reszta jest oryginalna. A to, że pokazywać się będą dane jakieś firmy w pełnym ukrywaniu to ja wiem i to by mi nie przeszkadzało.
 5. Mnie ta opcja wyskoczyła przy rejestracji - a jak to robić przy zarejestrowanych domanach to nie wiem - najlepiej napisz do BOK. Hm ale ukryło ci w domenie com, net czy info wszystkie dane, tak jak w przypadku domen pl?
 6. już ma To jak ją uruchomić bo ja nadal mogę w panelu ukryć tylko email i telefon, a adresu nie?
 7. Zlecę pozycjonowanie strony na frazy architektura wnętrz, aranżacje wnętrz, projektowanie wnętrz. Ewentualnie więcej szczegółów tylko na pw. info wiadomo_co murfx.com -proszę pisać na pw nie na maila.
 8. Też tak miałem, pokazywało mi miniaturkę z przed ponad pół roku, po 2 tyg zabawy z adderem i oglądania jej któregoś dnia sama się zmieniła(może po prostu musi być często wyświetlana, żeby bot sprawdził co z stroną).
 9. Wszyscy tu piszą że ovh daje tylko do pl hosting a do innych domen też dają tyle ze 1MB przestrzeni i 1GB/m transferu z jednym kontem pocztowym 2GB. http://www.ovh.pl/produkty/start1m.xml Według mnie na prostą wizytówkę starcza.
 10. Z spraw niezwiązanych z pozycjonowaniem własne ip przydaje się przy https.
 11. mechu

  Indeksowane strony

  Nie czytasz odpowiedzi, masz błąd. index,nofollow oznacza że ma za indeksować, ale nie podążać za linkami. Powinno być odwrotnie noindex,follow lub noindex,nofollow
 12. Do angielskich coś tu znajdzie się: http://www.21stsoft.com/seo-friendly-directories-list.asp
 13. http://www.21stsoft.com/seo-friendly-directories-list.asp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy