Jump to content

paulek

Forumowicze
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paulek

 • Birthday 07/31/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz
 1. paulek

  betix.pl

  Witam, chciałbym się pochwalić swoim nowym dziełem. Betix.pl jest to serwis symulujący grę u bukmachera internetowego. Różnica polega na tym, że nie gramy na pieniądze tylko punkty. Osoby, które osiągną największy zysk, najwięcej wygrają czy stworzą poprawny kupon z najwyższym kursem zdobędą nagrody pieniężne. Pozyskiwać użytkowników chcę programem partnerskim. Każdy użytkownik może zwerbować swoich przyjaciół, znajomych dzięki którym on zyska dodatkowe punkty tzw. PPA. Przy okazji chcę prowadzić testy pod kątem SEO. Strona jest przygotowana w Ajaxie, chcę zobaczyć jak Google sobie z tym będzie radzić, co będzie pokazywać zamiast strony i czy będzie się ją dało wypozycjonować. Proszę o waszą ocenę pod względem wykonania jak i pod względem użyteczności.
 2. Witam, jestem zainteresowany kupnem mailingu na stronie/forum poświęconej tematyce sportowej i/lub bukmacherskiej. Treść mailingu będzie zachęcać do rejestracji w moim serwisie poświęconym zakładom sportowym - symulatorze bukmachera. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub radzikowski.p[at]gmail.com
 3. Expekt ma też jeszcze dwie opcje. Jedna to czyste CPA, które rośnie nawet do 70 euro. Trzeba mieć niestety dużą oglądalność w swoim serwisie żeby ten wariant Expekt zaakceptował. Kolejną jest wariant mieszany. 10 euro za to jak polecony przegra 10 euro i dodatkowo 10% od przegranych. Warto też dodać, że otrzymujesz prowizję od wszystkich strat Twoich poleconych tzn. jeżeli masz 10 którzy przegrywają i jednego, który wygrywa więcej niż tych 10 traci to nic nie dostajesz.
 4. paulek

  menu rozwijalne

  Nie potrzeba do tego JS. Wystarczą CSS. Eric Meyer w swojej książce to bardzo fajnie opisuje. Niestety czasami są problemy przy starszych IE.
 5. Symbolics.com było pierwsze - 15 marca 1985. Tutaj lista 10 najstarszych domen: Symbolics.com ( 15 marca 1985) BBN.com (24 kwietnia 1985) Think.com (24 maja 1985) MCC.com ( 11 czerwca 1985) DEC.com (30 wrzesień 1985) Northrop.com (9 stycznia 1986) Xerox.com (17 stycznia 1986) SRI.com (3 marzec 1986) HP.com (5 marzec1986) Bellcore.com (19 marzec 1986)
 6. No to się zdecyduj czy ty masz te trzy konta, czy te konta mają trzy różne osoby. No chyba, że masz potrójną osobowość. Co do SP to można powiedzieć, że stawki w Adsense spadły gwałtownie po zmianie rządu. Ma to jakiś wpływ?
 7. Konto Adsense można mieć tylko jedno!! Nie rozumiem czemu uważasz, że tamte stawki miały by spaść? Cały czas będziesz miał te same stawki na tej jednej stronie, natomiast na tych innych z niższymi stawkami będą po prostu niższe stawki.
 8. A gdzie wartość bezwzględna?
 9. Może to, że początkowo była w czołówce było efektem FSB? Z tego co się orientuję wszystkie frazy bukmacherskie są bardzo silnie pozycjonowane przez serwisy ze sporym zapleczem finansowym. Trudno Ci się będzie wybić z taką stroną do czołówki.
 10. Do tej obecnej ceny można jeszcze doliczyć koszt przedłużenia (około 100 zł). Więc jak już mówili inni lepiej zarejestruj nową.
 11. Było już np tutaj: http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...f=9&t=39162 we wszystkich tego typu tematach jest napisane, że musisz mieć bardzo dobre lobby. Równie dobrze możesz założyć własny kraj i mieć nową domenę narodową
 12. Spróbuj tego: http://google.com/trends
 13. Spodobała im się Wikia i teraz próbują odtworzyć ich algorytm.
 14. Wydaje mi się, że nikt by nie postawił 1 do 10 skoro ryzyko ogromne, a zysk wręcz zerowy. Wracając do tematu Po co chcesz coś stawiać, rozwijać i nic z tego nie mieć? Piszesz niemal idealną specyfikację dla forum po czym piszesz, że ma to być w formie bloga. Czyli dokładnie jak widoczne tylko ostatnie notki i trzeba np przewijać strony, a zamiast kategorii będą wiadomości użytkowników? Lepiej od razu bierz się za forum.
 15. W wierszu poleceń wpisz polecenie ping np ping www.wp.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy