Jump to content

zoreander

Forumowicze
 • Content Count

  1,326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Na pewno więcej niż po prostu kupienie GScrapera.
 2. Takie zgłaszanie wszystkiego do disallow nie do końca daje rezultaty lepiej jest pozbyć się na trwałe linka z danej lokalizacji. Można sobie przeanalizować następującą ścieżkę: 1) Powiadomienie o nienaturalnych linkach. 2) Zgłoszenie disallow. 3) Ban na strony zgłoszone do disallow. 4) Zmiana domen zaplecza. 5) Powiadomienie o nienaturalnych linkach. I taka sytuacja może się powtarzać dość długo zanim ktoś przestanie zmieniać domeny. Jak jeszcze jest mały serwis z lekkim linkowaniem to da się to ogarnąć ale jak jest strona od lat linkowana to sytuacja jest prawie nie do ogarnięcia. Dlatego dobrze jest wyrobić sobie nawyk rejestrowania przechowywania loginów do katów i innych lokalizacji gdzie mamy linki aby samemu je usuwać nie angażując admina zamiast niszczyć wszystkie lokalizacje. Przecież np. takie WP-Katy domyślnie ślą dane na maila, można w każdej chwili usunąć wpis więc zgłasza disallow tylko ten co na prawdę mu się nie chce robić nic innego.
 3. Coś dziwne rzeczy piszesz. Ktoś ci się na konto włamał ? Jak będziesz na tą samą frazę linkował bez różnicowania to nieważne czy wpkat czy co innego i tak dostaniesz info o nienaturalnych linkach.
 4. Jak dla mnie za dużo lania wody. Mało informacji w stosunku do objętości tekstu. Poza tym dlaczego na blogerze ?
 5. Dużo zależy od jakości zaplecza, niektóre strony możesz linkować między sobą a inne to już ruletka.
 6. @straseusz Niestety większość wypowiadających się tutaj myśli chyba, że teraz będą hulać przez 2 lata za tą kasę lub robić nie wiadomo co .. Ten co dostał tą kasę to nie włoży jej do wora i nie zakopie w ogródku tylko wyda na różne usługi chociażby i u Was i wzbogaci i Waszą kieszeń a i cześć z tej kasy wpłynie znowu do budżetu w postaci podatków etc. Wiec po co takie głupie pieprzenie, POLSKOŚĆ się wylewa z tego tematu. "On dostał a ja nie jak to możliwe" .
 7. @slawekwch Jeżeli Zgred zmienił regulamin a miał już wcześniej takie wpisy których teraz nie akceptuje to one sie same z katalogu nie usuną. Tak samo kilka wpisów może sie prześlizgnąć przez moderację co jest normalne bo moderuje człowiek. Ciebie obowiązuje regulamin w trakcie dodawania a to, że się innym kilku wpisom upiekło to nie ma znaczenia. Lepiej nie wysyłaj takich zapytań bo marnujesz kogoś czas, jako że ewidentnie strona nie była zgodna z regulaminem i powinieneś to wiedzieć. P.S. Podziwiam Zgreda cierpliwość, że mu się chce zaprzątać czymś takim głowę w ogóle.
 8. To wygląda jak portal za 9.99 z allegro.
 9. Nikt Tobie nie broni samemu starać się o dotacje. Tutaj nie ma czegoś takiego jak zawyżona wycena. Jeżeli tyle dostał to wycena jest w sam raz. Sam starając się o dotacje też byś chciał wyciągnąć jak najwięcej. Tutaj się to niewątpliwie udało i gratuluje, nie ma się co oburzać.
 10. Jeszcze za wcześnie dla tego programu żeby go sprzedawać. Jak będzie już monitoring fraz i jakoś ogarniesz to wizualnie to wtedy spróbuj.
 11. Z mojej prywatnej perspektywy mimo iż kończyłem typową informatykę to studia częściej mi przeszkadzały w podjęciu pierwszej pracy a nauczyć się w zawodzie i tak niestety wszystkiego na końcu musiałem sam. Studia to jednak kilka lat poświęcone na naukę nie tylko przydatnych rzeczy ale całej masy bezużytecznych informacji. Miej na uwadzę, że w branży w którą chcesz wejść będziesz musiał być stale na bieżąco, stale się uczyć czegoś nowego. Są zawody w których nie będziesz musiał tego robić i będziesz miał więcej czasu dla siebie. W każdym razie czy zdecydujesz się na studia czy nie, lepiej naucz się czegoś jeszcze niż tylko pozycjonowanie bo to jest branża z niepewną przyszłością i jeden update może zniszczyć to na co pracowałeś latami.
 12. Aptana do większych spraw, a Notepad++ też jest świetny a przede wszystkim bardzo szybki ale trzeba go pod siebie skonfigurować (wtyczki i wygląd).
 13. Rozsądna oferta w PL jeżeli chodzi o Python'a to http://www.megiteam.pl/ . Linuxpl do Pythona nie polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy