Milano

Forumowicze
 • Content Count

  298
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.hit-meble.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,960 profile views
 1. Milano

  Zarobki różnych stron www z AdSense

  Miałeś zawyżone? Ja sprawdziłem 2 swoje strony - na jednej zarobki były zaniżone aż 10-krotnie, a na drugiej 2-krotnie. Słabo.
 2. Milano

  Podatek za AdSense - osoba fizyczna, inne źródła

  Lis... wiem że szok ale właśnie mamy możliwość "legalnego" zarabiania oddając niewielki procent państwu. Po co kombinować z jakimiś sieciami i umowami? Jachu... żadna kontrola nie udowodni ci że wczoraj ślęczałeś cały dzień i całą noc nad swoją stroną. Tak, jestem optymistą. Po drugie, jeśli prowadzę serwis o tematyce filozoficznej w która bardzo się zaangażowałem i poświęcam jej np. 12 godzin dziennie, przypadkowo zarabiając 100 zł/mc na reklamach to koniecznie muszę założyć DG? A jeśli prowadzę serwis społecznościowy, praktycznie "bezobsługowy", poświęcam mu z godzinę miesięcznie ale na reklamach zarabiam 20000 to już nie muszę zakładać firmy? Ludzie, sam w to nie mogę uwierzyć ale tak się złożyło że w naszej "branży" dla osób samodzielnie prowadzących swoje strony www, pojawiła się możliwość legalnego płacenia niskich podatków. I oby to trwało jak najdłużej
 3. Milano

  Podatek za AdSense - osoba fizyczna, inne źródła

  "regularne przelewy z AS mają znamiona działalności gospodarczej" - regularne przelewy czy nawet ich wysokość nie mają nic wspólnego za "znamionami działalności gospodarczej". To tak sam jak bym miał kilka mieszkań czy kilka domów i je wynajmował - wpływa mi na konto przynajmniej kilka tysięcy zł/m-c ale to nie oznacza że prowadzę zorganizowaną działalność gospodarczą. Prowadząc nawet 20 "portali internetowych" i poświęcając im 1-2 godziny dziennie robię to "hobbistycznie" Z drugiej strony, zobaczcie co to Państwo zrobiło z obywatelami Ludzie mają możliwość w końcu przejścia na znacznie niższą stawkę podatku, sami mogą zdecydować czy i gdzie się ubezpieczyć, czy i gdzie odkładać na emeryturę... to nieee, bo to nie może być takie proste, bo to jakiś podstęp, lepiej zostać na DG, lepiej płacić zus, lepiej płacić 18/19% podatku a nie 8,5% W końcu zrobiło się "normalnie". Ja się cieszę i od stycznia zamykam DG.
 4. Milano

  SEMSTORM

  https://pl.semstorm.com/cennik
 5. Milano

  [Info] Tablica.pl Zmiana Na Olx.pl

  Misie kochane... OLX dostępny jest w ponad 100 krajach. Dzisiejsza zmiana nazwy to zwykłe ujednolicenie marki. Za tydzień nikt nie będzie pamiętał "Tablicy"
 6. Milano

  Nienaturalne linki

  Może komuś się przyda - wtyczka WP usuwająca linki wychodzące w postach (tzn. zmieniająca linki w tekst)
 7. Milano

  Nienaturalne linki

  Pytanko... jeśli otrzymałem wiadomość od Google o nienaturalnych linkach (umieszczonych w tekście) i są to linki z własnego zaplecza lub witryn postawionych na WP do których mam dostęp, to czy lepiej: 1. użyć formularza zrzekania się linków? 2. usunąć linki/anchory? 3. do linków dopisać atrybut nofollow? Od razu zapytam, czy jest jakiś plugin do WP usówający linki z postów (zmieniający anchory w tekst)?
 8. Milano

  Gmail - your IP address has been blocked

  Właśnie testuję wersję "Google dla firm" - wszystko fajnie, tylko z tego co widzę to nie mogę "połączyć" wszystkich kont pocztowych w jedno zbiorcze konto albo przynajmniej przekierować pocztę na jedno konto
 9. Hej, Od kilku lat mam dedyka w OVH na którym trzymam sklepy i serwisy internetowe. Każdy serwis potrzebuje z 1-2 skrzynki pocztowe, więc uzbierało się łącznie ok. 30 skrzynek pocztowych, które w Direct Adminie były przekierowane na jeden, wspólny adres Gmail. Przez kilka lat wszystko było ok, czyli pocztę odbierałem i wysyłałem za pośrednictwem gmaila. Niestety, ostatnio Gmail blokuje przekierowywane maile (np. z nowym zamówieniem) z dwóch moich sklepów. aha... ostatnio miałem nalot jakichś spambotów na formularze kontaktu (bez captcha), które co kilka dni wysyłało kilkanaście, kilkadziesiąt wiadomości dziennie bezpośrednio do gmaila. Teraz zostało mi sprawdzanie poczty w np. Squirrmailu. co nie jest zbyt zabawne :/ Jak zablokuje mi odbieranie maili z innych skrzynek to dopiero będzie tragedia. Mam pytanie do kolegów obeznanych w temacie... czy jest jakiś sposób aby Gmail nie blokował przekierowanych maili z mojego serwera? Ewentualnie, czy jest inny sposób aby obsługiwać 30 skrzynek pocztowych na jednym koncie Gmail? Z góry dziękuję za wszelką pomoc
 10. Milano

  Kod promocyjny OVH

  Ma ktoś kod zniżkowy na dedyki w OVH?
 11. Milano

  Najlepiej płatne jednostki linków

  tak przy okazji jednostek linków... od kilku tygodni/miesięcy zauważyłem że np. 2 jednostki zamieszone na jednej stronie wyświetlają te same reklamy - dość średnio to wygląda :/ Też tak macie?
 12. Milano

  Porównywarki wypadły?

  Jedna mała uwaga.... Google już od kilku lat ma swoją "porównywarkę": http://www.google.com/shopping
 13. Ja polecam mój ulubiony digiXMAS Directory Submitter [ref]. Lista pomad 2 tyś katalogów jest na bieżąco aktualizowana. Możesz wykupić usługę dodania do np. 1500 katalogów lub ściągnąć program i samodzielnie dodawać strony do katalogów. Jest to półautomat, ale mając konto np. na decaptcher program praktycznie sam dodaje wpisy do katalogów i do odpowiednich kategorii. Program można za darmo przetestować, tzn. dodać strony do 100 katalogów anglojęzycznych.
 14. Milano

  Zmiana Danych Adsense

  Wypowiedź kolegi bobka358 powinna być nominowana do 'bzdetu tygodnia'. Darknes, dane firmy wpisujesz w 'Ustawieniach konta'. Ale z tego co wyczytałem, jeśli masz konto osobiste, a chciałbyś przepuścić przychody z adsens przez firmę, to powinieneś założyć nowe 'firmowe konto'. Pamiętaj aby podmienić kody reklam. http://www.google.com/support/forum/p/AdSe...c9338&hl=en
 15. Milano

  Nowa wersja Analytics

  Jak w nowym GA uzyskać podgląd na liczbę odwiedzin poszczególnych serwisów? - bez wchodzenia na każdy profil. Nadal używam starego GA bo mając np. kilkanaście serwisów www, na jednej stronie mam ładnie wyświetlone ile dany serwis miał wczoraj wejść uu, konwersji itd.